Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hubex

Jeszcze jedna fotka nowego nabytku

 

 

Teraz widzę, że jednak nie 233 :huh:   Ale gratuluję, niech się dobrze nosi!

Edytowane przez hubex
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przedam swojego 631.

Fotka od Mariusza Mikołaja78.

post-68982-0-27385100-1516746834_thumb.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kwarcowych zegarków Panerai, chyba że na straganie na wycieczce w Turcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzilo o automatic/manual :ph34r::D

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jeśli chcesz kupić świadomie, to daj sobie czas, poczytaj, pooglądaj zdjęcia, zrób kilka przymiarek. Jeśli chcesz kupić "na szybko", to bierz pierwszego z brzegu i tak nie zauważysz różnicy ;)

 

Potwierdzam z własnej autopsji! 

Pierwszy pam, jak pierwszy raz. Zanim się zorientujesz, już jest po wszystkim. Później zaczynasz świadomie czerpać z tego przyjemność. 

Teraz bierz tego, który sprawia, że najczęściej wracasz do niego myślami. Z czasem i tak zaczniesz rozglądać się za kolejnymi modelami....   :wub:

Najważniejsze, że masz odpowiednią orientację na ten klimat, który nie każdemu pasuje.

 

Proszę wybaczyć porównanie, mam nadzieję, że nikt nie został urażony.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny - ale tak z ciekawosci - czemu nie 233? Ja osobiscie wolalem manuala a Ty? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem 510 właśnie przez ręczny naciąg i długo szukałem automatu. Lubię trzymać zegarki w rotomacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he chodziło mi o mechaniczny manualny nie o kwarc Ofcourse :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile jest grubsza 270 vs 233?

Podobno o 1,5 mm, tak gdzieś na zagranicznym forum przeczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie czy PAM jest wytrzymały na zarysowania chodzi o stał...? Czy nadaje się jako codzienny zegar dla kogoś kto często ma krótki rękaw... nie lubię obserwować jak z miesiąca na miesiąc pojawiają się nowe uszkodzenia mimo ostrożnego użytkowania... z Omegi i Rolexa w tej kwestii byłem zadowolony bardzo...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile jest grubsza 270 vs 233?

 

Znalazlem informacje ze 233 ma 18mm  a 270 18,5mm. Oczywiście licząc razem z wypukłym szkłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie czy PAM jest wytrzymały na zarysowania chodzi o stał...? Czy nadaje się jako codzienny zegar dla kogoś kto często ma krótki rękaw... nie lubię obserwować jak z miesiąca na miesiąc pojawiają się nowe uszkodzenia mimo ostrożnego użytkowania... z Omegi i Rolexa w tej kwestii byłem zadowolony bardzo...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mój nie jest ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie czy PAM jest wytrzymały na zarysowania chodzi o stał...? Czy nadaje się jako codzienny zegar dla kogoś kto często ma krótki rękaw... nie lubię obserwować jak z miesiąca na miesiąc pojawiają się nowe uszkodzenia mimo ostrożnego użytkowania... z Omegi i Rolexa w tej kwestii byłem zadowolony bardzo...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja uzywam swoja 320 od juz dobrych 4 lat i nie jest zle jak dotad - sa ryski od ubran ale nic "glebokiego" mi sie nie przytrafilo - duzo z nim podrozuje - lotniska itp i "daje rade"

c8980c741311ef37gen.jpg


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Congrats Muzzy (Michal) looks great on your wrist ! Thanks for the deal my friend. Enjoy it

 

With respect

JakubL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Zastanawiam się nad ściągnięciem sobie 111, bo Pamy nie wychodzą z mojej głowy od paru miesięcy, ale boję się grubości trochę. Czy koperta jest taka sama w nowym 1005? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

1005 ma pełny dekiel, a 111 przeszklony, po za tym to samo...jeśli chodzi o kopertę.

Manuale w historycznych kopertach dobrze leżą na nadgarstku, więc bez obaw ;)

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Jeśli koperta jest taka sama, to pójdę przymierzyć nowy model. Niestety mam dość przeciętny nadgarstek w obwodzie ale płaski, więc o ile średnica nie jest dużym problemem to wysokość już trochę. Speedmaster już ma dla mnie solidny profil, a to raptem >14mm. Chyba, że Pam ma być po prostu za duży. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAM ma być duży. Lepiej mieć szczupły lecz płaski nadgarstek niż większy w obwodzie lecz z wystającymi uszami zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok bo większość używanych nawet 6-8 letnich wyglada na zdjęciach jak nowe i się zastanawiam czy to polerowane czy mogą tak wyglądać... pewnie zależy kto ile zegarów ma na stanie...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Congrats Muzzy (Michal) looks great on your wrist ! Thanks for the deal my friend. Enjoy it

 

With respect

JakubL

Thank you and best regards!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj cieszy skubaniec :)

 

 

 

Bardzo się ładnie prezentuje. Zauważyłem, że mamy podobne upodobania co do zegarków. Jaki nie wrzucisz, to mi się podoba

 

P. S. Cieszy skubaniec i chyba jedyny prawilny

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.