Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Jest Luminor, jest Radiomir, czyżby teraz jakiś Sub?


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai zyskuje jak widze nowego Paneristi na forum  :)

Teraz jeszcze w jakies fajne paski trzeba bedzie zainwestowac i.... tylko sie cieszyc  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Z Panerai tak właśnie jest, że kupisz jednego i zaraz myślisz o następnym... chociaż wszystkie takie same ;)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiomir Pam 685.Limitowany 924/1000.Historyczny model z plexi.Na szybko napiszę bo mało mam teraz czasu ,że zegar zrobił na mnie takie wrażenie ,że przez 15 minut siedziałem i aż nie mogłem wyjść z zachwytu.W odbiorze plexi IMHO wypada lepiej niż szafir w Radiomirze.Dalczego tak jest nie wiem , w każdym razie to fakt.Jest też zapasowy plexi jakby po latach przyszło na myśl zrobić lifting zegaraka.Fotki na szybko :

 

d70e28a155d0746fmed.jpg

 

2dcaf52dc5b4f219med.jpg

 

63f9a294956883cdmed.jpg

 

974538460af86d31med.jpg

 

0bca517f5ebb7b91med.jpg

 

c32aef2452ec11ddmed.jpg

 

c43a11301ad011c7med.jpg

 

160cd7229004a740.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba w rozkwicie , gratulacje i ...wyrazy współczucia dla rodziny ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Choroba w rozkwicie , gratulacje i ...wyrazy współczucia dla rodziny ;-)

:D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Gratulacje!!! Nie przeszkadza Ci, że masz dwa podobne stylistycznie zegarki (te uszy...)? Jeszcze nie nacieszyłeś się tym ostatnim, a tu już drugi :)  Niezłe tempo, oczywiście w pozytywnym znaczeniu ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za dobre słowo. :)

 

Choroba w rozkwicie , gratulacje i ...wyrazy współczucia dla rodziny ;-)

 

Możesz wierzyć lub nie ale u mnie nie ma tego problemu.Może niektórzy zazdroszczą ale moja kobieta jest wyjątkowa.Już dawno doszliśmy do porozumienia i powiedziała wprost : "bądź  szczęśliwy i kupuj co chcesz" - nie mam limitu a i wszystkie priorytety życiowe zostały ogarnięte z mojej strony ,które kiedyś sobie założyliśmy, więc pozostaje teraz kompletować kolekcję .... :D  :D  :D

 

 

Gratulacje!!! Nie przeszkadza Ci, że masz dwa podobne stylistycznie zegarki (te uszy...)? Jeszcze nie nacieszyłeś się tym ostatnim, a tu już drugi :)  Niezłe tempo, oczywiście w pozytywnym znaczeniu ;)  

Dla mnie Hubert są to zupełnie inne zegarki.Od wielkości koperty po wykończenie.Oczywiście można zawsze spłycić i powiedzieć ,że każdy radiomir  jest do siebie bardzo podobny ale ja to zupełnie inaczej widzę.Zresztą np. Radekvintage i pewnie wielu innych miłośników panerai ma podobnie jak ja.

 

Generalnie 380 to była okazja i nie przewidziany zakup...Od dłuższego czasu rozważałem właśnie 685.Problem był bo nigdzie nie można było tego zegarka przymierzyć , wiec pozostał internet , yt  i na końcu strzał.udany strzał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ten bezel to nie dla mnie, ale gratuluję i niech cieszy


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ten bezel to nie dla mnie, ale gratuluję i niech cieszy

 

Dzięki.A właśnie mnie ten bezel przekonał i zrobil na mnie duże wrażenie. ;)

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Mariusz, ze zdjęć miałem to samo, ale na żywo ten bezel jest mało "inwazyjny".

A Koledze gratuluję zakupu, te wskazówki robią robotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, ze zdjęć miałem to samo, ale na żywo ten bezel jest mało "inwazyjny".

A Koledze gratuluję zakupu, te wskazówki robią robotę :)

 

Dzięki.Dokładnie, ten zegarek trzeba obadać na żywo jak ktoś nie jest pewny.

 

Polecam ten film:

 

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Możesz wierzyć lub nie ale u mnie nie ma tego problemu.Może niektórzy zazdroszczą ale moja kobieta jest wyjątkowa.Już dawno doszliśmy do porozumienia i powiedziała wprost : "bądź  szczęśliwy i kupuj co chcesz" - nie mam limitu a i wszystkie priorytety życiowe zostały ogarnięte z mojej strony ,które kiedyś sobie założyliśmy, więc pozostaje teraz kompletować kolekcję .... :D  :D  :D

 . :)

Wierzę oczywiście bo też nie ma tego problemu ale każda kobieta i każde dziecko jest w stanie zagospodarowć dowolną ilość środków pnąc się po piramidzie Maslowa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę oczywiście bo też nie ma tego problemu ale każda kobieta i każde dziecko jest w stanie zagospodarowć dowolną ilość środków pnąc się po piramidzie Maslowa ;-)

 

Chyba ,że wszystkie potrzeby są wyczerpane lub kobieta i dziecko nie ma przewrócone w głowie... ;)

Edytowane przez Genovese_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ,że wszystkie potrzeby są wyczerpane lub kobieta i dziecko nie ma przewrócone w głowie... ;)

Taaa...jasne a my w czwartek rozniesiemy Japonię ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki to powiem Ci ,że miałeś rację , P3000 bardzo ładnie cyka.Wprawdzie zegarek ma tylko 3 atm i może przez to ,że jest słabo uszczelniony tak mocno go słyszę ale do kalibru P5000 nie ma w ogóle co porównywać.Tutaj jest soczyście i dosłownie min. słabiej jak w unitasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.