Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

Czy ten zegarek jest w 100% oryginalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać o to czy nie jest składakiem. Ustaliliśmy już, że sekundnik jest ok, ale brakowało mi takiego potwierdzenia jakie wrzucił wyżej kolega Wolf, że reszta zegarka też trzyma się kupy. Po prostu nie znalazłem takiego modelu w internecie i stąd moje pytanie.

 
To co napisałeś wcześniej: "Oryginał w mniej popularnej wersji" wziąłem za ironię. Myślałem, że tak określiłeś składaka :)
 
Dobra, wszystko jasne, zamykamy ten temat.
Edytowane przez Konrad_Wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałem zapytać o to czy nie jest składakiem. Ustaliliśmy już, że sekundnik jest ok, ale brakowało mi takiego potwierdzenia jakie wrzucił wyżej kolega Wolf, że reszta zegarka też trzyma się kupy. Po prostu nie znalazłem takiego modelu w internecie i stąd moje pytanie.

 
To co napisałeś wcześniej: "Oryginał w mniej popularnej wersji" wziąłem za ironię. Myślałem, że tak określiłeś składaka :)
 
Dobra, wszystko jasne, zamykamy ten temat.

 

Tak wyglądała moja kiedy jeszcze była moja ;):(

 

post-49869-0-34041700-1502993215_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Krzysiek jak zwykle pozamiatał :) 

 

A co do zegarków to wyglądają identycznie, nawet godzinę wskazują tę samą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie taka tarcza i wskazówki powinny być w złoconej kopercie, a przynajmniej ja taki mam. Pomijając cenę z kosmosu :) bo takie poljoty to popularne zegarki.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie taka tarcza i wskazówki powinny być w złoconej kopercie, a przynajmniej ja taki mam. Pomijając cenę z kosmosu :) bo takie poljoty to popularne zegarki.

Na forum była już chyba dyskusja na temat kolorów: srebrnych kopert i złotych wskazówek i z tego co pamiętam taka kombinacja występowała, choć nie wiem czy w przypadku tego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło tak być i idąc tym tokiem myślenia każdy poskładany z kilku zegarek może zostać uznany za oryginał.

Popatrz w katalogach, choć w nich też wszystkiego nie ma...

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipP53wc9VZDHgwXGXMnlh2iI9_80P9ktztAzQVta/AF1QipMD-5dqnPbjXzf7wifijLxVz03MwUIMZnMtYVaF


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

gregch ma rację.

Edytowane przez Yakovlev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia z olx wyglądają mi jak na te od zbigniew12_2005 czy jakoś podobnie :) Ale mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Zbyś , ale cena jest tak odjechana że dla średnio zorientowanego ta dyskusja nie ma sensu. Powiedzieć że o jedynkę z przodu za dużo to jeszcze powiedzieć za mało przy takim stanie zegarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieć że o jedynkę z przodu za dużo to jeszcze powiedzieć za mało przy takim stanie zegarka ;)

Krzysiek, musiałem trzy razy przeczytać i dopiero zajarzyłem :D :D Ale jeszcze przed kawą jestem, troche to mnie tłumaczy :D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko i nic.

TFU! (pomyłka) no własnie, miałem pisać że koperta nie jest okej, ale chyba jest właściwa.

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wskazówki nie są na pewno oryginalne koronka też nie od tego modelu (to chyba jest papirusowa)

Edytowane przez rinkazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Chłopaki zanim uruchomię kontakty (bo sprzedawca nie wyśle do Polski) i zacznę ściągać - co o tym sądzicie. Jak dla mnie manufaktura, ale kto ich tam wie.

Wg mnie to czeska wersja "tarcz warszawskich". Dowodów jeszcze na to nie mam, ale...

Właśnie w u naszych południowych sąsiadów najczęściej można spotkać czerwone tarcze z białym nadrukiem.

Ewidentne zamienniki do wielu marek radzieckich zegarków. Np. Wostoków, Rakiet, Pobied i Zimów.

Zdarzają się tarcze Rakiet i Wostoków z napisem Pobieda

Oczywiście nie mylić z tymi, które miały czerwoną tarczę z białym nadrukiem, ale tu krój czcionki i jakość nadruku jest zupełnie inna.

 

To tyle z moich obserwacji. Jeśli ktoś ma jakieś pewne info na ten temat to poproszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to czeska wersja "tarcz warszawskich". Dowodów jeszcze na to nie mam, ale...

Właśnie w u naszych południowych sąsiadów najczęściej można spotkać czerwone tarcze z białym nadrukiem.

Ewidentne zamienniki do wielu marek radzieckich zegarków. Np. Wostoków, Rakiet, Pobied i Zimów.

Zdarzają się tarcze Rakiet i Wostoków z napisem Pobieda

Oczywiście nie mylić z tymi, które miały czerwoną tarczę z białym nadrukiem, ale tu krój czcionki i jakość nadruku jest zupełnie inna.

 

To tyle z moich obserwacji. Jeśli ktoś ma jakieś pewne info na ten temat to poproszę :)

Dzięki Jacku. Właśnie widziałem inne czerwone tarcze, tak samo jeszcze Pobied i Kirowskich, tylko jakość wykonania była bardzo przecięta. Tutaj wygląda bardzo ładnie, szczególnie, że reszta zegarka jest w oryginalnej konfiguracji.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to czeska wersja "tarcz warszawskich". Dowodów jeszcze na to nie mam, ale...

Właśnie w u naszych południowych sąsiadów najczęściej można spotkać czerwone tarcze z białym nadrukiem.

Ewidentne zamienniki do wielu marek radzieckich zegarków. Np. Wostoków, Rakiet, Pobied i Zimów.

Zdarzają się tarcze Rakiet i Wostoków z napisem Pobieda

Oczywiście nie mylić z tymi, które miały czerwoną tarczę z białym nadrukiem, ale tu krój czcionki i jakość nadruku jest zupełnie inna.

 

To tyle z moich obserwacji. Jeśli ktoś ma jakieś pewne info na ten temat to poproszę :)

W ogóle w temacie Kirowa - zapomniałem dodać, że zegarek jest aż zza Wołgi, chyba z Samary i nie od kolekcjonera czy jakiegoś dużo sprzedawcy. To by było nietypowe, gdyby tarcze z Czech wędrowały tak daleko do Rosji.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to 100% oryginał ?

Dla mnie ok - ale ja jestem nowicjuszem :)

Poradźcie proszę

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Poradźcie proszę

Pozdrawiam

A co aukcja się kończy ? :)

Poljoty to nie moja bajka, ale jeśli w dobrej cenie to bym brał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co aukcja się kończy ? :)

Poljoty to nie moja bajka, ale jeśli w dobrej cenie to bym brał :)

niestety cena bolesna.

Ale mnie sie bardzo podoba.

Nie chcę wywalić kupy kasy za podróbkę/składaka/ulepa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.