Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Żona jak go zobaczyła to aż zaczęła piszczeć z zachwytu więc miałem zielone światło :lol: Zawalczyłem ale ustawiając cenę kierowałem się zdrowym rozsądkiem (choć właściwie kto przy zdrowych zmysłach daje 250 zeta za stary radziecki zegarek, który nawet wodoszczelny nie jest :blink: ) i byłem w 80% pewny, że i tak nie starczy. A bardziej szaleć nie chciałem.

Olać sputnika, ale pogratulować żony :rolleyes:

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pod tym względem to mam z żonką dobrze. Ale ona w sumie też zadowolona. Wszak mogła trafić na męża, który kasę topiłby w wódzie :blink:

A tak to nie jest topienie kasy a inwestycja w emeryturę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Przychodzi mi na myśl tylko jedno: Mianowicie sprzedawcy "pomerdała" się sprężyna naciągowa z włosem. Sławy mają dwa bębny i na każdym nawinięta jest sprężyna. Rozwiązanie rzadkie, bo znakomita większość zegarków ma jeden bęben i sprężynę. I w tej Sławie jest właśnie charakterystycznie - dwa bębny z dwiema sprężynami. Włos jest oczywiście jeden;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat znam, czytam was juz od roku, zauwazylem nawet migracje KZ-ta.

Zdebialem jak przeczytalem o dwuwlosowym mechanizmie.

Yasiooo ma racje co do mechanizmu, tylko pytanie czy KZ pomylil sie umyslnie czy nie.

Po wyczynach KZ-ta mysle ze gosc troche na zegarkach sie zna, a tu taki byk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Hmm, kupowałem od Kazeta (w sumie z 7 zegarków), ale już po tej słynnej akcji na naszym Forum. Szczerze mówiąc, nie miałem większych zastrzeżeń i dobrze nam się współpracowało. Trzeba uważać na opisy i zdjęcia i - co tu dużo gadać - znać się trochę, bo o "zonk" łatwo na Alle.

Co do intencji tego sprzedawcy, to trudno mi powiedzieć. Fakt, wydawałoby się, że powinien odróżniać włos od sprężyny, ale jak wiadomo są rzeczy na niebie i ziemi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie racje biznes jest biznesem, nasze kolekcjonowane zegarki są zawsze unikatowe, więc kwieciste opisy są raczej dla laika niż dla ludzi co choć ciut lizneli temat. Tu pewnie wystąpił błąd w "nomenklaturze". Takich "zonków" u Pana Zbigniewa?waldemara jak przesławny koniokradzki jakoś już nie zauważam, ale z drugiej strony na aukcje z niebieskim tłem nie wchodzę :rolleyes:


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Krasomówca z niego przedni. Chwali się to, że nie ma gość kompleksów :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to mój pierwszy post to wszystkich Witam! Mam pytanko do jakiej kwoty warto licytować te zegarki

http://allegro.pl/item761854788_poljot_budzik_18kamieni_zsrr.html

http://allegro.pl/item762038070_cornawin_sygnal_zsrr_ladny_zegarek.html

 

bardzo spodobał mi się ten pierwszy, a ten drugi to jest to samo tylko inny ... (nie wiem co :]) ??? nie chcę przepłacać i dlatego tutaj piszę

 

jak źle umieściłem post to z góry przepraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukaf witaj. Co do zegarków. Ja osobiście za budzik w dobrym stanie wyjąłbym 80 100 zł ale naprawdę dobrym. Ten pierwszy tak wygląda i moim zdaniem cena pójdzie w górę. Tylko jedno mnie zastanawia. Na zdjęciu mechanizmu, ja osobiście niedowidzę ale regulacja jest w skrajnym minusowym położeniu? Tu może wypowie się ktoś bardziej kompetentny...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to mój pierwszy post to wszystkich Witam! Mam pytanko do jakiej kwoty warto licytować te zegarki

http://allegro.pl/item761854788_poljot_budzik_18kamieni_zsrr.html

http://allegro.pl/item762038070_cornawin_sygnal_zsrr_ladny_zegarek.html

 

bardzo spodobał mi się ten pierwszy, a ten drugi to jest to samo tylko inny ... (nie wiem co :]) ??? nie chcę przepłacać i dlatego tutaj piszę

 

jak źle umieściłem post to z góry przepraszam :)

 

 

na bazarkach można takie bez większych problemów wyhaczyć za około 30PLN. Na Allegro ceny są niestety kilkukrotnie wyższe i w skrajnych wypadkach potrafią przekroczyć 100PLN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mieszkam w małym mieście i takich bazarków nie ma :/ a allegro to fakt ceny mocno tam się zawyżają i to nie tylko zegarków w końcu to alledrogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee nie jest tak źle. Na naszym bazarku bardzo często jest jeszcze drożej niż na Alledrogo :) Choć fakt, że od czasu do czasu prawdziwe perełki za rozsądne pieniądze można kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namierzyłem ją kilka godzin temu i była o stówę tańsza. Jeśli w takim tempie to pójdzie to rekord gwarantowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aronus: smierdzi mi ta aukcja, chyba jakies sztuczne podbijanie ceny.

 

@platon i nekroskop: a co to za mechanizm? Lozyskowanie rotora kojarzy mi sie z Bidynatorem Felsy, ale ksztalt mostkow inny.

Edytowane przez zbyszke

Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.........

3. Zaoferować na Alledrogo - małe gwarancje satysfakcjonującej ceny, chociaż ostatnio dzieją się tam rzeczy, o których nie śniło się filozofom :)

Rodina juz przebiła 300 pln. Szaleństwo!! :)

 

 

Zbyszke -za mały jestem żeby Tobie odpowiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to wątek "nie przepłacajcie na allegro" będzie najpopularniejszym wątkiem w dziale radzieckie zegarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam zamiar conieco w tej aukcji powiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.