Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że to nos ale za tą cenę to nie dawno gość na bazarze sprzedawał nowe buranyMój odnośnik

 

 

Buran przy tym Poljocie to brzydactwo straszliwe :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buran przy tym Poljocie to brzydactwo straszliwe ;)

buran jest brzydki to zgadzam sie ale jest na 3133...

jak te zegarki zaczynają strasznie drożeć:rolleyes:

Patrzeć kiedy będą droższe od zachodnich konkurentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ta dziura w tarczy to bylby nawet fajny.Tylko po co jest ta "skala" nad fazami ksiezyca?


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie miała być naćkana rezerwa chodu i w dodatku nie dedykowana do 3133 bo on ma rezerwę ok 60 h( u mnie)

albo teoria z rezerwą chodu jest wadliwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega na takie rzeczy o trudnej do określenia funkcji na tarczy mówi "kosmiczne namierzanie" ;). A tak szczerze, to też się zastanawiam, bo jeśli nie ma to faktycznie zadnej funkcji, to tylko szpeci...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że jakąś funkcjonalność powinna posiadać ta enigmatyczna skala...Chociaż z drugiej strony nie ma przy niej żadnej wskazówki,więc odczyt jakiegokolwiek parametru nie wchodzi raczej w grę. Jeżeli to tylko barokowy dodatek niczemu nie służący,to rzeczywiście bez sensu. Zafrapowała mnie ta skala... ;) Ehhh... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodatkowy opis tarczy faz ksiezyca - miesiac ksiezycowy ma prawie dokladnie 29? dnia a tarcza faz ksiezyca ma prawie zawsze 59 zebow (czyli 29,5 x 2).


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jeśli 160pln to jest cena minimalna to się nie dziwię, to signal jest przecież i to w jakim stanie... zobacz na aktualna ofertę budzików na forum tam są inne modele za pół tej ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasek też ze złota, a to zmienia postać rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoto z samego zegarka tak do 1/4 ceny z allegro, ale tu jest złota bransoleta jak pisze sprzedający więc z 3 kafelki może być wart jako całośc, 4 to trochę przesada choć fakt, że mało u nas (i nie tylko u nas) tych zegarków w takiej konfiguracji. Widywałem ten model ze złota bransoleta wystawiany właśnie w okolicach 3k z ew. małym naddatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś polazłem na rynek. Co widziałem? Mołnia kieszonka za 80 zł w niezłym stanie (ale widzę porównując do allegro że cena mało okazyjna), stoper ruski w opakowaniu za 150 - nie wiem czy to okazja, duża bestia z dwoma przyciskami - na allegro widzę że coś podobnego jak Slava która chodzi po 350 za NOSa - więc może okazja by była jeśli nówka...


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś polazłem na rynek. Co widziałem? Mołnia kieszonka za 80 zł w niezłym stanie (ale widzę porównując do allegro że cena mało okazyjna), stoper ruski w opakowaniu za 150 - nie wiem czy to okazja, duża bestia z dwoma przyciskami - na allegro widzę że coś podobnego jak Slava która chodzi po 350 za NOSa - więc może okazja by była jeśli nówka...

Dlatego nie chodzę po rynkach w Trójmieście, ogólnie nic nie ma, a jak jest to ceny wysokie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie chodzę po rynkach w Trójmieście, ogólnie nic nie ma, a jak jest to ceny wysokie :P

Zapewne. Jedna kumpela wybiera się na Białoruś - może tam na rynku można by coś fajnego wyrwać... Może gdzieś na wsi i w Polsce. Bo tu chyba przebrane :/


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś polazłem na rynek. Co widziałem? Mołnia kieszonka za 80 zł w niezłym stanie (ale widzę porównując do allegro że cena mało okazyjna), stoper ruski w opakowaniu za 150 - nie wiem czy to okazja, duża bestia z dwoma przyciskami - na allegro widzę że coś podobnego jak Slava która chodzi po 350 za NOSa - więc może okazja by była jeśli nówka...

 

 

Ładne kieszonkowe Mołnie można wylicytować na alle i za 50-60 zł,choć zdarzają się też idealne egzemplarze i za 200 KupTeraz! ale te raczej nabywców nie znajdują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za ten model napewno ktoś weźmie 300 laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Natomiast widywałem już mołnie które szły i po 250 - zalezy od modelu i stanu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za złotego to tak 2-3 setki więcej. Koperta robi na mnie wrażenie odpolerowanej. Zegarek ładny i dość trudny do zdobycia zwłaszcza, że koperta cechowana 22k a nie grubością powłoki jak w innych. Jednak 500... Myślę, że wystawiony w odpowiednim momencxie (np przed bożym narodzeniem) mógłby tyle osiągnąc w szale walki na licytacji, ale w kup teraz to raczej sie ta sztuka nie uda smile.gif. 300 byłoby wysoko, ale jeszcze sensownie, choć z drugiej strony raz widziałem licytację gdzie pozłacany de luxe nówka doszedł do 700....

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.