Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Świetny. Rzeczywiście, czarny rally z czerwonym spodem i czerwienią widniejącą przez dziurki i byłoby miodzio  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna mydelniczka ;) ,na rally by nie wyglądał lepiej? :)

Ten pasek jest roboczy bo czekam na rally , zgadzam się z Tobą będzie lepiej wyglądal 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny i kształtem i kolorystyką tarczy wraz ze wskazówkami. Z proponowanym paskiem, będzie w pełnej harmonii. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra pasek wymienię  :) w Longinie  ,  Z racji końcówki tygodnia  pochwalę sie jescze w tym tygodniu  jednym nabytkiem :) , tym razem z dzisiaj , może nie jest w tak ładnym stanie jak longines  , ale wartość zegarka  po wielu tygodniach targowania  i wymianie zegarkowej , zostala przezemnie zaakceptowana , zanabyłem takową Geneve na mechanizmie 1012 .  Kolejne nabytki  przedstawię w przyszłym tygodniu , w tym już wystarczy .

 

DSC05568_zpsdf552342.jpg

 

DSC05572_zps5abd6d87.jpg

 

 

DSC05574_zpsd17f31ec.jpgDSC05569_zpsf19a60c5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Dżona ?

Czy to istotne  od kogo ?  W tym przypadku od Ryśka ...... z klanu  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryśki  i Pawły to fajni goście :)

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa nowe nabytki ? , Chcesz się coś wiecej dowiedziec o swoich zegarka ?Wydaje mi sie  że  pomyliłeś dział  i temat 

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa nowe nabytki ? , Chcesz się coś wiecej dowiedziec o swoich zegarka ?Wydaje mi sie  że  pomyliłeś dział  i temat 

Dokładnie tak.

Nie wiem gdzie tu jest temat typu: 

Tu pytany o swoje znaleziska, zakupy :P 

sądziłem, że ten będzie pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie pasuje ..., bo temat przewodni to nowe nabytki . Proponuje zalożyć nowy temat z prośbą o identyfiakcję zegarków  w odpowiednim dziale i czekać na opowiedzi  innych użytkowników forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja pochwalę sie takim Admirałem , już od tygodnia w w domu , ale teraz mialem kilka chwil żeby porobić zdjęcia .

W środku cal. 431  o częstotliwośći 36000 A/h regulowany w 4 pozycjach .

Koperta stalowa szczotkowana typ monoblock  -  mechanizm wyciągany przez szkielko .

Mam jescze trzy niespodzianki , ale bedę spokojnie dawkował emocje ( zegarki jescze w przeglądzie )

DSC05546_zpsd4069280.jpg

 

 

 

DSC05555_zps12b83d07.jpg

 

 

DSC05550_zps2d46d2c0.jpg

 

 

DSC05563_zpse6ab6f53.jpg

 

20141109_164712_zps6a2de8d3.jpg

20141109_164608_zps27d571cf.jpg

 

 

Bardzo fajny longin, sam robiłeś Marcin koperte?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny longin, sam robiłeś Marcin koperte?

Jeśli  chodzi o odnowienie koperty , to tak, sam  odświerzyłem  jej blask i szlif ( słoneczko wokół koperty ) który był w oryginale , choć na jednym zdjęciu widze teraz że musze lekko poprawić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwe to nie jest z tego rodzaju szlifem... może grubsza szczota u góry a drobniejsza na bokach, bo boki rozumiem miały byc na mat?

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czajeniu się pół roku udało mi się dziś na aukcji upolować zegarek, który z uwagi na design mnie przyciągał, a z uwagi na 39mm średnicy odpychał, zaryzykowałem, jak dojdzie to pokażę nadgarstkowe do oceny :) Dobry weekend, 2 wygrane w dobrych pieniążkach :) Pan Bóg czuwa nad pijakami ;)

9650a-ag-p965nr2_ebay.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boki zrobione są na wysoki połysk , bo tak bylo w oryginale ( tak mi sie wydaje ,po zdjęciach jakie znalazłem w sieci )  , krawędzie również są zrobione na lustrzany połysk . Zdjecia może nie oddają tego , ale w tym przypadku góra koperty zrobiona jest ze szlifem reszta na wysoki połysk. Zawsze staram się odtworzyć koperty na wzór oryginału , jęsli w tym przypadku jest inaczej , to prosze o podpowiedż , poprawie kopertę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego modelu nie znam, nie pomogę. Na drugim zdjęciu widać poziomy szlif to zakładałem że chciałeś tam satynę zrobić

 

btw swietne zdjęcia.


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to istotne  od kogo ?  W tym przypadku od Ryśka ...... z klanu   :)

Rysiek z Klanu już dawno nie żyje :D  ale Marcin zegareczki są pierwwyj sort :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czajeniu się pół roku udało mi się dziś na aukcji upolować zegarek, który z uwagi na design mnie przyciągał, a z uwagi na 39mm średnicy odpychał, zaryzykowałem, jak dojdzie to pokażę nadgarstkowe do oceny :) Dobry weekend, 2 wygrane w dobrych pieniążkach :) Pan Bóg czuwa nad pijakami ;)

9650a-ag-p965nr2_ebay.jpg

 

Bardzo fajny zegar. Obawy co do 39 mm w sensie że za mały, czy za duży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzykant :P

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.