Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Nożyk EDC Sanrenmu Specjalna Edycja VIS1935.N

Rekomendowane odpowiedzi

To ja tam biore 1 szt visa a z kąd to me ne zaima ;)

To ja tam biore 1 szt visa a z kąd to me ne zaima ;)

Cześć Marcin dołożysz mnie do 1 szt visa bo nie mogę sie dopisac do listy

dziekuje i sorki za klopot ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, piszę tylko o tym, aby produkt sanremu po zakupie odłożyć sobie na półkę jako miłą pamiątkę, a kupić mcusta do używania ;)

Od razu przepraszam, nie miałem siły przebrnąć przez cały temat - po prostu chciałem "pochwalić" się możliwością podobnych produktów.


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę na bok tematu. Kupiłem sanrenmu 710 na militaria.pl, ale różni się kilkoma szczegółami: położenie graweru czy wgłębienie pod klipsem.

6440699e407e130a23930542e4356407.jpg

7a1af84aa26b281c4c4e8cdf6c0318db.jpg

Po za tym wszystko w porządku. Jakiś inny projekt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro :angry: ?

Prix easy! Facet ma kontuzjowaną nogę - cieszmy się, że w takiej sytuacji w ogóle mu się coś chce dla nas zrobić :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest jutro - życzę zdrowia... ...i czekam cierpliwie :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak na 6 nożyków które dostałem te które Wam wklejam poniżej uważam, że najlepiej się nadają dla nas.

Oczywiście, możliwa modyfikacja kolorów wykończenia i grawer wybijany prasą.

Wszystkie bardzo dobrze leżą w dłoni, są ergonomicznie zaprojektowane. We wszystkich blokada łapie na środku dolnej części ostrza, pewnie trzyma, co ilustruje zdjęcie wnętrza nożyków.

 

Acha nożyk nr 1. - to taki malutki nożyk i klips na banknoty w jednym. W nim blokada jest delikatna i opiera się na metalowej kulce wstawionej w część blokującą. To nożyk do otwierania kopert i przesyłek, czyli delikatnych zastosowań a więc w nim blokata nie musi być mocna.

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

3 i 4 ^_^

a jak to wychodzi w budżecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 1 lub w ostateczności 4. Albo całkiem malutka jedynka do codziennego używania w kieszeni albo czwórka która ma rękojeść prawdopodobnie najlepiej pasującą do dużych (jak u mnie) dłoni. Średnio lubię noże które trzyma się tylko częściowo w dłoni... trójka byłaby do przyjęcia gdyby nie fliper (zwłaszcza po otwarciu) a dwójka bez zbijaka i dodatkowych elementów (ostrze do pasów i otwieraczośrubokręt) byłaby miła ze względu na kształt klingi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nr 2 jest taki malutki bo chyba najbardziej funkcjonalny. Nr 4 ma najfajniejszą okładzinę ale przez ten nożyk do pasów noszenie go w kieszeni może być niebezpieczne (dla kieszeni).

Więc zostaje nr 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w odwrotnej kolejności czyli najlepszy nr 4 , później, 3,2 i na końcu to maleństwo nr 1 ;)

A jak to wygląda cenowo? I który z nich przez kogo robiony bo opisałeś Marcin nr 1 a nic nie napisałeś na temat pozostałych ( no chyba, ze gdzieś, cos przegapiłem).

Dobrze by też było podać wymiary - noża rozłożonego i ostrza bo na razie tylko widać, że jeden większy od drugiego ale nie wiem jak to się przekłada na walory użytkowe, wygodę noszenia, np. w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin wrzuć jeszcze fotkę "nadgrastkową" :) - żartuję ale fotka dłoni z każdym z nich mogła by unaocznić ich wielkość i ergonomię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam się na nożach, ale mam sporą łapę więc 4 ewentualnie 3. Nie zamierzam nim kopert tylko otwierać ale i konserwę turystyczną, ewentualnie czasem się ogolę lub królika wypatroszę;)

 

fajne są. Ten mały to też fajny bajer, taki na co dzień do kieszeni;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

... trójka byłaby do przyjęcia gdyby nie fliper (zwłaszcza po otwarciu) ...

Fliper, to ten element ostrza wystający ponad rękojeść po zamknięciu? Przepraszam za może naiwne pytanie, ale nie jestem doświadczonym nożownikiem? A czemu jest ten fliper be?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, fliper powinien być przedłużeniem rękojeści...

 

Generalnie przy nich SNR710 to mistrzostwo świata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

1 do otwierania zegarków, ewentualnie 2 jako uniwersalny tyracz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.