Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Rekomendowane odpowiedzi

Ewentualnie mogą być dwa lekarstwa albo więcej ale tylko jeden producent leku wchodzi w grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą a i owszem, ale kim będziemy jak przesadzimy z lekarstwami...


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą a i owszem, ale kim będziemy jak przesadzimy z lekarstwami...

 

My, na tym forum, już jesteśmy (cokolwiek miałeś na myśli) :D :D :D Więc niema czym się przejmować ;)

Edytowane przez bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, nie walczyć z tym :D ?

 

Poddaj się i żyj z tym ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i którego na wakacje zabrać?

77648619737870385593.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieraj dwa

Ja mam Pama i G ale powiem ci ze Pam jest cześciej na ręku i daje rade w wodzie ( zakładam ze jedziesz gdzież gdzie bedzie dużo wody skoro takie opcje zegarków wchodzą w grę )

 

Mikolaj nie walcz poddaj sie bedzie miło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igor, właściwe to już się poddałem , podjąłem decyzję o leczeniu, czekam jedynie na wystawienie recepty

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem teraz na dworcu i w kiosku na okladce MH widzialem Skale i na jego rece pam 389 i jak to mowil klasyk "tylko choroba jest lekiem" :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igor, właściwe to już się poddałem , podjąłem decyzję o leczeniu, czekam jedynie na wystawienie recepty

 

Desmo może pomóc w kwestii ostatecznej diagnozy i wypisaniu recepty, ja mogę zrealizować lub wystawić zastępczą gdyby była nieczytelna ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhmm, uważaj tylko żeby Ci apteka nie wydała odpowiednika...oczywiście w "trosce o Twój interes"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem gdzie sprzedają odpowiedniki, ale starego misia na sztuczny miód nabrać się nie da


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co pokaże ci mój lek 41e6129e2ec18cbf162611fe087438e6.jpg8c3d12af1420b86a3652bc29e512101f.jpg

 

Ten pasek jest po kąpieli w morzu ( fajny kolor sie robi po tym jak sie "napie" wody)

 

0bfa68abede3b835f9a2caf35e299ebe.jpg

 

Polecam ten lek :)

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhmm, uważaj tylko żeby Ci apteka nie wydała odpowiednika...oczywiście w "trosce o Twój interes"

Hahaha. Fakt, że generyki są jak Marina na Unitasie za 500usd ;)

Z tego też powodu(wyższości interesu prowizji od firm i zysku apteki, nad dobrem pacjenta) nie zamierzam ani jednego dnia sprzedawać niczego zza lady.

EDIT: Spod lady również nie ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igor a wiesz że u nas się ochłodziło  <_<  a Ty takie fotki poodrzucasz, no i widzę że nie jest tak źle z tą średnia wieku kuracjuszek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by wam ocieplić atmosferę jeszcze jedno zdjęcie z bardziej przyjaznego klimatu :)

bc524b17ef4c88e940d9eda6ca549bdd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bardzie pochmurnym klimacie

f5b3e2c6c9c5a7c5192bd0c470209f4b.jpg4450d712a4d28cd45f9bf98a4d6bc307.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s

przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to moj ulubiony watek. Generalnie dziwi mnie jego mala popularnosc oraz to, ze ludzie wola takie oklepane Rolexy i Omegi (choc akurat te drugie lubie baaardzo, a te pierwsze jako tako).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Igor, - nie wiem jak Ty to zrobiłeś ale telefonem złapać tak lumę, mistrz !

 

@ Karol, - "oklepane Rolexy" no powiem Ci mocne słowa,   :)    jak na gwiazdę sportu przystało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to moj ulubiony watek. Generalnie dziwi mnie jego mala popularnosc oraz to, ze ludzie wola takie oklepane Rolexy i Omegi (choc akurat te drugie lubie baaardzo, a te pierwsze jako tako).

Bo do PAM-ow mozna zastosowac logike dwuwartosciowa - albo sie je lubi albo nienawidzi :D

4aab4fd7a0ba6307.jpg


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.