Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jersey_Girl

Ciekawy wybór jak na kobietę :)

Rozwiń myśl, proszę uprzejmie, co przez to rozumiesz ? głównie chodzi o "jak na kobietę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Oho, zaczęło się  :D


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym bronił ale nie sposób sie nie zgodzić...design tego zegarka jest tak roboczo - monotonny że poza fanami lotnictwa lub marki , inżynierami lub grafikami myślącymi monochromatycznie tylko Amelia Earhart mogłaby chcieć taki zegar ; ) 1:0 dla Pań w walce ze stereotypami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Jersey_Girl, Kobieto, choć jak nick na to wskazuje Dziewczyno!

Stwierdzenie to było nacechowane jak najbardziej pozytywnie, notabene stwierdzić to można po powyższej dyskusji....

Obecnie Kobiety wybierają zgoła odmienne stylistycznie zegarki (być może ze względu na modę?) typu BlingBling

Wybór przyszłej Żony Kolegi Muchacho_ (oczywiście w moim mniemaniu) świadczy o pewnej „świadomości zegarkowej” i niewątpliwemu przełamaniu swoistej sztampy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń myśl, proszę uprzejmie, co przez to rozumiesz ? głównie chodzi o "jak na kobietę".

Bo to męski zegarek,to chyba logiczne? ;):) -gdybym miast kalesonów kupił rajstopy to też by był "dziwny wybór jak na faceta",nie sądzisz? B)

A zegarek fajny i jak pisze kolega że świadomy wybór to tylko się cieszyć ....z narzeczonej.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybor byl jak najbardziej swiadomy, nawet historia Fliegerow podoba sie mojej narzeczonej :)

Musze przyznac, ze jestem z siebie dumny bo udalo mi sie ja zainteresowac moim hobby. Moze nie ma takiego bzika jak wiekszosc z nas, ale potrafi docenic dobra robote a obok wystaw sklepowych z zegarkami Micheala Korsa przechodzi z obrzydzeniem :P

 

A bonus tego jest taki, ze jak wczoraj dostala zegarek to kazala mi wybrac jakis prezent dla siebie. Mysle, ze szykuje sie jakis nowy nabytek zegarkowy w niedlugim czasie  :D

Edytowane przez muchacho_

Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jersey_Girl

Bo to męski zegarek,to chyba logiczne? ;):) -gdybym miast kalesonów kupił rajstopy to też by był "dziwny wybór jak na faceta",nie sądzisz? B)

A zegarek fajny i jak pisze kolega że świadomy wybór to tylko się cieszyć ....z narzeczonej.

Dziwne co piszesz, bo mężczyźni nie noszą rajstop, a kobiety noszą zegarki. Więc nie rozumiem.

 

A to ostatecznie jest damski czy męski zegarek ?

Edytowane przez Jersey_Girl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tez nosza rajtuzy ;)

post-60090-0-12823200-1377850503.jpg

a zegarek przyjmij ze to taki juniseks, 

tylko taki bardziej damski niz meski, biorac pod uwage, ze to nowy zegarek

vintage w tym rozmiarze bylby bardzo meski ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jersey_Girl

ee tez nosza rajtuzy ;)

attachicon.gif65389230.jpg

a zegarek przyjmij ze to taki juniseks, 

tylko taki bardziej damski niz meski, biorac pod uwage, ze to nowy zegarek

vintage w tym rozmiarze bylby bardzo meski ;)

Jeśli to bardziej damski zegarek to nie czaję o co biega z tym "jak na kobietę". Panowie bardzo lubią używać takiego zwrotu, ale ono nie ma zbyt fajnego wydźwięku w uszach kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to bardziej damski zegarek to nie czaję o co biega z tym "jak na kobietę". Panowie bardzo lubią używać takiego zwrotu, ale ono nie ma zbyt fajnego wydźwięku w uszach kobiet.

Przecież koledzy wytłumaczyli o co chodzi...90 % zegarków wybieranych przez kobiety ma charakter biżuteryjny ...ten jest bardzo daleko od zwyczajowych damskich wyborów...

Nie ma tu drugiego dna , które sugerujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to bardziej damski zegarek to nie czaję o co biega z tym "jak na kobietę". Panowie bardzo lubią używać takiego zwrotu, ale ono nie ma zbyt fajnego wydźwięku w uszach kobiet.

A czy koleżanka forumowiczka to chwaliła się gdzieś jakimiś swymi nabytkami bo jakoś nie mogę znaleźć, a chciałbym zapoznać się i zobaczyć jakiż to gust zegarkowy posiada  ?

czy jest on bardziej kobiecy snobistyczny, rewolucyjny, wyzwolony, czy może uni, czy też skręca w kierunku facetów  B)


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jersey_Girl

A czy koleżanka forumowiczka to chwaliła się gdzieś jakimiś swymi nabytkami bo jakoś nie mogę znaleźć, a chciałbym zapoznać się i zobaczyć jakiż to gust zegarkowy posiada  ?

czy jest on bardziej kobiecy snobistyczny, rewolucyjny, wyzwolony, czy może uni, czy też skręca w kierunku facetów  B)

Jak na kobietę to wcale nie mam gustu, a poza tym nie lubię się chwalić :-)

Edytowane przez Jersey_Girl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na kobietę to wcale nie mam gustu, a poza tym nie lubię się chwalić :-)

Otóż jedną z głównych zalet tego forum, przynajmniej dla mnie, jest właśnie chwalenie się, ochkanie i achkanie, bo przecież gdzie inaczej się pochwalić gdzie Cię i zrozumieją i docenią, jak nie tu  ;)

Chyba że kobiety tak mają że "chciałabym ale się boję"  :D

A co do gustu to "spokojna ondulowana" w zegarkach uznajemy tylko plusy dodatnie i ewentualnie małe plusy ujemne, bo minusów jak wiadomo nie ma  :D

Edytowane przez Rekiniasty

"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jersey_Girl

Czy kobiety mają tak, że chciałabym ale się boję to nie wiem, bo ja nie mam nic tak jak mają zwykle kobiety, lubię mieć wprost proporcjonalnie odwrotnie, niż statystyczna blondynka.

 

Na ręku mam coś tam szwajcarskiego, małe i zgrabne i pozłacane. Tyle chwalenia to i tak za dużo jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne co piszesz, bo mężczyźni nie noszą rajstop, a kobiety noszą zegarki. Więc nie rozumiem.

 

A to ostatecznie jest damski czy męski zegarek ?

Noszą -np pan Jacykow ;)

Od czasu zniesienia zasadniczej służby wojskowej płeć i ubiór dla niektórych osobników jest bez znaczenia.... :D

 

Czy kobiety mają tak, że chciałabym ale się boję to nie wiem, bo ja nie mam nic tak jak mają zwykle kobiety, lubię mieć wprost proporcjonalnie odwrotnie, niż statystyczna blondynka.

 

Na ręku mam coś tam szwajcarskiego, małe i zgrabne i pozłacane. Tyle chwalenia to i tak za dużo jak dla mnie.

O i wyszło szydło :) - z koleżanek blondynek się śmiejemy?

A....i co masz wprost proporcjonalnie odwrotnie niż blondynka? ,bo wszystkie blondynki jakie miałem okazję poznać miały "wprost proporcjonalnie" wszystko Ok :blink:

 

P.S Panowie-obie płcie są na równych prawach......do czasu wniesienia tapczanu na pierwsze piętro...... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Żeby nie było, że się czepiam, bo bardzo mi się spodobało

"wprost proporcjonalnie odwrotnie" - ciekawe czy to jest to samo co "jestem za, a nawet przeciw" :)?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jersey_Girl

 

O i wyszło szydło :) - z koleżanek blondynek się śmiejemy?

A....i co masz wprost proporcjonalnie odwrotnie niż blondynka? ,bo wszystkie blondynki jakie miałem okazję poznać miały "wprost proporcjonalnie" wszystko Ok :blink:

Przecież to Wy mężczyźni się śmiejecie z blondynek, dajecie tego przykład na codzień, co Cię tak dziwi ? :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to Wy mężczyźni się śmiejecie z blondynek, dajecie tego przykład na codzień, co Cię tak dziwi ? :-) 

Ale z sympatii, bo w gruncie rzeczy wolimy sztuczną inteligencję niż naturalną głupotę  :D


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie,

 

aby na moment oderwać Was od tej pasjonującej wymiany poglądów...i zająć czymś tak przyziemnym jak zegarki ;)

 

...chciałem przedstawić moją najnowszą i wyjątkową zdobycz, która wróciła właśnie ze SPA...

 

Omega Speedmaster 125


Omega Speedmaster 125

 

 
a tak się prezentuje z młodszymi braćmi ;)
 

OMEGA x 3 , Speedmaster 125 1973, Geneve PL 1977 i Speedmaster Mark 4.5 1982

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej prezentowałaby się na mojej ręce  ;) chyba zazdrość się we mnie budzi ... hehe

Krótko mówiąc Piękna, jak blondynka ... żartowałem  :D

Gratulejszyn.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu udalo mi sie - dlugie wyczekiwanie to bylo. Wakcje polaczone z hobby:

bd69e1b901c32198.jpg

i jedno ujecie z nadgarstka:

0914afa609dfe0d6.jpg

Edytowane przez startom

Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Startom - super fotka z wakacji z córką  i piekny zegarek :) gratulacje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu udalo mi sie - dlugie wyczekiwanie to bylo. Wakcje polaczone z hobby:

bd69e1b901c32198.jpg

i jedno ujecie z nadgarstka:

0914afa609dfe0d6.jpg

Edytowane przez hedonista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.