Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, moss napisał(-a):

Cały czas czerwony 😎💪🏻

 

IMG_9647.jpeg

Super wygląda. A gdzie dorwałeś taki pasek?


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak macie , że zastanawiacie się nad sprzedażą całej kolekcji w imię jednego zegarka? A jak ten jedyny za pół roku nie będzie już jedyny?… chyba mam za dużo wolnego czasu🙈

IMG_8160.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Tez tak macie , że zastanawiacie się nad sprzedażą całej kolekcji w imię jednego zegarka? A jak ten jedyny za pół roku nie będzie już jedyny?… chyba mam za dużo wolnego czasu🙈

IMG_8160.jpeg

Ja tak prawie zrobiłem. Teraz znów mam kilka i się nad tym czasem ponownie zastanawiam. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Tez tak macie , że zastanawiacie się nad sprzedażą całej kolekcji w imię jednego zegarka? A jak ten jedyny za pół roku nie będzie już jedyny?… chyba mam za dużo wolnego czasu🙈

IMG_8160.jpeg

Jasne, ze tak. I z uwagą czytam bieżący wątek założony przez Mariusza... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Tez tak macie , że zastanawiacie się nad sprzedażą całej kolekcji w imię jednego zegarka? A jak ten jedyny za pół roku nie będzie już jedyny?… chyba mam za dużo wolnego czasu🙈

IMG_8160.jpeg


Tak, zdarza się. Jednak potem siadam do Batmana, patrzę na miętusa, wrzucam Omegi i jakoś tak żal wyzbywać się historii...historia to duża część mojej kolekcji, ale ja jestem sentymentalny :D. Super ten Pilot!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lynx27 napisał(-a):


Tak, zdarza się. Jednak potem siadam do Batmana, patrzę na miętusa, wrzucam Omegi i jakoś tak żal wyzbywać się historii...historia to duża część mojej kolekcji, ale ja jestem sentymentalny :D. Super ten Pilot!

Dzieki🙂! No wlasnie mam tak samo…zobaczymy jak sie sprawa potoczy😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednym z forum w us przeczytałem, ze bransoleta od 3716 pasuje do 3714 choć IWC informuje, ze z pewnych względów nie będzie pasować. Kontaktowałem się z IWC w sprawie nowych gumowych pasków i otrzymałem dokładnie taka sama odpowiedz - nie
Pasują do 3714. Czy ktoś z Was natknął się może na info lub sprawdził ze paski gumowe od 3716 można zamontować w 3714?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.08.2023 o 14:38, Lukasz23212 napisał(-a):

Tez tak macie , że zastanawiacie się nad sprzedażą całej kolekcji w imię jednego zegarka? A jak ten jedyny za pół roku nie będzie już jedyny?… chyba mam za dużo wolnego czasu🙈

IMG_8160.jpeg

Pomijając fakt, że trudno mi wyobrazić sobie życie z jednym zegarkiem bo lubię gdy zegarek „jakoś pasuje” do tego co aktualnie robię a poza tym jest tyle fajnych zegarków … Nie mam też takiego zegarka, który wart byłby poświęcenia wspomnień i emocji związanych z resztą kolekcji. Poza tym niektóre modele ( w każdym przedziale cenowym) są już nie do odkupienia a następcy coraz częściej nie trafiają w mój gust. Dlatego jeśli nie muszę, nie pozbywam się zegarków. PS to jaki graal wart jest takich wyrzeczeń?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej kwestia budżetu. Sprzedaje się 5-10 mikrobrandów, Orisów i Longinesów itp. żeby kupić Omegę, Rolexa itp. Jak ktoś ma 5-10 Omeg i/lub Rolexów, a do tego worek IWC, Breitlingów TH, Cartierów itp. to nie widziałem na forum, żeby ktoś je sprzedał dla jednego zegarka. Nieco rzadsze podejście, ale też spotykane, to dochodzi się do takiego momentu, że zabawa w chowanie po sejfach i skrytkach bankowych zaczyna denerwować, a niekoniecznie chce się mieć na widoku w domu np. 500k w zegarkach. 😉  

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, memento mori napisał(-a):

To raczej kwestia budżetu. Sprzedaje się 5-10 mikrobrandów, Orisów i Longinesów itp. żeby kupić Omegę, Rolexa itp. Jak ktoś ma 5-10 Omeg i/lub Rolexów, a do tego worek IWC, Breitlingów TH, Cartierów itp. to nie widziałem na forum, żeby ktoś je sprzedał dla jednego zegarka. Nieco rzadsze podejście, ale też spotykane, to dochodzi się do takiego momentu, że zabawa w chowanie po sejfach i skrytkach bankowych zaczyna denerwować, a niekoniecznie chce się mieć na widoku w domu np. 500k w zegarkach. 😉  

Te 500k też można zamienić na 2 -3 z TOP 5…składanie jednego z kilku działa w każdym przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie można, ale praktycznie przez kilkanaście lat w tym klubie nie widziałem jeszcze, żeby ktoś zamienił np. 10 Rolexów na 2-3 zegarki z top 3, a zamian wielu zegarków na jednego Rolexa było wiele. 🙂

 

Czy mamy na forum pierwszego nowego Ingenieura? Ktoś się przymierzał do zakupu po premierze, ale chwaliposta chyba jeszcze nie było?

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
Godzinę temu, memento mori napisał(-a):

Teoretycznie można, ale praktycznie przez kilkanaście lat w tym klubie nie widziałem jeszcze, żeby ktoś zamienił np. 10 Rolexów na 2-3 zegarki z top 3, a zamian wielu zegarków na jednego Rolexa było wiele. 🙂

 

Czy mamy na forum pierwszego nowego Ingenieura? Ktoś się przymierzał do zakupu po premierze, ale chwaliposta chyba jeszcze nie było?

 

Ktoś już z form dostał odpowiedź z IWC, że ma nowego Ingenieura do odbioru, ale finalnie chyba się nie zdecydował.

 

Sam zamawiałem nowego Ingenieura, ale ostatecznie się nie zdecyduję, chociaż żadnego info poza potwierdzeniem wpisania na listę nie otrzymałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Spotkanie przy kawie. default_smile.png

230127db628df5dde6359551eba25fd5.jpg6b90c228a335bcb9bfb5fa1f0ba336e4.jpg

To w zasadzie mogłaby być „kolekcja” dwuzegarkowa... 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Spotkanie przy kawie. default_smile.png

230127db628df5dde6359551eba25fd5.jpg6b90c228a335bcb9bfb5fa1f0ba336e4.jpg

 

Dzięki Mariusz za spotkanie :)

Btw. jakby ktoś chciał w Poznaniu pobawić się tym Markiem XX, to chętnie poznam kolejnych forumowiczów :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pdb napisał(-a):

 

Dzięki Mariusz za spotkanie :)

Btw. jakby ktoś chciał w Poznaniu pobawić się tym Markiem XX, to chętnie poznam kolejnych forumowiczów :)

 

Paweł, miło było Cię poznać. Do następnego razu! 🤝


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka sie leeko wbija.

Ale taki urok „cebuli”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, I_love_britney napisał(-a):

Od dawna się na niego ślinię… fajny sikor😃

DB8FBFE7-E892-4519-BA98-EF4D2BCAFC3F.jpeg

Musze kiedyś przymierzyć. Coraz bardziej mi się podoba.

 

A dzisiaj tak.

 

20230820_065147[1].jpg

20230820_075005[1].jpg


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, czervony napisał(-a):

Coś tu cicho...

 

IMG_1783.jpeg

Poproszę o więcej zdjęć pięknego czasomierza😊


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.