Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

tak oglądam i oglądam to allegro i nie mogę się nadziwić:

http://allegro.pl/item704172352_poljot_tac...go.html#gallery

ceny rzeczywiście wzrosły, ale do przypadkowych zegarków. W zakończonych aukcjach jest sporo takich które są rzadkie, nówki i niedrogie, ale ten jak w/w i kilka innych wciąż licytowanych to szok! :)

Przy takich cenach ruskich to ja chyba będę musiał na szwajcary się przerzucić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Red, przyznaj się skądżeś minutową poprowadził <_<?

ee tam raczej spytaj skąd ten dekielek <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
minutowa jakby z majaka....

 

majakowa, ale nie minutówka a godzinówka <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAMO
majakowa, ale nie minutówka a godzinówka <_<

 

Godzinówka jest gitara. Minutowa jest sztukowana <_< Mnie to na Majaka wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinówka jest gitara. Minutowa jest sztukowana <_< Mnie to na Majaka wygląda.

 

 

ja wiem, ale mowie właśnie o tej minutówce z Wostoka. Minutówka z Wostoka jest godzinówką z Majaka <_< (przynajmniej tak mi sie wydaje)

 

edit. znalazłem jakies foty majaka i chyba się myliłem. W miejscu minutówki w wostoku faktycznie jest majakowa wskazówka ale też minutowa a nie godzinowa jak wydawało mi sie na początku. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, wiem, że trudno jest tak określić obecnie cenę danego zegarka(zawsze się znajdzie ktoś kto da więcej i w konsekwencji przepłaci), ale mimo wszystko chciałbym zapytać jaka jest rynkowa cena rakiety world time, opisanej cyrylicą - dość rzadki model. Stan używany, trochę zmęczona życiem, ale sprawna i po delikatnej kosmetyce mogłaby odzyskać dawny blask. Jak myślicie ile może być warta. Mój kolega taką posiada i prosił mnie abym mu pomógł w wycenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy, wiem, że trudno jest tak określić obecnie cenę danego zegarka(zawsze się znajdzie ktoś kto da więcej i w konsekwencji przepłaci), ale mimo wszystko chciałbym zapytać jaka jest rynkowa cena rakiety world time, opisanej cyrylicą - dość rzadki model. Stan używany, trochę zmęczona życiem, ale sprawna i po delikatnej kosmetyce mogłaby odzyskać dawny blask. Jak myślicie ile może być warta. Mój kolega taką posiada i prosił mnie abym mu pomógł w wycenie.

 

Jak do kosmetyki to 50pln. Dobry stan to 100, bdb 150pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znawcą nie jestem ale tak jak zawsze bez zdjęcia to trudno ocenić... jeśli to ta o której myślę (na tarczy dookoła ma napisy z różnymi miastami po rosyjsku, bez datownika).... to tak pewnie do 100zł ale to od stanu zależy i kto chce kupić. Ja ostatnie zauważyłem że ludziska kupują coraz drożej i mało kto się chwali że okazyjnie coś kupił, więc jeśli jest rzadko spotykana to zostanie sprzedana w dobrej cenie, zresztą kiedyś na forum ktoś miał i poszła natychmiast (jakoś tak ostatnio ale zawirowania były i ktoś sie rozmyślił ze sprzedażą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy, wiem, że trudno jest tak określić obecnie cenę danego zegarka(zawsze się znajdzie ktoś kto da więcej i w konsekwencji przepłaci), ale mimo wszystko chciałbym zapytać jaka jest rynkowa cena rakiety world time, opisanej cyrylicą - dość rzadki model. Stan używany, trochę zmęczona życiem, ale sprawna i po delikatnej kosmetyce mogłaby odzyskać dawny blask. Jak myślicie ile może być warta. Mój kolega taką posiada i prosił mnie abym mu pomógł w wycenie.

Ale chyba nie masz na myśli tej? <_< <_< :lol:

http://www.allegro.pl/item711344908_rakiet...ny_olbrzym.html

 

post-22189-0-97805600-1331236606.pngpost-22189-0-07248900-1331236678.png

 

post-22189-0-52848500-1331236608.jpgpost-22189-0-23983900-1331236682.jpg

 

;) ;) :)


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna fajna Rakieta - przekładka.

Koperta chrom, a środek z pozłacanej.

Chociaż można by wziąć i wszystko uporządkować, tylko ta cena...

http://www.allegro.pl/item710055198_rakiet...model_zsrr.html

 

post-22189-0-88773100-1331236611.pngpost-22189-0-77428600-1331236684.png


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba nie masz na myśli tej? <_< <_< :lol:

http://www.allegro.pl/item711344908_rakiet...ny_olbrzym.html

 

post-22468-0-17684000-1331236645.pngpost-22468-0-33497700-1331236690.png

 

post-22468-0-30533400-1331236646.jpgpost-22468-0-54300600-1331236691.jpg

 

;) ;) :)

 

 

pierwszy raz widzę ten zegarek, jakoś przeoczyłem go na allegro. moje zapytanie dotyczyło zegarka ze zbiorów prywatnych kolegi. I przyznam, że jego wersja z zieloną tarczą bardziej mi się podoba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteśmy przy pytaniach o cene. Ja tez mam pytanie ile jest wart kirowski sputnik. Stan dobry z wielkim plusem, małe przetarcia chromu na spodzie koperty, koronka nieoryginalna, na dobrym chodzie, poza koronką wygląda na 100% orginał (bez malowania tarczy) z piękną czerwoną wskazówka, mechanizm elegancja... Widziałem na aukcjach kirowskie kraby po 100zł ale sputnik jest chyba duzo rzadszy?... W ten deseń zegarek

Pozdrawiam Tomek

 

Ostatnio na Allegro poszedł za 320. Z tym, że czarny a te dużo rzadsze są. Białasek w takim stanie pewnie ma szanse i do 200 na Allegro dojść ale to chyba max. Bardziej realne wydaje mi się ~150 bo koperta mocno sterana życiem się wydaje i daleko jej do db+. Choć można i taniej. Ja swojego kupiłem za 40 <_<

 

ib_p013_0_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta jest rzeczywiście na powiedzmy stan dobry (przez ten tył) ale mechanizm i tarcza jak perełka... i dlatego dałem ogólna 4+... Twoja wycena wydaje mi sie prawdopodobna. Chciałem sie dowiedzieć na ile moje przypuszczenia się potwierdzą... Zastanawiam się nad sprzedaża.... i dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koperta jest rzeczywiście na powiedzmy stan dobry (przez ten tył) ale mechanizm i tarcza jak perełka... i dlatego dałem ogólna 4+... Twoja wycena wydaje mi sie prawdopodobna. Chciałem sie dowiedzieć na ile moje przypuszczenia się potwierdzą... Zastanawiam się nad sprzedaża.... i dlatego

 

wrzuć na Allegro z zaporową ceną minimalną. Zapłacisz ze 3 zeta za wystawienie ale otrzymasz odpowiedź <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Klubowicz sprzedaje. Nawet nie ma po co sprawdzac bo po opisie da sie wyczaic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.