Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
inomarek

Sea-Gull Zuan 1963

Recommended Posts

Koledzy.

Poniżej lista zbiorcza osób które, na dzień dzisiejszy, są zainteresowane grupowym zakupem:

1. furraan
  2. Podróżnik
  3. lewandek
  4. 7ara7ony
  5. kamida (dekiel szklany)
  6. abir
  7. apsel__92
  8. cecon
  9. SeikoFan123
  10. mkoch

Jeżeli ktoś będzie chciał dołączyć to prośba o aktualizację listy w swoim wpisie.

Pozdrawiam

Marcin

Koledzy.

Poniżej lista zbiorcza osób które, na dzień dzisiejszy, są zainteresowane grupowym zakupem:

1. furraan
  2. Podróżnik
  3. lewandek
  4. 7ara7ony
  6. abir
  7. apsel__92
  8. cecon
  9. SeikoFan123
  10. mkoch
  11. tomaszzt

Jeżeli ktoś będzie chciał dołączyć to prośba o aktualizację listy w swoim wpisie.

Pozdrawiam

Marcin

Jeżeli cena będzie przyjemna to się piszę na 38mm :)

1. furraan
  2. Podróżnik
  3. lewandek
  4. 7ara7ony
  6. abir
  7. apsel__92
  8. cecon
  9. SeikoFan123
  10. mkoch
  11. tomaszzt
  12. Vonziej (prawdopodobnie szklany)
Edited by Vonziej

1. furraan (dekiel szklany), wersja 38mm

2. Podróżnik

3. lewandek

4. 7ara7ony

6. abir

7. apsel__92

8. cecon

9. SeikoFan123

10.mkoch

11.tomaszzt

12.Vonziej (prawdopodobnie szklany)

Edited by furraan

Czy jest jakaś szansa, żeby ktoś to ogarnął (lewandek ?!) i żeby "akcja" stała się bardziej oficjalna ?

Bo nie bardzo wiem, na czym stoję....

Z tego co mi sie zdaje odpowiedź dostaniemy po weekendzie. Kolega lewandek wysyłał zapytanie w czwartek

Nikt nie wie ;-)

Wysłałem pytanie, na co możemy liczyć, przy zamówieniu na poziomie około 10 sztuk i czekam na odpowiedź.

Jak tylko się odezwą, dam znać.

Nikt nie wie ;-)

Wysłałem pytanie, na co możemy liczyć, przy zamówieniu na poziomie około 10 sztuk i czekam na odpowiedź.

Jak tylko się odezwą, dam znać.

I jak, jest jakaś odpowiedź?

Nie chcę być złym wróżem, ale zadałem niedawno pytanie do tego sklepu w Holandii. Zostałem totalnie zlany.

Przed chwilą dostałem wiadomość:
"Thanks for your Email.

We are only selling the original remake, produced in Tianjin factory with 38 mm casesize and acrylicglass. and champagne color dial.

As we have very competitive prices, there is no space for discount.

If you should have any other question, please let us know."

Czyli Hansowi żyje się dobrze w Holandii, nie ma potrzeby zwiększać obrotów firmy, jak chcemy, to możemy sobie kupić - jak nie, to nie :)

No to wszystko jasne. Kto chce może kupić nie w Holandii, tylko u hked. On twierdzi, że tylko on ma oryginalne oryginały. Bez gwiazdy, tylko z mewą

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

No to wszystko jasne. Kto chce może kupić nie w Holandii, tylko u hked. On twierdzi, że tylko on ma oryginalne oryginały. Bez gwiazdy, tylko z mewą

A dokładnie to gdzie?

A dokładnie to gdzie?

Znajdziesz gościa na watchuseek, albo prościej od niedawna ma własny sklep. Wpisz w Google hked watches i znajdziesz

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Ciekawa sprawa. Dał by 10$ zniżki od sztuki i zarobiłby niezłą kaskę od razu. No jeżeli chce inaczej to jego sprawa ...

Ciekawa sprawa. Dał by 10$ zniżki od sztuki i zarobiłby niezłą kaskę od razu. No jeżeli chce inaczej to jego sprawa ...

Doookładnie tak ! Z ich strony, żadne koszty takiej "akcji" a kilkanaście sztuk sprzedanych od kopa. Niech się "gonią", chińczyk przynajmniej szanuje, nawet indywidualnego, klienta.

Znajdziesz gościa na watchuseek, albo prościej od niedawna ma własny sklep. Wpisz w Google hked watches i znajdziesz

Dzięki, znalazłem. Raz, że drożej niż z Holandii, nie licząc prawie pewnych obecnie opłat, to jeszcze najładniejsa wersja jest niedostępna :-)

Update:

Po rozmowach z Hansem WU są dwie możliwości:

1. robimy zrzutę, jedna osoba kupuje 10+ sztuk i płaci za wszystko jednym strzałem. Mamy z tego 10% rabatu od ceny przed podatkiem + jeden koszt wysyłki (prawdopodobnie wysyłka byłaby wtedy za free), czyli zegarek (38 mm z pełnym deklem kosztuje: 750-755 zł + kurier na terenie PL

2. wysyłamy listę chętnych i Hans przy zamówieniu 10 sztuk robi każdemu z nas wysyłkę za free - cena zegarka: 820-825 zł.

Dzięki, znalazłem. Raz, że drożej niż z Holandii, nie licząc prawie pewnych obecnie opłat, to jeszcze najładniejsa wersja jest niedostępna :-)

No cóż, życie. w grudniu były dostępne wszystkie.

Update:

Po rozmowach z Hansem WU są dwie możliwości:

1. robimy zrzutę, jedna osoba kupuje 10+ sztuk i płaci za wszystko jednym strzałem. Mamy z tego 10% rabatu od ceny przed podatkiem + jeden koszt wysyłki (prawdopodobnie wysyłka byłaby wtedy za free), czyli zegarek (38 mm z pełnym deklem kosztuje: 750-755 zł + kurier na terenie PL

2. wysyłamy listę chętnych i Hans przy zamówieniu 10 sztuk robi każdemu z nas wysyłkę za free - cena zegarka: 820-825 zł.

To już w miarę sensownie brzmi...

Myślę, że moglibyśmy poprosić o pośredniczenie kogoś z administracji - wtedy opcja tańsza wychodziłaby już sensownie i nikt nie musiałby się stresować, że przesyła nieznajomemu swoje pieniądze ;)

Ja zmuszony jestem na razie zrezygnować.

1. furraan (dekiel szklany), wersja 38mm
2. Podróżnik
3. lewandek
4. 7ara7ony
6. abir
7. apsel__92
8. cecon
9. SeikoFan123
10.mkoch
11.tomaszzt

Wobec tego, że do kupienia u Hansa jest teraz wersja bez ,,gwiazdy" i przeźroczystego dekla - rezygnuję z kupna takiego zegarka