Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Officine Panerai

Recommended Posts

Robert, gratulacje! Może też kiedyś Pam się do mnie uśmiechnie

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Bardzo długo łaził za mną Panerai, ale z moim małym nadgarstkiem sprawa była bardzo utrudniona.

Byłem już blisko kupna 048, ale rada mądrego Kolegi z forum uchowała mnie przed tym błędem.

W końcu udało mi się dopaść 512, która pasuje idealnie i w zasadzie od początku była moim numero uno.

W związku z tym, po 3 latach ślinienia się do Waszych zdjęć, dołączam do klubu:)

Ładny gratuluję zakupu i niech cieszy jak najdłużej. :)

Bardzo długo łaził za mną Panerai, ale z moim małym nadgarstkiem sprawa była bardzo utrudniona.

Byłem już blisko kupna 048, ale rada mądrego Kolegi z forum uchowała mnie przed tym błędem.

W końcu udało mi się dopaść 512, która pasuje idealnie i w zasadzie od początku była moim numero uno.

W związku z tym, po 3 latach ślinienia się do Waszych zdjęć, dołączam do klubu:)

Super, gratuluje PAM’a. A tak z ciekawości, co jest nie tak z 048?

za mały jest :) nie od dziś wiadomo, że PAM musi być duuuży ;)

IMG-3993.jpg

Witaj w klubie! Bardzo subtelny zegar tem Twój numerów uno :)

Gratki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wg mnie zbyt wiele dzieje się na tarczy no i ma w dodatku napis „automatic” który nie jest do końca akceptowany przez zagorzałych fanów marki..

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuję wszystkim!

W przypadku 048 musiałbym iść na kilka kompromisów. Większość powodów została podana - dodam od siebie jeszcze te okrągła lupkę...

Nie miałem okazji niestety przymierzyć, ale chodzą tez słuchy, ze ma jednak mocno zachwiane proporcje.

A 512 może wydawać się subtelna, ale na moim nadgarstku prezencje ma odpowiednią;)

Na nadgarstku musi być ruch!

Dziękuję wszystkim!

W przypadku 048 musiałbym iść na kilka kompromisów. Większość powodów została podana - dodam od siebie jeszcze te okrągła lupkę...

Nie miałem okazji niestety przymierzyć, ale chodzą tez słuchy, ze ma jednak mocno zachwiane proporcje.

A 512 może wydawać się subtelna, ale na moim nadgarstku prezencje ma odpowiednią;)

Gratuluje zakupu pięknego zegarka :)

Ostatnio akurat miałem okazje przymierzyć 1048 i te 40mm leżało moim zdaniem bardzo dobrze

386e8c4bb7f453ff527167f4b881f9ed.jpg

Natomiast obiekt westchnień od kilku lat czyli 392 (tutaj przymiarka do 1392) i jego 42mm to już maks co na moim nadgarstku wyglada normalnie :(

5fcd3e58b2d6ece7d342f716f9b42ac4.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moim zdaniem 392 wygląda dobrze i nie jest za duże - przy takim ujęciu i zdjęcie zapewne robione telefonem, a uszy nie wystają poza obrys ręki. Ale to Tobie ma pasować :-)

Gratki. Mialem 512’stke ale byla dla mnie za mala. W sumie dosc dlugo wisiala na gieldzie :)

Gratki. Mialem 512’stke ale byla dla mnie za mala. W sumie dosc dlugo wisiala na gieldzie :)

Wiem, nawet gadaliśmy wtedy, ale nie byłem jeszcze gotowy;)

Na nadgarstku musi być ruch!

Na długo niewidzianej bransolecie od d. strony. W sumie to kiedyś tylko takie zdjęcia były w tym dziale. Jakby teraz użytkownicy przestali sie wstydzić swoich zegarków :)

post-40778-0-29569600-1543485270_thumb.jpeg

Natomiast obiekt westchnień od kilku lat czyli 392 (tutaj przymiarka do 1392) i jego 42mm to już maks co na moim nadgarstku wyglada normalnie :(

Powiedz proszę, nadgarstek 17 ?  

Moim zdaniem 392 wygląda dobrze i nie jest za duże - przy takim ujęciu i zdjęcie zapewne robione telefonem, a uszy nie wystają poza obrys ręki. Ale to Tobie ma pasować :-)

Dlatego rozważam max 42mm jeśli chodzi o Pama.

Masz racje telefon trochę zniekształca bo faktycznie na żywo wyglada na trochę mniejszy.

Natomiast 44mm już dość karykaturalnie. Tutaj jeśli dobrze pamietam mierzyłem 1312

707ddfa497c1908ab4727602ad7d9888.jpg

1048 wygląda idealnie.

Leżał super na nadgarstku tylko bardziej wizualnie odpowiada mi koperta w 392 :)

Powiedz proszę, nadgarstek 17 ?

Tak 17. Jeszcze do niedawna było 17,5 ale pare kg zgubiłem to i nadgarstek poszedł :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moim Graalem jest 233, potem orzez chwile 112☺ i obecnie mysle o 510. Tutaj pytanie czy ktos wkolo 3M albo Wlkp chętny sie sie podzielic wrażeniami albo nawet odsprzedać? ☺