Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej zła strategia Redbull - to sie nie mogło udać.

W momencie jak nie zjechał od razu to powinien zjechać 12 okrążeń przed metą - miałby 10 sekund straty do Levisa i nowe miękkie opony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie bolid Williams'a z odpadającymi lusterkami? :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Za świeża sprawa, choć nie mam wątpliwości, że prędzej czy później tegoroczna konstrukcja Williamsa trafi do jakiegoś "panteonu" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale jednak klimat nie ten, to tak jak z żużlem, piłką nożną i wszystkimi innymi sportami, tzw. lizanie lizaka przez papierek :D

 

Ja bym jeszcze dodał porównanie - "wyjazd z rodziną, a z kumplami na wakacje"  - hahah


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że dojeździ ten sezon.

Albon dostał ogromną szansę ale też wielkie obciążenie, trudno będzie pokazać coś wielkiego na tle Maxa ale zobaczymy.

Ja tam życzę mu powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja też, choć nie ma wątpliwości, kto w tym kurniku jest Kogutem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski "kibic", trudny kibic. Do tego mało realne oczekiwania, a kiedy okazało się, że młody jest lepszym kierowcą w tym sezonie, frustracja się pogłębiła. Prawie jak za Małysza i Hannawalda ;)

W przyszłym roku, "problemu" już nie będzie. Robert raczej pożegna się z królową motor sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę zapytaniem - czy informacja o nieprzedłużeniu umowy z RWR to zabieg czysto uprzedzający ruch Williamsa czy raczej element gry o coś więcej?

To już nie jest "sezon ogórkowy" i mam wrażenie, że gra idzie o wysoką stawkę.

Macie jakieś domysły?

 

Druga sprawa - kontakt Romana na 2020.

Medialny gość, doskonale imię :D ale jakoś tak nijak jeździ niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to wszystko tajemnicze. Takie uprzedzenie ruchu Williamsa ze strony Kubicy. Jakby coś było w zanadrzu.

Nie chce mi się wierzyć, że zgodziłby się na przyszły sezon na rolę kierowcy testowego. Na DTM też jeszcze jest czas.

Coś mi się wydaje, że Orlen tak łatwo nie odpuści i możemy mieć niespodziankę za niedługo. Mnie by tu pasowała Alfa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem Alfa to nie stary Sauber


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Alfą jest taki problem, że w statusie widnieje zapis, iż jeden kierowca musi być ze szkółki Ferrari. Tak więc Alfa możliwa jedynie w przypadku emerytury Kimmiego.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli wypowiedzenie Roberta miało być tylko uprzedzeniem Williamsa, to dobrze zrobił. A jeżeli jest to związane z jakimś potencjalnym kontraktem to prędzej uwierzyłbym w Racing Point albo McLarena (wiem, wiem obaj kierowcy są zakontraktowani od dawna, ale nie takie rzeczy pieniądze w F1 już robiły). No i ciekawe są słowa Roberta z konferencji, że nie wyobraża sobie jeżdżenia na symulatorze cały rok, a z drugiej strony nie wyobraża sobie bycia poza F1. No i patrząc na jego zachowanie i nastrój w wypowiedziach to nie wygląda na człowieka bez dobrego planu. Ewidentnie jest nastawiony pozytywnie, nawet bardziej jak w trakcie sezonu z Williamsem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orlen negocjuje z RP, ML i Haas, zobaczymy gdzie się zaczepią. Tam pewnie wyląduje Robert na trzeciego, oby jak najwięcej treningów wynegocjować. Dodatkowo pewnie inna seria.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie to był ostatni rok Kubicy w F1 kiedykolwiek.

Nie oszukujmy się, jak straci przyszły sezon, to później będzie już coraz trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, żeby dostał kilka piątków, testów, ale we w miarę normalnym samochodzie. Wtedy wszystko jest możliwe. Zresztą Robert już kilka niemożliwych spraw dokonał

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ile tych milionów na tej inwestycji zarobiliśmy?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testami się zadowalacie? Matko.... To nie ten wiek by tracić rok na bycie trzecim kierowcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Robertowi jedynie kibicuję, zadowalałbym się, jakby jeździł dla czerwonych. To on wie jakie ma opcje i wybierze to, co da mu w końcu trochę radości, jak sam powiedział. Praktycznie nie ma już miejsca na głównego kierowcę, chyba, że wydarzy się jakieś trzęsienie ziemi, typu Vettel czy Kimmi emerytura. Jeżeli oprócz innej serii będzie rola trzeciego, to po to, żeby pozostać w kręgu F1, a może powrócić jak Pan Torpeda.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę dla rozweselenia towarzystwa i kibiców F1 :D

post-33253-0-16015500-1569102685_thumb.jpg

 

i ROBERT KUBICA TUŻ PO ROZWIĄZANIU KONTRAKTU Z WILLIAMSEM, PŁOCK, WRZESIEŃ 2019 R:

post-33253-0-23345900-1569102709_thumb.png


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.