Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Antarktyda

Myślałem że zaszalałem w Snajperze ale widzę że chlopaki poszli ostro!! Tymczasem 6 dni do końca jeszcze...

 

Aktualna cena 1 913,00 zł

Do końca Zakończona

(śro 13 paź 2010 20:36:41 CEST)

 

Powiem szczerze że mnie zatkało jak to zobaczyłem...4_6_213.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,

 

śledziłem aukcję do końca, ja obstawiałem wysoko ale cena przeszła nawet moje oczekiwania - zegarek unikalny ale stan najwyżej zadowalający :blink:

 

a tak btw to kolega rproch ostro licytował :blink:

 

mam nadzieję że kupił ktoś z forum i się pochwali niebawem

 

na koniec trochę otuchy dla wszystkich - jak widać radzieckie systematycznie nabierają wartości. Jeszcze parę lat i takie ceny nikogo nie będą dziwić :P

Edytowane przez quest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kura sama. To już grubo za grubo. Wychodzi na to że ruski to dobra lokata na przyszłość :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ożesz w mordę :blink: Totalne zaskoczenie. Ciekawe czy ten ktoś podejmie się renowacji. Chodzi mi tu głównie o tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię - cała walka szła właśnie dlatego, ze wszystko wygląda na oryginalne. Zegarek bardzo rzadki ale szczerze pisząc obstawiałem, że cena stanie w rejonie ~600 plnów. To co sie stało to szok. Ale to jest urok antyków - czasem mozna trafić białego kruka w dobrej cenie bo jest tak rzadki, ze nawet nie chce się człowiekowi wbijać jego nazwy w szukajkę (wbija sie rok, drugi rok i nic a jeden wbije w dobrym momencie i akurat trafi) natomiast tam gdzie 2 kolekcjonerów bardzo chce coś mieć tam zarabia wystawiający towar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakas aberracja jednak - ja wlasnie za te same pieniadze kupilem rzadka Omege Constellation pie-pan referencja 168.004.(hidden crown - model "oversize" - kolo 36 mm srednicy) w rewelacyjnym stanie, po serwisie, z oryginalnym 0megowskim paskiem (!) i sprzaczka.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Rosyjski, radziecki, a już na pewno carski zegarek można kupić drożej, niż nie jedną Omegę. Choć ten moim zdaniem rzeczywiście nie wart tych dwóch kafli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieranie radzieckich zegarków to hobby obliczone na lata i nie ma co się wykrwawiać na niektóre modele, np de luxy osiągają teraz ceny dla mnie chore. Jednak ten zegarek to co innego, bo następny nie trafi się przez następne lata. Osobiście bym takiej kasy nie dał, ale są w Polsce ludzie, którzy zarabiają dziesiątki tysięcy złotych i dla nich 2 ty. w tą lub we wtą to nie jest żaden ból.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieranie radzieckich zegarków to hobby obliczone na lata i nie ma co się wykrwawiać na niektóre modele, np de luxy osiągają teraz ceny dla mnie chore. Jednak ten zegarek to co innego, bo następny nie trafi się przez następne lata. Osobiście bym takiej kasy nie dał, ale są w Polsce ludzie, którzy zarabiają dziesiątki tysięcy złotych i dla nich 2 ty. w tą lub we wtą to nie jest żaden ból.

Nie wiem czy wszyscy są świadomi, że Antarktyda ma specjalnie modyfikowany mechanizm. To jedyny stary radziecki zegarek, który kręci wskazówką godzinową raz na dobę (nowych Rakiet nie liczę). Został wyprodukowany specjalnie na wyprawy na Antarktydę w latach 50-tych. Zrobiono go aby polarnicy nie mieli problemu z określeniem pory dnia w warunkach dnia polarnego. Trudno o rzadszy ruski zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadsza jest chyba raketa budzik bo wciąż nikt w pl jej nie widział ;) mimo wszystko nie kupiłbym tej antarktydy za 2kpln chyba że byłaby to nóweczka (niemożliwe ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą ten sprzedawca osiaga wysokie ceny. Może to zdjecia, może opis. Dziś wygrałem Amfibię automat, na którą strasznie się napaliłem ;). Jak zaczynałem, myślałem, że dojdzie gdzieś do stówy, a tu ponad 160! Jako ze przegrałem 2 poprzednie aukcje, mogłem sobie pozwolić i tej już nie odpuściłem, ale ceny sovietów naprawdę zaczynają zaskakiwać...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Zresztą ten sprzedawca osiaga wysokie ceny. Może to zdjecia, może opis. Dziś wygrałem Amfibię automat, na którą strasznie się napaliłem ;). Jak zaczynałem, myślałem, że dojdzie gdzieś do stówy, a tu ponad 160! Jako ze przegrałem 2 poprzednie aukcje, mogłem sobie pozwolić i tej już nie odpuściłem, ale ceny sovietów naprawdę zaczynają zaskakiwać...

Ja też właśnie wygrałem jedną aukcję u tego gościa. Ciekawe ma zegarki, choć faktycznie drogie. A Twoja Amfa bardzo fajna (mocowanie bransolety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna, ładna i z niespodzianką ;). Być moze zrobię lepsze zdjecie, ale z tego co widzę są tam bardzo dziwne koła automatu - ostatnio dyskutowalismy z Volim różnicę miedzy kołami srebrnymi 9starego typu) i "kolorowymi" (nowego typu) a tu, jeśli dobrze widze, may koła kolorowe, ale o kształcie tych srebrnych. Czegoś takiego jeszcze w Vostoku nie widziałem i to zdecydowało, że będę cisnął :). Choć "napaliłem się jeszcze zanim obejrzełam mechanizm ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie yasioo i pmwas może jakieś zdjęcia z aukcji, żeby wiedzieć o czym mówicie? Przy okazji pochwalicie się i powkurzacie trochę innych ;)

 

pmwas Twoją zdobycz już sobie znalazłem ;) Miałem w obserwowanych. Piękna sztuka. Cierpliwość popłaca :)

Edytowane przez buczo85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia będą, jak tylko dojdzie ;) A Rodinka ładna, miałem nawet atakować w razie przegranej walki o Amfibię ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Uff!... Dziękuję Ci, że jednak wygrałeś tę Amfę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na Rodinę to niezła cena, zwłaszcza, że nie trzeba się bawić w naprawy, czyszczenia itp. Może jedynie jakaś mała polerka koperty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Mam nadzieję, że polerka pomoże, bo parę rysek i kropek na tej kopercie niestety jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Rzeczywiście trochę fartownie. Za to Twoja taka sama jest w lepsiejszym stanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff!... Dziękuję Ci, że jednak wygrałeś tę Amfę ;)

 

Yasiooo - miałem tą Rodinę w sniperze z ceną 137 PLN ale chwilę wcześniej trafiłem nieoczekiwanie Poljota de Luxe w automacie na czeskim alle za ~80 PLN w bdb stanie więc odpuściłem aukcje.....

 

Gratuluję Rodinki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Dziś wygrałem Amfibię automat, na którą strasznie się napaliłem ;). Jak zaczynałem, myślałem, że dojdzie gdzieś do stówy, a tu ponad 160....

 

No i pieknie - poszedłem o tą amfibie na noże z krajanem... Gratuluję i bardzo, bardzo Ci jej zazdroszczę - to jeden z kilku modeli amfibii na którym mi bardzo zależy - własnie na tej oryginalnej....

Gdybyś chciał sie jej kiedyś pozbyć to pamiętaj, ze jest chętny ;)

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.