Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Slava na bank! Ktoś miał polot :angry:. A jaki 'ciekawy' inny budzik ma w sprzedaży, układ naciągów i regulacji wskazówek też zgadza się ze slavą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz Kirowskiego w TAKIM stanie?

 

Takiego nie, ale niedawno u reda poszedł za trochę ponad 200zł kirov który kosztował mnie... sporo mniej a stan nie odbiegał :)

 

Edit:

Mniej czyli ponad 10x mniej.

 

Omawiany zegarek jest moim zdaniem po polerce i ma przetarcia na uszach od spodu. Mechanizm pokaleczony.

Gratuluję natomiast kunsztu osobie, która go odnowiła - choć te zabiegi nie kosztowały więcej niż 50zł łącznie z przeglądem.

Pozostaje pytanie ile wyniesie cena końcowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A montechristo sprawia, że nasze kolekcje z dnia na dzień nabieraja oszałamiającej wartości

 

http://allegro.pl/item636381086_ciekawa_czarna_pobieda.html

 

Jedyny zły aspekt tego taki, że potem na bazarkach ludzie powołują się na cenny z alledrogo, a i jakiś przypadkowy sprzedający na aukcji też będzie się cenił.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
Hehe. Cena zabija. Powinienem sprzedac wszystkie zegarki i zrealizowac kolejne marzenie - kupic jakiegos wypasionego Suzuki Samuraja do offroadu i osprzęt do niego :)

 

Powinien udać się do rzeczonego zegarmistrza i opchnąć je hurtem za 1500 :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie lodówka - licytacja od 10zł a kup teraz 300zł !!!!!!!!!!!!!

http://www.allegro.pl/item641147185_zegare..._26_jewels.html

 

 

A Montechristo zrobił obniżkę na lodówce

http://allegro.pl/item641404526_rzadka_sla...ls_lodowka.html


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Więcej tych obniżek. Z tego co widzę, to Łucza zdegradował do 60zł (z 70), no i Rakiety w automacie ze 130 i 120 do 110 i 99zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego samego sprzedawcy, co miał Rodinę z posta powyżej.

Ktoś niedawno szukał czarnego Poljota automata. Zdaje się, że KrzysiekW, ale chyba ktoś jeszcze?

http://www.allegro.pl/item644943702_automa...s_37_48_10.html

post-22189-0-84224100-1331221264.pnghttp://img33.imageshack.us/img33/7451/ahr0cdovl3d3dy5hbgxlz3j.th.png


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja :huh: szukałem.

Już nie jest aktualne bo kupiłem takiego w podobnym stanie, ale za niższą cene z czego jestem bardzo zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten, co tu znalazłem, jak mu się dokładnie przyjrzeć, to w takim sobie stanie...

 

A aukcja jeszcze trochę, więc pewnie kilka złotych cena podskoczy.

Ale jak się znajdzie fajny zegarek w dobrej cenie, to zawsze cieszy. :huh:


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tej Rodiny za taki grosz nie mogę odżałować, tym bardziej że już długo wypatrywałem, ale jak wrzucałem do obserwowanych to nawet nie śmiałem pomyśleć że poniżej 120-150 pójdzie, a tu masz babo placek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale tej Rodiny za taki grosz nie mogę odżałować, tym bardziej że już długo wypatrywałem, ale jak wrzucałem do obserwowanych to nawet nie śmiałem pomyśleć że poniżej 120-150 pójdzie, a tu masz babo placek :/

Ale ta aukcja zakończyła się przed czasem. Pewnie sprzedawca dogadał się poza aukcją co do jakiejś 3-cyfrowej ceny, więc nie macie co płakać za tymi 53 złotymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak się znajdzie fajny zegarek w dobrej cenie, to zawsze cieszy. :huh:

No właśnie - najlepsza jest satysfakcja z zakupu szeroko pojmowanego "unikatu" w dobrej cenie - ja np ostatnio kupiłem na "All..." Wostoka 2209 w stalowej kopercie za 33 zł (z wysyłką) i cały czas myślę skąd wzięła się tak niska cena:) Dodam, że sprzedający to "jeden z nas".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robi wrażenie

E... tam czepiacie się :) Jeżeli polpora sprzedaje się za 3000 zł to taki współczesny w Polsce składany zegarek musi kosztować. No chyba, że się mylę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.