Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Rekomendowane odpowiedzi

Sławku, ja się bardzo cieszę z nowego nabytku i nikt mi nie odbiera radości z zakupu, a tym bardziej frustracje i irytacje Pana Burnsa, które mnie bawią do łez :)

 

pozdrawiam

Łukasz

Ale cie szczypie fakt, ze ludzie skomentowali Twoje zakup. To jest internet, a tutaj od dawna kazdy pisze co chce. Nikt nie musi pochwalac Twojego zakupu jak ma inne zdanie. Fakt ze zegarek jest bardzo ladny

Ten model IWC jest bardzo malo popularny bo kosztuje tyle co Rolex Submariner a ma mechanizm ETA. Niestety marka IWC doi klientow swoja ostatnia polityka.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ecipeci, nic mi nie zatkało, ale ty w tym momencie przesadziłeś. A ja cierpliwie odczekałem swoje, aż Cię znowu poniesie.

Ten punkt regulaminu, którego nie znasz zabrania wycieczek personalnych. O twoim zegarku, zdjęciach mogę pisać co mi się podoba bo to tylko przedmioty...

Gdybyś czytał uważnie a nie tak lakoicznie jak wstawiasz zdjęcia zauważył byś, że zachowałem kulturę tematu w którym goszczę, ze masz całkiem spoko/fajny zegarek!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cie szczypie fakt, ze ludzie skomentowali Twoje zakup. To jest internet, a tutaj od dawna kazdy pisze co chce. Nikt nie musi pochwalac Twojego zakupu jak ma inne zdanie. Fakt ze zegarek jest bardzo ladny

Ten model IWC jest bardzo malo popularny bo kosztuje tyle co Rolex Submariner a ma mechanizm ETA. Niestety marka IWC doi klientow swoja ostatnia polityka.

nie szczypie mnie ten fakt w ogóle, to jest internet, a jak się ostatnio dowiedziałem być może matrix i niech nadal tak pozostanie, że każdy pisze co chce tylko niech to chociaż w jakimś stopniu ma ręce i nogi, nikt nie musi pochwalać to wiem, ale niech też niektórzy nie pokazują bardzo płytkimi i odpowiednimi do swojego poziomu sposobami jaki mają ból nie powiem czego z tego powodu

przez to, że ten model jest mało popularny między innymi go kupiłem i nie kosztuje tyle co Submariner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ecipeci

Za obraźliwe zachowanie dostajesz jedno ostrzeżenie. Radzę poskromić emocję, bo inaczej skończy się blokadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie szczypie mnie ten fakt w ogóle, to jest internet, a jak się ostatnio dowiedziałem być może matrix i niech nadal tak pozostanie, że każdy pisze co chce tylko niech to chociaż w jakimś stopniu ma ręce i nogi, nikt nie musi pochwalać to wiem, ale niech też niektórzy nie pokazują bardzo płytkimi i odpowiednimi do swojego poziomu sposobami jaki mają ból nie powiem czego z tego powodu

przez to, że ten model jest mało popularny między innymi go kupiłem i nie kosztuje tyle co Submariner

Najnowszy Rolex Sub od dealera w Angli kosztuje 5k funtow.

IWC Aquatimer , model co masz 4990, wiec 10 funtow taniej. Wybacz, moj blad.

Jego popularnosc wlasnie jest uwarunkowana ta cena i mechanizmem ETA. Pasjonaci tej marki, IWC, poluja na Aquatimer Vintage wydany w 2011 czy 10 roku, bo bardziej nawiazuje do dziedzictwa.

 

Edit: Zakladam, ze taki rzeczy to pewnie wiesz, bo jednak zegarek luksusowy to spory wydatek.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy Rolex Sub od dealera w Angli kosztuje 5k funtow.

IWC Aquatimer , model co masz 4990, wiec 10 funtow taniej. Wybacz, moj blad.

Jego popularnosc wlasnie jest uwarunkowana ta cena i mechanizmem ETA. Pasjonaci tej marki, IWC, poluja na Aquatimer Vintage wydany w 2011 czy 10 roku, bo bardziej nawiazuje do dziedzictwa.

 

Edit: Zakladam, ze taki rzeczy to pewnie wiesz, bo jednak zegarek luksusowy to spory wydatek.

mi się udało kupić nowy ze sporą różnicą i wyszło dużo dużo taniej niż nowy Sub

miałem poprzednią wersję Aqua, teraz mam tą - nie wiem czy jestem pasjonatem, nie mi to oceniać, chętnie bym Vintage upolował ale z tym bardzo ciężko - zakładam, że to chyba wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się udało kupić nowy ze sporą różnicą i wyszło dużo dużo taniej niż nowy Sub

miałem poprzednią wersję Aqua, teraz mam tą - nie wiem czy jestem pasjonatem, nie mi to oceniać, chętnie bym Vintage upolował ale z tym bardzo ciężko - zakładam, że to chyba wiesz

Jak udalo sie kupic taniej to bardzo fajnie bo az tyle to on nie jest wart mimo ze na nadgarstku wyglada swietnie :).

Vintage byl na sprzedaz na brytyjskim forum za 3k funtow. Wisial tam prawie miesiac i nikt go nie kupil.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ecipeci, nic mi nie zatkało, ale ty w tym momencie przesadziłeś. A ja cierpliwie odczekałem swoje, aż Cię znowu poniesie.

Ten punkt regulaminu, którego nie znasz zabrania wycieczek personalnych. O twoim zegarku, zdjęciach mogę pisać co mi się podoba bo to tylko przedmioty...

Gdybyś czytał uważnie a nie tak lakoicznie jak wstawiasz zdjęcia zauważył byś, że zachowałem kulturę tematu w którym goszczę, ze masz całkiem spoko/fajny zegarek!

pisz sobie co chcesz

nie chce mi się szukać ( bo naprawdę szkoda prądu ) ale poniżej jeden z wielu przykładów zachowania kultury i przestrzegania punktu regulaminu o zabranianiu wycieczek personalnych Pana Burnsa ( z wczoraj z tematu zapytania i sugestie przed zakupem ) :

"Jest tu gdzieś przycisk do przeniesienia się na forum o długości wibratorów ? Rozumiem, że jest ponad 30C w cieniu, ale aż takie przegrzanie ?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak udalo sie kupic taniej to bardzo fajnie bo az tyle to on nie jest wart mimo ze na nadgarstku wyglada swietnie :).

Vintage byl na sprzedaz na brytyjskim forum za 3k funtow. Wisial tam prawie miesiac i nikt go nie kupil.

dlatego starałem się kupić taniej, bo, że aż tyle nie jest wart co cena wyjściowa ( zwłaszcza w Polskiej dystrybucji ) to zdaje sobie sprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie prawda. tu jest nowy Aquatimer od super pewniaka, wklej mi proszę link z taką ceną Suba 

 

http://allegro.pl/iwc-aquatimer-automatic-nowy-i5522196318.html

przeciez pisze ze od oficjalnego AD w Angli. Po co mi wklejasz link do allegro :) ? Zdaje sobie sprawe ze ten model mozna kupic prawie 40% taniej ale wyjsciowa cena jest taka sama jak za Rolex Sub


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie ma szans na tego Marka, już próbowałem wszystkich sztuczek ale Desmo jest nieugięty ;)

To Paweł nie wiesz czemu? :(

Pasuje mu do motoru...... B)  

chyba? :lol:


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot do motoru pasuje jak pięść do oka ;)

po za tym na motor zakłada Inge w tytanie wersja amg,  to już dawno rozgryzłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale On na nim lata.............. :)

też...... :P  ;)

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez wiejo3

Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

upssss.nie ten przedział ..pzed 1975

Edytowane przez wiejo3

Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale On na nim lata.............. :)

też...... :P  ;)

Wolałbym nie Drogi Leszku...a Inge AMG Pawle za mało płaski choć mechanicznie z powodu Pellatona nadawałby się bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym nie Drogi Leszku..

 

Ależ miałem tylko na myśli, :(

ranny kurs w laczkach do sklepu,  ;)

po świeże bułeczki i mleczko.  :)


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

upssss.nie ten przedział ..pzed 1975

Wszystko ok:-) , to klub milośnikow marki bez podzialu na lata....:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po tym IWC, ktorej jest na bazarku chyba jednak komus przeszkadza ETA w zegarku za parenascie tysiecy zloty :)) W 4 strony dyskusji tutaj jest....pouczajacej


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac po tym IWC, ktorej jest na bazarku chyba jednak komus przeszkadza ETA w zegarku za parenascie tysiecy zloty :)) W 4 strony dyskusji tutaj jest....pouczajacej

powód jest zupełnie inny, ale jak po raz kolejny widać, są osoby które nie rozumieją takich rzeczy i mają straszny ból głowy i o dziwo z powodu nie swojego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powód jest zupełnie inny, ale jak po raz kolejny widać, są osoby które nie rozumieją takich rzeczy i mają straszny ból głowy i o dziwo z powodu nie swojego zegarka

bol glowy to ja mam jadac metrem do pracy jak jest 35 stopni pod ziemia :) a tutaj to sobie komentuje bo moge...masci na bol d*py nie potrzebuje :)

 

Rob z swoimi rzeczami na co masz tylko ochote, ale po co to bylo udowadniac wszystkim jaki to byl dobry zakup jak pozniej nie wiadomo jak sie zycie potoczy...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bol glowy to ja mam jadac metrem do pracy jak jest 35 stopni pod ziemia :) a tutaj to sobie komentuje bo moge...masci na bol d*py nie potrzebuje :)

 

Rob z swoimi rzeczami na co masz tylko ochote, ale po co to bylo udowadniac wszystkim jaki to byl dobry zakup jak pozniej nie wiadomo jak sie zycie potoczy...

ale ja tylko udowodniłem, ze niektórzy są w błędzie ( sellita / eta )

skończyłem bo jak tak dalej pójdzie to dla niektórych maści zabraknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.