Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość arek-legnica

Klub Miłośników Zegarków IWC Schaffhausen

Rekomendowane odpowiedzi

... ma swój mankament, ogniwa są długie i ja nie moglem dopasować do swojego nadgarstka długości przy GST albo za luźno albo za ciasno ...

 

z moją bransoletą były 2 długości wymiennych ogniw:  normalne 7mm i jedno nieco dłuższe ok 11mm. Dzięki temu dało się dopasować bardzo dokładnie.

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Proszę Kolegów o opinię IWC GST chrono - post dałem w zapytaniach przed zakupem.

 

Dzięki z góry.

ds


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można wstawić tu zdjęcie? Chciałem też pochwalić się moim Aquatimerem 2000 i zawitać w klubie :)

"Więcej opcji" i dodaj pliki ;)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta wersja zawsze mi się podobała - fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Iwuc to mó pierwszy poważny zegar. Pamiętam jak dziś jak jechałem do Krakowa do Strojnego po niego i jak rąsia drżała jak wydawałem 10tys :)  Bardzo miło wspominam wizytę i sam zegar.

 

Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa. Ja z kolei pojechałem do Berlina z zamiarem: może Breitling, może coś innego...Przymierzyłem Breitka-kurcze ale naćkany i mało czytelny. Jakość wykonania jakoś też mnie nie powaliła...Poszedłem do salonu Rolexa - Submariner jakiś taki mały i też średnio czytelny (przez małą tarczę). Nawet Cosmograph Daytona wydał mi się wcale nieduży i zbyt płaski. I wtedy ujrzałem IWC i się zakochałem-ekstra duży, solidny, mega czytelny i przejrzysty. Do tego ten antyrefleks i super wykonanie. Po rabacie dostałem cenę 3600 EUR (2012 rok) i...butelkę szampana Mumm....Z zakupu jestem bardzo zadowolony: zegarek ma dokładność +1 sekundę na dobę...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy obecnym kursie Euro ~4,4 zapłaciłeś raczej normalne pieniądze, większym osiągnięciem byłaby wersja na bransolecie - chyba, że masz ją dodatkowo w pudełku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy obecnym kursie Euro ~4,4 zapłaciłeś raczej normalne pieniądze, większym osiągnięciem byłaby wersja na bransolecie - chyba, że masz ją dodatkowo w pudełku

W 2012 roku Euro było po około 4.00 zł także dało mi to sumę 14.400 PLN gdzie w Polsce ceny były około 18 tys. Poza tym kupiłem u renomowanego sprzedawcy Christ, a to dla mnie też ważne...Chciałem wersje właśnie na kauczuku, bransoleta moim zdaniem nie pasuje do tego zegarka. Kauczuk i dobry do pójścia na siłownie i stroju casual, a nawet do sportowego garnituru jak się ktoś uprze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zrozumiałem / założyłem, że zegarek kupiłeś teraz a wyprodukowany został z 2012r bo to model już niekontynuowany...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Strasznie wielkim miłośnikiem szafhasena nie jestem, ale jest kilka modeli które bardzo mi się podobają. Ten Portugalczyk pokazany na poprzedniej stronie jest jednym z tych zegarków, również zadowolony jestem że swojego zakupu, jest to najlepiej nakrecajacy się zegarek z jakim miałem doczynienia

3ee63d9b50ea2624b03e7eaacda426af.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Irek, a nie za mały na twoją rękę?

Mała tarcza zmniejsza optycznie ten zegarek, a przy twoim nadgarstku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, tak zdjecie tylko wyszlo, ten zegarek jest duży 46mm


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

No tak, nie znam za dobrze IWC, ale jak ostatnio mierzyłem Inżyniera (40mm) to wydawał mi się trochę mały.

I tak strzeliłem, a to taki napakowany Inżynier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byś te fotkę wkleił tu?

Za pół roku nikt już Twego

sikora nie zobaczy!


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam nadzieje że będzie pion. Coraz bardziej mi się podoba. Szukać zegarmistrza w Warszawie czy lepiej wysłać na zachód do przeglądu  ?

 

20160305 151615

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko do Zbigniewa na Piękną.


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.