Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - polecam książkę Aldony i Cezarego.

Świat wyścigów jest tam opisany przez pryzmat kariery Roberta ale doskonale jest opisane jak można "sterować" wynikami w obrębie jednego zespołu czyli między dwoma kierowcami. I to już w seriach juniorskich.

Williams znany jest z tego, że w przeszlosci wielokrotnie faworyzował jednego kierowcę sabotując drugiego.

Nie twierdzę, że tak jest teraz ale ostatni wyścig każdemu kto choć odrobinę się zna daje dużo do myślenia.

Robert przyszedł ponownie do F1 leki "podrdzewialy" i dobrze o tym wiedział. George idzie jak burza przez wszystkie serie juniorskie ale Robert to był naturalny talent który sam sobie przecierał ścieżkę i dziś z każdym wyścigiem powinien być bliżej Georga a w ostatnim wyscigu tracił najwięcej.

Przecież przez tydzień nie zapomniał jak się jeździ.

Mam tylko nadzieję na przyszly sezon, że Robert dostanie szansę w zespole któremu będzie zależało na wyniku a nie na tym kto z kierowców ma być nr1.

I mam nadzieję że Robert takie kroki podjął już w ubiegłym sezonie a ten jest po prostu testem czy da radę pojechac na każdym torze.

To tak życzeniowo z mojej strony i w oczekiwaniu na Hungaro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisane. Co do Hungaro, to dzisiaj zakupiliśmy bilety na PKP, wiec jesteśmy w pełni gotowi :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gold 4, dohamowanie do pierwszego zakrętu. Chętnie wymienię uścisk dłoni

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zazdraszczam serdecznie - najlepsza trybuna. Ja na Red Bull tylko czyli ostatni zakręt :)

 

Cały weekend jesteś? Jeśli tak to jakoś się zgadamy. Będę od czwartku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem od piątku rano, wiec coś wymyślimy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A tak z ciekawości się zapytam, nie przyszło nikomu do głowy że może z wujowym samochodem Russell radzi sobie poprostu dużo lepiej niż RK?

Nie ma takiej możliwości, musisz być sabotaz wewnątrz zespołowy?

 

pytam tylko jako laik, bez dostępu do tajnych wiadomości z zespołu

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodów może być cała masa i każdy ma jakieś wyrobione zdanie. Russel jest mega utalentowanym kierowcą, ale Robert w mojej opinii nic nie stracił ze starych lat. Różnica może być, ale taka rzędu 0.2, a nie sekunda na okrążenie. Cezary trafnie pisał przed sezonem, że modli się aby Williams miał samochód, który będzie w stanie walczyć o punkty, inaczej Robert może być spisany na straty. Ja trzymam się tej wersji, że Williamsowi nie opłaca się rozwijać obu samochodów, bo i tak nie ma szans punktować. Pod publiczkę i sponsorów, starają się pokazać „błysk” chociaż w jednym samochodzie, a że mają Brytyjczyka, w brytyjskim zespole i do tego protegowany naszego ukochanego wilczka, to jest jak jest.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak jak piszesz to Roberta w Williamsie w przyszłym roku nie będzie a szanse na miejsce w innym zespole oceniam na około 0%.


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości się zapytam, nie przyszło nikomu do głowy że może z wujowym samochodem Russell radzi sobie poprostu dużo lepiej niż RK?

Nie ma takiej możliwości, musisz być sabotaz wewnątrz zespołowy?

pytam tylko jako laik, bez dostępu do tajnych wiadomości z zespołu

Każdy normalny zadał sobie to pytanie :)

Na pewno Russell na tym etapie i w tym zespole jest szybszy od Kubicy.

Tylko myślę że na tym etapie i w tym zespole Kubicy nie zależy na tym żeby wygrywać z Russellem i zajmować 19/18 miejsce.

To nie jego cel.

Ale fakt jest taki, że po tym sezonie może się okazać, że nie dostanie szansy żeby o swoje cele powalczyć.

Choć oczywiście życzę mu kontynuacji kariery w F1 ale na pewno nie w Williamsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajnie, że mokry wyścig :-) Ktoś ogląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu będą jakieś emocje... choć pierwsze i ostatnie miejsce są już raczej znane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No tak... Coś tam na starcie Robertowi wyraźnie nie poszło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jestem za, bo są emocje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż tam się dzieje, jeszcze 2 auta i ... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Austrii już nic może nie przebić... No, także ten, tego :D Nie jestem znawcą, ale takich jaj w jednym wyścigu nie widziałem. Super :D Kvyat 3, Vettel z 20 na 2, Mercedesy bez pkt.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dobry wyścig, oby więcej takich :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity wyścig :)

Honda dwa auta na podium, Renault oba auta nie dojechały do mety. Kwiat, Stroll - wymarzone pozycje. Vetel z 20 na drugie.

Robert 12 i przed Georgem. Co ciekawe - wyprzedzi chyba George'a w generalce :)

Oby za tydzień były takie emocje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oby za tydzień był też deszczyk, bo jednak na Węgrzech, bez deszczu, przy w zasadzie jednym dogodnym miejscu do wyprzedzania, może być nudno ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, F1 4x4, kolce i śnieeeeg!


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.