Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne pudło. Też takie mam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Triptical napisał(-a):

Glycine Incursore Big Date z „z dawnych czasów” na 2896 w wersji Elabore, z magiczna datą na dwóch kołach.

zakup zupełnie nie planowany, ale pojawił się w takiej cenie ze nie mogłem powiedzieć nie.

 

Gratuluję, zegarek niby nic wielkiego, ale z miejsca czuć różnicę dawnej szkoły 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna Glycina. 

 

 

Kiedyś było lepiej.  ;)

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie kupowałem. Kuryjer podrzucił paczuszkę- jeszcze nie zdążyłem rozpakować. W środku kostka. Nie jestem fanem ale ta chyba jest w moim typie. Chyba😁

Po powrocie do domu odemknę pudełko i zrobię fotki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłeś już


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kosteczka! 
Wrzuć nadgartkowe…


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, wojtek91 napisał(-a):

Ostatni (miejmy nadzieję 😂) nabytek w tym roku. Kompaktowy i nierzucający się w oczy czyli tak jak miało być.

 

Super wersja, gratuluję 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Rozmiar w sam raz czytelny jest, ładny zegarek.

Mógłby być większy. Tak właściwie Mark XVI były lepszy na mój nadgarstek, ale w XV bardziej podobają mi się wskazówki i tarcza.

Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Super wersja, gratuluję 👍

Dziękuję! Z premedytacją poszedłem właśnie w Mark XV, a nie coś nowszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, wojtek91 napisał(-a):

Ostatni (miejmy nadzieję 😂) nabytek w tym roku. Kompaktowy i nierzucający się w oczy czyli tak jak miało być.

DSC09656.jpg

Piękny IWC, chyba mój kolejny cel na liście do odhaczenia, choć wolę ciut większe ;)

Gratulacje.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, tommly napisał(-a):

Piękny IWC, chyba mój kolejny cel na liście do odhaczenia, choć wolę ciut większe ;)

Gratulacje.

Byłem bardzo bliski zakupu Mark XI, a nawet rozważałem Mark XVIII, ale finalnie poszedłem w klasykę nawiązującą do pierwowzoru i nie żałuję. Nowsze modele wyglądałyby o wiele lepiej na moim nadgarstku, ale w tym podoba mi się to, że to taki neo-vintage i jeden z ostatnich roczników z trytem. Możliwe, że w przyszłości dokupię jakąś Stowę lub Laco jako typowego pilota na co dzień 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Poe napisał(-a):

65 :)bc2c2f0dada07eec14cb23939f0696b7.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 

Fajna ta 65. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojtek91 napisał(-a):

Byłem bardzo bliski zakupu Mark XI, a nawet rozważałem Mark XVIII, ale finalnie poszedłem w klasykę nawiązującą do pierwowzoru i nie żałuję. Nowsze modele wyglądałyby o wiele lepiej na moim nadgarstku, ale w tym podoba mi się to, że to taki neo-vintage i jeden z ostatnich roczników z trytem. Możliwe, że w przyszłości dokupię jakąś Stowę lub Laco jako typowego pilota na co dzień 😃

A dla mnie właśnie ten jest fajny jako typowy codzienny pilot w super rozmiarze!

Ale muszę też napisać, że ja w nim nie mogę zaakceptować białego okienka daty, choć wiem, że ono ma uzasadnienie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, szuwi napisał(-a):

A dla mnie właśnie ten jest fajny jako typowy codzienny pilot w super rozmiarze!

Ale muszę też napisać, że ja w nim nie mogę zaakceptować białego okienka daty, choć wiem, że ono ma uzasadnienie 🙂

Dla mnie też ten jest świetny, z tamtymi chodziło mi tylko o rozmiar 🙂 Koło daty też sobie szybko zracjonalizowałem: dobrze równoważy indeks na 9 😁 Np. w Mark XVIII mam wrażenie braku symetrii na tarczy właśnie przez czarny datownik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wojtek91 napisał(-a):

Dla mnie też ten jest świetny, z tamtymi chodziło mi tylko o rozmiar 🙂 Koło daty też sobie szybko zracjonalizowałem: dobrze równoważy indeks na 9 😁 Np. w Mark XVIII mam wrażenie braku symetrii na tarczy właśnie przez czarny datownik. 

I super - najważniejsze, żeby Tobie pasował, a malkontentami, takimi jak ja, się nie przejmuj 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, szuwi napisał(-a):

I super - najważniejsze, żeby Tobie pasował, a malkontentami, takimi jak ja, się nie przejmuj 🙂

W żadnym wypadku nie traktuje tego jako malkontenctwo. Gdyby na to patrzeć w ten sposob to by się okazało, że wszyscy tutaj jesteśmy malkontentami 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wojtek91 napisał(-a):

W żadnym wypadku nie traktuje tego jako malkontenctwo. Gdyby na to patrzeć w ten sposob to by się okazało, że wszyscy tutaj jesteśmy malkontentami 🤣

Normalni, to my nie jesteśmy - zamiast pójść do kina, na randkę czy spacer, albo pobawić się z dzieciakami, czytamy forum i narzekając dyskutujemy o kształcie wskazówek, materiale koperty, kolejkach u AD, czy kolorze okienka daty... 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, wojtek91 napisał(-a):

Dla mnie też ten jest świetny, z tamtymi chodziło mi tylko o rozmiar 🙂 Koło daty też sobie szybko zracjonalizowałem: dobrze równoważy indeks na 9 😁 Np. w Mark XVIII mam wrażenie braku symetrii na tarczy właśnie przez czarny datownik. 

Dokładnie, czarna data wyglądała by słabiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.