Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim ten poljot powinien mieć tarczę z poljota a nie zamiennik :)

 

Jak tak dalej pójdzie to chyba zacznę swoje zbiory wystawiać ... najpierw pobieda za 180 potem "prawie" de lux za 310 ( cena na chwilę powstania posta)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie śmiechy hihy urządzamy, że ktoś przepłacił za dany zegarek, a jak tak dalej pójdzie to nie będzie mnie stać na zakupy na allegro :) . Może trzeba by było w społeczeństwo uświadamić, że zegarki radzieckie to straszny badziew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację :):)

 

Nie kupujcie ludziska ruskich !!!!!!!!!!!!!

(Zostanie wiecej dla mnie :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na jakiś czas odpuszczę Alle i będę biegać po bazarkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko problem z bazarkami jest tak, że zazwyczaj są w weekendy a po allegro można buszować 24/7

chociaż, szczerze mówiąc dużo większą frajdę daje mi wynajdywanie zegarków na bazarku, targowanie się i zbijanie ceny, poza tym bazarki też mają swój klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś w sedno ! Klimat ...,targowanie ... (zwłaszcza to lubię ) no i masz

zegareczek w ręku !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio poszedł za 370 jeden z najrzadszych, OKEAH 350220170511 ale z tego co obserwuje na ebay to koło 300$ niestety trzeba dać (choć dobrze bo dolar spada :) )

 

pocieszałem się wczoraj że jest drugi tańszy. Dzisiaj już nie 160357817728

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOMINA

Mam do zaoferowania bardzo stary srebrny zegarek DOMINA nie jestem w stanie określic z którego roku pochodzi. Zegarek jest sprawny. Posiada tylko uszkodzenie na cyferblacie przy VII i II co zostało nieelegancko poprawione kilkanaście lat temu. Poza tym w 95% oryginał.

Zegarek na tylnych zamknięciach posiada wygrawerowane cyfry, które jak myślę oznaczają, że był naprawiany, a to podnosi jeszcze jego walory kolekcjonerskie. Przykładowo 18223, 33229, 37647, 01269, 12-8-II, R 3-24Ag, 922Ag, co widac częściowo na niektórych zdjęciach. Dodatkowo przy cyfrach tych są symbole a przy dwóch ostatnich napisy jednakże nie byłem w stanie ich odczytac.

Średnica zegarka 6,5cm.

Stan jak na zdjęciu..

 

Niejaki mieh1 wycenił sobie na ... 30.000, albo kup teraz 50.000 :)

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=729148516

post-25959-0-91189200-1331241106.jpg


pumpernikiel & zorkij 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko problem z bazarkami jest tak, że zazwyczaj są w weekendy a po allegro można buszować 24/7

chociaż, szczerze mówiąc dużo większą frajdę daje mi wynajdywanie zegarków na bazarku, targowanie się i zbijanie ceny, poza tym bazarki też mają swój klimat :)

 

targowanie to sam miód. Ale czasami wtopy udaje mi się zaliczyć. Był fajny poljocik. Myśle sobie - jestem w stanie dać za niego góra 40 zeta. Pytam gościa za ile. ten mi odpowiada 70. No to ja że dużo i kto to widział tyle za jakis ruski złom. Gościu pyta: a ile pan daje? Na co ja: 25. A gostek: OK. sprzedane. Kopara mi opadła. Myśle, że jakbym powiedział 15 to też by sprzedał. Całą frajdę mi zepsuł.

 

Innym razem trafiłem fajniutkiego plastikowego Łucza o dziwo mechanika. Gostek chciał 50zeta. Bo bardzo długich targach zeszło do 28 przy czym pod koniec do dosłownie o każdą złotówkę się targowaliśmy :)

 

Jeszcze inny przykład. Cieniutki łucz. Cena wywoławcza 40zeta. Powiedziałem dziadkowi, że 15 to mogę dać. On mi na to, że za 15 to nie ma szans. jako, że miałem już dwa Łucze w plecaku wzrószyłem ramionami i powiedziałem, że w takim razie nie dobijemy targu. odwróciłem się i odszedłem. A dziadek: Panie! Panie! pan zaczeka, niech będzie te 15 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To różnie bywa - bazar nie nadąża za allegro - kilka razy kupiłem za np. 15zł coś co poszłoby za 100zł od ręki na alledrogo ale bywa i tak, ze za złoma wołają 100 a na allegro spokojnie można złapać za 30zł z przesyłką w niezłym stanie. Starsi Panowie na bazarku niestety są gatunkiem wymierającym - fajne zegarki mają zazwyczaj "młodsi" Panowie, którzy się cenią :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam ten zegarek był jakiś czas temu wystawiony za podobne pieniądze z opisem, że z czasów wojny....

No patrzcie, czas płynie a towar młodnieje ;) Jeszcze jedna korekta o 10 lat na kolejnej aukcji i nawet trafi w czasy istnienia tej marki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
targowanie to sam miód. Ale czasami wtopy udaje mi się zaliczyć. Był fajny poljocik. Myśle sobie - jestem w stanie dać za niego góra 40 zeta. Pytam gościa za ile. ten mi odpowiada 70. No to ja że dużo i kto to widział tyle za jakis ruski złom. Gościu pyta: a ile pan daje? Na co ja: 25. A gostek: OK. sprzedane. Kopara mi opadła. Myśle, że jakbym powiedział 15 to też by sprzedał. Całą frajdę mi zepsuł.

 

Innym razem trafiłem fajniutkiego plastikowego Łucza o dziwo mechanika. Gostek chciał 50zeta. Bo bardzo długich targach zeszło do 28 przy czym pod koniec do dosłownie o każdą złotówkę się targowaliśmy ;)

 

Jeszcze inny przykład. Cieniutki łucz. Cena wywoławcza 40zeta. Powiedziałem dziadkowi, że 15 to mogę dać. On mi na to, że za 15 to nie ma szans. jako, że miałem już dwa Łucze w plecaku wzrószyłem ramionami i powiedziałem, że w takim razie nie dobijemy targu. odwróciłem się i odszedłem. A dziadek: Panie! Panie! pan zaczeka, niech będzie te 15 :)

 

 

Ja kiedyś miałem lepszą akcje, pytam się ile za slave i jakis stary poliot (oba styrane na maxa) pytam orientacyjnie myśle hmm po 10zł wezme. Jakiś Pan o ciemnej karnacji ;-) mówi 200zł ja śmiech odpowiadam to chyba za pół straganu... On obrazony To ile? ja mówie po 10zł max, koleś zaczyna jęczeć że za 60zł oba... i tak jeszcze chwile aż doszło do 30zł Tak mnie zdenerwował (pomyślałem "na niezlego JELENIA wyglądam)" i odszedłem z pustymi rekami i tegoż Pana omijam...

A potwierdzam również wcześniejsze słowa kolegów bazarki są MIODZIO i tak na prawdę nie tylko przez zegarki radzieckie czy jakiekolwiek duzo innych rzeczy czasem można tez wyhaczyć jak ktos ma pojecie o starszych rzeczach, są okazje... ale trzeba tez mieć głęboką kieszeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i gostek chyba przeszarżował i kupił sam od siebie ;)

 

356zł + poczta za łuczo-pojota z warszawską tarczą i "idealnymi" przetarciami....

 

Zwycięzca z kopertą chyba nie brał wczesniej udziału... jeśli szukał prezentu to ktoś się "ucieszy"...

Jeśli to "pomagacz" to szkoda, że cena nie poszła na 1k - prowizja do opłacenia byłaby większa :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę ktoś chyba czyta to forum...

teraz od złotówki ;)

http://allegro.pl/item726066599_kolekcjone...jot_unikat.html

 

Edit:

Choć może to fortel... aukcja, na której jest wystawiony za 999zł wciąż trwa ( http://allegro.pl/item730419725_kolekcjone...jot_unikat.html )...

 

zobaczcie ludziska jaka okazja a tam tylko 1zł :) kupujcie, kupujcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś miałem lepszą akcje, pytam się ile za slave i jakis stary poliot (oba styrane na maxa) pytam orientacyjnie myśle hmm po 10zł wezme. Jakiś Pan o ciemnej karnacji ;-) mówi 200zł ja śmiech odpowiadam to chyba za pół straganu... On obrazony To ile? ja mówie po 10zł max, koleś zaczyna jęczeć że za 60zł oba... i tak jeszcze chwile aż doszło do 30zł Tak mnie zdenerwował (pomyślałem "na niezlego JELENIA wyglądam)" i odszedłem z pustymi rekami i tegoż Pana omijam...

A potwierdzam również wcześniejsze słowa kolegów bazarki są MIODZIO i tak na prawdę nie tylko przez zegarki radzieckie czy jakiekolwiek duzo innych rzeczy czasem można tez wyhaczyć jak ktos ma pojecie o starszych rzeczach, są okazje... ale trzeba tez mieć głęboką kieszeń

 

Już kiedyś o tym pisałem jak kupowałem chrono poljota na podstawie kiepskiego zdjęcia. cena 15pln i od ręki poszedł... albo 6 nówek komandirów w pudełkach po 50pln/sztuka, albo 3 rakety world time nówki po 14pln/sztuka, albo raketa słoneczko nówka za 30pln itd itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu jeszcze coś było za worek ziemniaków jak pamiętam:)

A tak wogóle to nie denerwuj ludzi swoimi cenami ;) Mnie na przykład jeszcze się nic takiego nie trafiło...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z takimi cudami? :)

 

ebay

 

zp4192_MWSnap003.jpg

 

wz3804_MWSnap004.jpg

Edytowane przez tomirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś takiego Wostoka. W środku powienien siedzieć poljot 3133. Według mnie to jest oryginał. Wostok miał w swojej historii "małżeństwa" z mechanizmami poljota. Były wostoki (sdiełano w rosji) z mechanizmem poljota 2612 - czyli z sygnałem.


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.