Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu kupiłem Longinesa Hydroconquesta L3.640.4.96.6. Specjalnie go sprowadzano ze Szwajcarii i przy mnie w sklepie ściągali folię. Jest piękny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gdyby była lupka,  ;)  to by go było widać :P lub za daleko się odsunąłem od ekranu i nic tylko pomroczność jasna mię ogarnęła. :(

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem Longinesa Hydroconquesta L3.640.4.96.6. Specjalnie go sprowadzano ze Szwajcarii i przy mnie w sklepie ściągali folię. Jest piękny :)

Dowody  B)

Najlepiej fota na tle lecącego właśnie "Mam talent"  :D

Edytowane przez Rekiniasty

"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee nie no nie wierzę, nawet moja żona potrafi wklejać "słit focie" np. na fejsie  :D


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee nie no nie wierzę, nawet moja żona potrafi wklejać "słit focie" np. na fejsie  :D

Po 1. Twoja Żona jest bardzo zdolna, po 2. to nie jest FB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U żony przypunktowałeś tym stwierdzeniem, a to że to nie FB to tylko nasze szczęście  :D

Czyli że niby takie coś ?  :rolleyes:

 

 

post-60538-0-86127100-1378581058_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U żony przypunktowałeś tym stwierdzeniem, a to że to nie FB to tylko nasze szczęście  :D

Czyli że niby takie coś ?  :rolleyes:

Ukłony dla Małżonki :) Tak, właśnie coś takiego. Błękitny, kwarcowy, o średnicy 39 mm.

Tyle, że ja mam drobniejszą rękę i na mojej wygląda masywniej. Długo się zastanawiałem,

co wybrać, całe lata to trwało, ale gdy zobaczyłem w realu Hydroconquesta - od razu widziałem,

że to ten :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy.

Submariner chodził za mną już od dawna, była tylko wątpliwość którą wersję wybrać. Będąc w tym roku na wakacjach miałem okazję przymierzyć praktycznie wszystkie wersje Suba i nie tylko Suba, porównywałem również z Explorerem II i GMT Master. Wybór był praktycznie jednoznaczny, tylko Sub i tylko bez daty. Data nie jest mi potrzebna, czasem wręcz przeszkadza, dodatkowo lupka w Rolku niezbyt mi się podoba, zupełnie inaczej obija światło niż główne szkiełko, jak dla mnie nie wyglądało to dobrze, a w dodatku za datę musiałbym płacić dodatkowe pieniądze.

Zegarek wygląda fantastycznie, będzie jeszcze okazja zrobić lepsze zdjęcia, na razie nawet nie miałem kiedy skrócić bransolety. Mimo, że jeszcze go nie nosiłem, to już czuć, że jest bardzo wygodny, rewelacyjna mikroregulacja bransolety, świetny rozmiar 40mm, ale optycznie wygląda na więcej. Klasyczny i ponadczasowy.

Rowniez i ja gratuluje wspanialego pod kazdym wzgledem, ponadczasowego, nabytku. Dodac bym tu mogl cos w stylu: 'niech Ci sluzy jak na ten czasomierz przystalo i niech sprawia Ci duzo zadowolenia podczas jego uzytkowania,' ale pomyslalem sobie ze nie ma potrzeby aby to pisac i ze byloby to nieco lame jako ze oczywistym jest ze zadowolenie z jego posiadania i uzytkowania to tzw. 'given' dla wlasciciela tego czasomierza i ze nie ma obawy zeby tak nie bylo w przypadku tego zegarka :-)

Wszystko co pozostaje, to rozpoczac odliczanie czasu dopoki postanowisz zastapic w nim bransolete jakims NATO lub ZULU (...i nie zaklinaj sie ze tak z czasem nie bedzie, bo [prawie]pewne jest ze bedzie :-)) )

Jeszcze raz gratuluje super Rolexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ostatnio zagościł rolex dla ubogich:)

doxa day date

vifx.jpg


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ostatnio zagościł rolex dla ubogich:)

doxa day date

vifx.jpg

Fajny zegarek....podoba się ;)

P.S Na pasztet sobie chociaż zostawiłeś? :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukłony dla Małżonki :) Tak, właśnie coś takiego. Błękitny, kwarcowy, o średnicy 39 mm.

Tyle, że ja mam drobniejszą rękę i na mojej wygląda masywniej. Długo się zastanawiałem,

co wybrać, całe lata to trwało, ale gdy zobaczyłem w realu Hydroconquesta - od razu widziałem,

że to ten :)

Gratulację Longinesa szkoda tylko, że nie automat.

 

No i Rolex oczywiście wielkie gratulacje Panie Mirku. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulację Longinesa szkoda tylko, że nie automat.

 

No i Rolex oczywiście wielkie gratulacje Panie Mirku. 

Dziękuję bardzo. Celowo wybrałem kwarcowego, Longines zawsze mi się podobał, a zegarki

kwarcowe mimo wszystko trudniej uszkodzić. Mechanizmy automatyczne są bardziej delikatne

i łatwiej zrobić im krzywdę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Raymond

Gratuluję Lonżina, mam nadzieję, że następny będzie mechaniczny :), choć patrząc na twój nick  to przy zmianie tylko jednej literki pasował by bardziej Auguste Reymond ;) .    


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ostatnio zagościł rolex dla ubogich:)

doxa day date

vifx.jpg

 

nie bądź aż taki okrutny dla swojej osoby :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lupka to praktyczne rozwiązanie. Zakładanie okularów do odczytu daty może być dość niewygodne, bo są i tacy, którzy okulary zakładają tylko do czytania.

 

Ach! to dlatego do Rolexa trzeba "dojrzeć"!

Jak się już bez okularów nie widzi daty w zegarku, to pora na Rolka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach! to dlatego do Rolexa trzeba "dojrzeć"!

Jak się już bez okularów nie widzi daty w zegarku, to pora na Rolka ;-)

Doxa bardzo fajna, a lupa przypomina kroplę wody ;)

Edytowane przez Raymond

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach! to dlatego do Rolexa trzeba "dojrzeć"!

Jak się już bez okularów nie widzi daty w zegarku, to pora na Rolka ;-)

Swatch w niektórych modelach też ma lupkę.....i wcale ładnie to wygląda.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego starocia dorwałem na bazarze. Wykruszona luma niestety ale ogólnie nawet nawet

 

 

post-60538-0-54454600-1378662682_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym tygodniu trafiły się dwa  zegarki atlantic, jeden XXL w pozłacanej kopercie .

 

tfhk.jpg

 

 

Dzisiaj kupiony na starociach, Tarcza była tak brudna że była ledwo co widoczna. Po umyciu i wypolerowaniu szkiełka wyszło coś takiego :)

 

 

ntbx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym tygodniu trafiły się dwa  zegarki atlantic, jeden XXL w pozłacanej kopercie .

Dzisiaj kupiony na starociach, Tarcza była tak brudna że była ledwo co widoczna. Po umyciu i wypolerowaniu szkiełka wyszło coś takiego :)

 

 

 

A co to kolega sie przerzuca na szfajcary z ruskich ? no pogratulowac  B)


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to kolega sie przerzuca na szfajcary z ruskich ? no pogratulowac  B)

Nie do końca ,ruskie mają coś w sobie i perełki dalej będą gościć w moje gablocie zwłaszcza w stanie NOS . Moja kolekcja zaczęła się po prostu rozwijać lawinowo przybierając duże rozmiary ,postanowiłem  trochę wyhamować kupując odrobinę droższe czasomierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mógł wkleić więcej zdjęć Atlantica z tarczą "firanka" oraz mechanizmu. To naprawdę piękny zegarek, a jeśli wszystko jest w oryginale to naprawdę rarytas. Gratuluję.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mógł wkleić więcej zdjęć Atlantica z tarczą "firanka" oraz mechanizmu. To naprawdę piękny zegarek, a jeśli wszystko jest w oryginale to naprawdę rarytas. Gratuluję.

Proszę bardzo :) Ocencie sami , przyjmuję wszelką krytykę :))

 

dupw.jpg

 

 

mtyu.jpg

 

 

 

j3h9.jpg

 

 

eop4.jpg

 

 

sxj6.jpg

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.