Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TeJot

Zapisy na Zegarek Klubowy 2015 Chronos-Art

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poinformować, że podczas  wizyty w Łodzi ustaliłem wszystkie parametry swojego Regulatora i prawdopodobnie przed końcem roku zostanę już jego właścicielem.

Wybrałem wersję tytanową. Byłem na nią zdecydowany wcześniej a po zobaczeniu zegarka na żywo utwierdziłem się w tej decyzji.

Przy okazji mogłem obejrzeć jeden z warsztatów, w których powstają zegarki i zrobił on na mnie duże wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować, że podczas  wizyty w Łodzi ustaliłem wszystkie parametry swojego Regulatora i prawdopodobnie przed końcem roku zostanę już jego właścicielem.

Wybrałem wersję tytanową. Byłem na nią zdecydowany wcześniej a po zobaczeniu zegarka na żywo utwierdziłem się w tej decyzji.

Przy okazji mogłem obejrzeć jeden z warsztatów, w których powstają zegarki i zrobił on na mnie duże wrażenie.

 

Dziękuję i gratuluję! Również zdecyduję się na niebieski tytan :) 


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !! chcialem zapytac jakie nr regulatora są jeszcze wolne. No i więcej zdjęć pliiizzz. (chodzi mi glownie o wersje black i blue).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie proszę tarczę z cyframi arabskimi, pasek no właśnie nie wiem który bardziej pasuje ,niebieski czy czarny ?

Jeśli chodzi o personifikację to dodał bym do daty mój nik czyli piotr b .

 

                 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !! chcialem zapytac jakie nr regulatora są jeszcze wolne. No i więcej zdjęć pliiizzz. (chodzi mi glownie o wersje black i blue).

 

Lista jest w pierwszym poście pod zdjęciami. Trochę więcej zdjęć jest w wątku Chronos-Art w zegarkach polskich, a następne niebawem :)   


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość jakoś zaznaczyć/wyróżnić mechanizm deja-vu?? żeby nie był to taki standardowy, np grawer logo + zabarwić kółko zapadki na czerwono czy coś w ten deseń???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tam będzie miejsca na napis, bo raczej chciałbym nazwisko, a nie nick forumowy. Lepiej będzie wyglądało jako spadek dla potomnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulator jesienią :)

Skierujcie uwagę na różnego rodzaju wskazówki.

 

dv2_F2_OP.jpg

hy_Sf_Q3k.jpg

n_SWfy_SK.jpg

t_BYWx_Q7.jpg

t_Ix_Rvx_R.jpg

UB38q6_Z.jpg

VQHa_Os5.jpg

xxvw1h_M.jpg


 


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze kilka zdjęć autorstwa kolegi quub:

 

0_Nkae_OH.jpg

1_Bip_UPs.jpg

7_Ar_SQga.jpg

a_HDEsr_M.jpg

E0i_Ol4_K.jpg

eyebo4d.jpg

JVo_Vc_Wj.jpg

qj8f_Bu8.jpg

r8_K9_Ni_D.jpg

r_Obzztf.jpg

tzqy_Uf_A.jpg

vpv4l2_H.jpg

y9_Mifyc.jpg


 


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Jednak rezygnuję z Regulatora i zwalniam nr 2 - mam już Deja vu. Regulator na 100% będzie w tej samej kopercie z uszami i koronką o takim samym lub zbliżonym kształcie jak w moim Deja Vu. Nawet pasek będzie w podobnej stylistyce do mojego. Dlatego dla mnie udział w projekcie jest bez sensu.

Oczywiście Regulator obiektywnie jest wspaniałym projektem i przyznam, że gdybym dzisiaj miał zamawiać zegarek u Pawła Jankowskiego, to miałbym problem z wyborem - czy Deja vu, czy raczej Regulator. :)

Życzę wszystkim szybkiego zakończenia projektu.

Ja sobie spokojnie poczekam na jakiś inny pomysł Pawła w nowej kopercie, a w trakcie czekania może skuszę się na któregoś z gabinetowców - np. na regulatora na cal. CA-R61. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do TeJot czy można zwiększyć limit Deja-vu do np 15-20

pozdr 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak rezygnuję z Regulatora i zwalniam nr 2

 

Ok.

 

 

Mam pytanie do TeJot czy można zwiększyć limit Deja-vu do np 15-20

pozdr 

 

Jak dotąd nie było opcji zwiększenia limitacji Deja-Vu, zwłaszcza do takiej ilości. Jednak ostateczna decyzja należy do Pawła Jankowskiego. Proponuję skontaktuj się na PW :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedsmak czernionej tarczy i starego złocenia :)

Niebawem więcej...

 

CZARNE_Z_OTE_002a.jpg




 


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedsmak czernionej tarczy i starego złocenia :)

Niebawem więcej...

 

CZARNE_Z_OTE_002a.jpg

 

...........jest moc.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...........jest moc.

 

 

Powiem więcej, czarny z czerwonym złotem jest najefektowniejszy z dotychczasowych!


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawa kompozycja, ale i tak moim faworytem jest niebieska tarcza ze stalowymi ringami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz trudniejszy wbór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech Panowie co zrobić? Zapisałbym się na zegarek ,ale żona wczoraj zajrzała mi przez ramię jak oglądam Chronosa i warknęła "tylko spróbuj się zapisać ,a wystawię ci walizki za próg" :( . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech Panowie co zrobić? Zapisałbym się na zegarek ,ale żona wczoraj zajrzała mi przez ramię jak oglądam Chronosa i warknęła "tylko spróbuj się zapisać ,a wystawię ci walizki za próg" :( . 

Musisz wyczuć moment ,chwilę słabości żony i wtedy przystępuj do ataku  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może  w czasie świąt osłabi się jej czujność i wtedy przystąpie "do ataku" :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka fotek nowej wersji.

2Sjymzq.jpg

 

KXz8er2.jpg

 

5Tiuc4A.jpg

 

lu5E96v.jpg


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez TIK TAK
      No i dotarliśmy do zapisów.
      Limitacja 33 sztuki na bazie Davosa Pilot Chronograph
      Mechanizm VJ 7750 elabore dekorowany
      WR -10 ATM
      Szafir z AR
      42 mm średnicy.
      Limitacja między uszami na godzinie 6. xx/33
      Cena orientacyjna 4400 PLN. 
       
      Termin realizacji projektu kwiecień/maj 2014. 
       
       
      Zapis na numer jest dobrowolny i wiąże się z wpłatą zaliczki w formie zadatku w wysokości 900 PLN. Uwaga! Pierwsze wpłaty będą zbierane od 1 stycznia. Reszta wpłaty, gdy  zegarki będą gotowe. Gdyby projekt nie doszedł do skutku wpłaty będą zwracane w równowartości wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji początkowa wpłata bedzie zwracana w momencie znalezienia następcy na dany numer.
       
       

       
      Dekiel:

       
       
       
      W tym wątku tylko zapisy. Dyskusje prowadzimy tutaj:
       
      http://zegarkiclub.pl/forum/topic/96635-davosa-chrono-jako-zegarek-klubowy-2013/
    • Przez kumite
      Witam! Uprzejmie proszę w miarę chęci, możliwości i posiadanej wiedzy o zidentyfikowanie tego regulatora, producent, może ilość egzemplarzy.
      Moja wiedza w tym temacie. Widziałem ten zegar dawno temu u kogoś w katalogu ze starymi zegarami. Czyli produkowany nie jednostkowo. Jest podpis zegarmistrza o inicjałach J. Thuma in Vinn, nie Wien, chyba, że coś źle przeczytałem, ale nie sprawdzę teraz , przy okazji jak będzie rozebrany. podpis znajduje się na rewersie tarczy. Zegar sekundowy z tarczą w stylu astronomicznym o naciągu miesięcznym. Obciążnik waga 5kg, wahadło ok 7kg, założony na środkowy pręt obciążnik . Kotwica kuta obejmuje 10 zębów z 30 koła wychwytowego. Okleina orzechowa. Gabaryty zewnętrzne w cm 150x41x16. To tyle mojej wiedzy, chodzi bez uwag u mnie przez 10 lat. W miarę możliwości udzielę odpowiedzi na pytania. Z góry dziękuję za pomoc. Piotr



    • Przez TIK TAK
      Pojawiły się koncepcje by zegarek klubowy był z chrono i padły propozycje Davosy, Za zgodą Zarządu zakładam wątek i zapraszam do dyskusji. 
      Zegarki na bazie , których miałby powstać "klubas" to Pilot Chronograf lub Business Pilot.
       


       
       
      Zapraszam do dyskusji, propozycji, a nóż powstanie coś ciekawego.
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.