Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia!!!!


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i reszta

 

Gratuluję pięknego Longines'a !

 

Tym bardziej, że kompletny zestaw w postaci oryginalnego pudełka, folii i gwarancji jest dużą rzadkością, niesamowicie działa na wyobraźnię i podnosi wartość kolekcjonerską i materialną zegarka...

 

wiem coś o tym ;)

 

OMEGA AUTOMATIC Geneve Day-Date PL

OMEGA AUTOMATIC Geneve Day-Date PL

 

moja Omega  zakupiona była w 1977, w grudniu dokładnie...więc prawdopodobnie prezent świąteczny ;)

 

kosztowała w tamtym czasie 8 700 zł !

Edytowane przez Caliber 89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden dzień nieobecności na forum i od razu takie piękne okazy. Lonżin, pomijam, że to moja ulubiona marka, jest niesamowity, sam jako zegarek, ale i komplet dokumentów zakupu przytłacza ideałem kolekcjonerskim. Ale i omedze nic nie brakuje. Musimy pamiętać, że w latach siedemdziesiątych niewielu Polaków stać było na zakup tak pięknych i drogich zegarków, a osoby realizujące swoje pasje, czy marzenia czyniły to bardzo często kosztem wielu wyrzeczeń. Szacunek do zakupionych wtedy rzeczy być może, pomógł im przetrwać do dziś w tak świetnym stanie.

Gratuluję nabytków.   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Lągines" fantastyczny z tymi papierami! (Omega też :) )

Prawdziwa podróż w czasie, fajnie że można sobie na twoje zdjęcia popatrzeć.

To były tak odmienne czasy, że dzisiaj nie sposób tego komuś wytłumaczyć.

 

Gratulacje z doścignionego marzenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caliber 89

 

Omeżka super!!!!

 

Tylko "kineskop" w Twym Neptunie zarobił w czasie imprezy butelką  :D  

Jak by co, to posiadam nówkę sztukę 17" ale szwarc czyli czarno/biały w piwnicy.

 

"moja Omega  zakupiona była w 1977, w grudniu dokładnie...więc prawdopodobnie prezent świąteczny  ;)

 

kosztowała w tamtym czasie 8 700 zł !"

 

To była fura grosza, średnia krajowa w tym czasie była 4880 według GUS ! Ja na pasku miałem 7600 co pozwalało na w miarę hulaszczy tryb życia B) i na takie świąteczne prezenty już nie stykało  :(

 

 

 

Rekiniasty to akurat od nurkowania, koledzy przezwali i zostało  B)

Ja jestem z tej lepszej Pragi, z Grochowa  :D ale tamtejszą szkolę tez przeszedłem bo kilka lat mieszkałem na Białostockiej ;)

A na Trockiej/Korzona to mam biuro firmy w której pracuję. 

 

Ale do rzeczy, trafienie zegarka z takimi papierami to na prawdę fart, to jest właśnie historia.

Jeszcze raz gratulacje.

W czepku się chyba nie rodziłem, przy najmniej nic mi o tym nie wiadomo a i farta mam takiego jak dyskryminowana nacja w okupację. Jednakże coś jest na rzeczy w wierze prawa serii, gdyż dziś odbierając - a jakże Londżinka - zakupioną kieszonkę w gablotce "szmelc butiku" mym oczom ukazał się przykurzony budzik naręczny zresztą, po obstawiany Poljotami tudzież innymi czerwono armiejcami, iż ledwo go było widać. Spytałem co to za zegarynka, bo oczek nie miałem na podorędziu i uprzejmy właściciel salonu staroci wygrzebał to cudo. Pewnikiem bym się nie targnął na linę długu na karcie kredytowej, ale..... :blink: ..

do zegara załączony był ten zestaw.

I tu mam obiekcje, bo kolega Caliber 89 może mieć także stargane nerwy!???

Pytanie ile i dlaczego tak drogo?

Zmiękczyło człowieka na tyle, iż rzucona przeze mnie kontr oferta została przyjęta o ile kasa ukaże się na jego koncie wciągu godziny.

Nie wiem po ile jest obecnie "blit" dla niezorientowanych klamkowe złoto z pałacowych drzwi magnatów, tudzież materiał do obróbki klawiatury szczękowej przybyszów ze wschodu, czyli złoto?

Wydaje mi się że trafiłem "szczał" po niżej wartości kruszcu w czasomierzu.  

 

Dodam, że wraz z oryginalną folią w której była ori koronka i paragonem zakupu także. 

 

 

"Lągines" fantastyczny z tymi papierami! (Omega też :) )

Prawdziwa podróż w czasie, fajnie że można sobie na twoje zdjęcia popatrzeć.

To były tak odmienne czasy, że dzisiaj nie sposób tego komuś wytłumaczyć.

 

Gratulacje z doścignionego marzenia :-)

 

Tak zaiste podróż w czasie,

 

Dzięki! 

Oby te marzenia wszystkim nam się spełniały.

 

Tym czasem dwa fociszony może jeszcze dorzucę jakieś jak rozpaździerzę strucla  ;)

post-63153-0-37986400-1378391045_thumb.jpg

post-63153-0-18457900-1378391069_thumb.jpg

post-63153-0-53331900-1378416680_thumb.jpg

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Słuchajcie mam prośbe stałem sie dzsiaj posiadaczem Zenitha XL Tronic 01 0021 50 chciałbym się dowiedziec czegoś o tym zegarku kiedy był produkowany etc. 

 

Pozdrawiam,

 

Poniżej zdjęcia:

 

 

post-64986-0-02792200-1378394043_thumb.jpg

post-64986-0-63367500-1378394043_thumb.jpg

post-64986-0-17649900-1378394115.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezly stan,  prawdopodobnie lata 70'.

Podobny do mojego tylko ja mam w kwadracie. 

Zobacz temat o zenith-ach


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel

Edytowane przez CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie było okazji pokazać. Zdjęcie na szybko. Od wczoraj, dziewiczy, wciąż w foliach. Złoty medal i wielkie podziękowania dla Stanisława za profesjonalną realizację transakcji :rolleyes:

 

y8u8yvu4.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje.  :)  Kolejny Rolex na forum... Za 40 lat też się pochwalę...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, no, gratulacje Mirku :) jak widac kryzysu u nas nie ma, dobrze Donek ostatnio prawił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek, gratulacje, podobno do Roleksa się dorasta, jeśli to Twój pierwszy, to z kolejnymi pójdzie łatwiej :). Ja jeszcze trochę "podorastam", ale czuję, że już coraz bliżej ;) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data się przydaje ..

Data może tak ale po co zaraz z artefaktem na szafirku. Skoro już musiał być Rolex to ten się jeszcze broni ; ) Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie było okazji pokazać. Zdjęcie na szybko. Od wczoraj, dziewiczy, wciąż w foliach. Złoty medal i wielkie podziękowania dla Stanisława za profesjonalną realizację transakcji :rolleyes:y8u8yvu4.jpg

Moje gratulacje :) jest moc!!!


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i reszta

Świetny zegarek ,gratuluję.

Też kiedyś posiadałem ten model......ale jest "na forum"post-48316-0-08446400-1378421342_thumb.jpgpost-48316-0-33061800-1378421373_thumb.jpgpost-48316-0-16040800-1378421404.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest! I dużo uciechy sprawia... Co prawda ostatnio strzelił focha, ale już się przeprosiliśmy i przyjaźń rozkwita!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo żesz w mordę, Mirku, pełne zaskoczenie! :) Moje najszczersze gratulacje! :) Napisz coś więcej, jak wrażenia...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Koledzy.

Submariner chodził za mną już od dawna, była tylko wątpliwość którą wersję wybrać. Będąc w tym roku na wakacjach miałem okazję przymierzyć praktycznie wszystkie wersje Suba i nie tylko Suba, porównywałem również z Explorerem II i GMT Master. Wybór był praktycznie jednoznaczny, tylko Sub i tylko bez daty. Data nie jest mi potrzebna, czasem wręcz przeszkadza, dodatkowo lupka w Rolku niezbyt mi się podoba, zupełnie inaczej obija światło niż główne szkiełko, jak dla mnie nie wyglądało to dobrze, a w dodatku za datę musiałbym płacić dodatkowe pieniądze.

Zegarek wygląda fantastycznie, będzie jeszcze okazja zrobić lepsze zdjęcia, na razie nawet nie miałem kiedy skrócić bransolety. Mimo, że jeszcze go nie nosiłem, to już czuć, że jest bardzo wygodny, rewelacyjna mikroregulacja bransolety, świetny rozmiar 40mm, ale optycznie wygląda na więcej. Klasyczny i ponadczasowy.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Ja jakbym teraz kupował to też wybrałbym bez daty. Kozak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Mirku.

Zdaje się,że długo nie czekałeś bo pamiętam jak wspomniałeś o swych planach sprzedając SMP.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Mirku.

Zdaje się,że długo nie czekałeś bo pamiętam jak wspomniałeś o swych planach sprzedając SMP.

 

Dzięki.

Czekałem około miesiąca od chwili zamówienia. To chyba krótko.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w dodatku za datę musiałbym płacić dodatkowe pieniądze.

Jakiego rzędu to są pieniądze? Wiem, że to zależy od tego jakie rabaty nam się uda uzyskać, od dystrybutora, itp, ale mniej więcej jestem ciekaw jaka to różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.