Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wszystkim bardzo dziękuję.

 

Ps. Jan, tak to chronograph classic na cal. 89361.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zegarek. Ale czy aby na pewno jesteś przekonany, że cytrynowa nitka pasuje do żółtego złota a sportowy, dziurkowany pasek do eleganckiego zegarka?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny wakacyjniak

 

w sam raz na aktualną pogodę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zegarek. Ale czy aby na pewno jesteś przekonany, że cytrynowa nitka pasuje do żółtego złota a sportowy, dziurkowany pasek do eleganckiego zegarka?

ale to jest diver, a nie elegancki zegarek :) oryginalnie był na gumie, a czy pasuje to kwestia gustu, a o tym się nie dyskutuje wszakże :)  miło mi, że zegarek  Ci się podoba, dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wiam powiem, ze to czy zegarek jest elegancki czy sportowy zalezy nie tylko od modelu zegarka. Jakis czas temu kupilem sobie fajnego Seiko 5 divera, a raczej atrape divera, bo bezel sie nie kreci. Przy okazji w jakims sklepie z butami kupilem zwykle sandalki, tyle ze z podeszwa żołtą. Do tego zolta koszulka i czarne spodnie i wyglada naprawde super.

Natomiast gdzies dorwalem tez zolta koszule, czarna marynarke mam i takie zestawienei wyglada bardzo nowoczesnie, ale tez elegancko - spokojnie mozna sie w tym pojawic wszedzie, no moze poza obiadem u brytyjskiej krolowej :) Takze radze eksperymentowac - zegarek to jak dla mnie bizuteria - praktycznie jedyna "spolecznie dozwolona" dla mezczyzny :)

post-83781-0-77812400-1476953712_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubah, ten Seikacz pasowałby Tobie do takiej koszulki:

 

 

 

Zartujesz? ; ) Przeciez golym okiem widac, ze to nie ten odcien zoltego ; ) Tu musi byc wszystko i-de-a-lnie !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie inny odcień. To Seiko jest bardziej canarinhos.

 

article-2661609-1EE4FFE000000578-646_634


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

 

Natomiast gdzies dorwalem tez zolta koszule, czarna marynarke mam i takie zestawienei wyglada bardzo nowoczesnie, ale tez elegancko - spokojnie mozna sie w tym pojawic wszedzie, no moze poza obiadem u brytyjskiej krolowej :) Takze radze eksperymentowac - zegarek to jak dla mnie bizuteria - 

 

Żółta koszula, czarna marynarka, żółty zegarek…hmm, bardziej mi tu pachnie pszczółką Mają albo Guciem, niż zestawem "nowoczesnym, ale też eleganckim" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółta koszula, czarna marynarka, żółty zegarek…hmm, bardziej mi tu pachnie pszczółką Mają albo Guciem, niż zestawem "nowoczesnym, ale też eleganckim" ;)

 

Marynarka jest a`la Japan, troche pokrecona - naprawde wszystko pasuje.

Pszczolka Maja jest w wersji letniej z tymi sandalkami - tam sie zgodze :)

 

 

@ Mirosuaw - twoja nowa propozycja odcienia jest zachecajaca :)

Edytowane przez kubah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubah masz gdzies zdjęcie tego eleganckiego zestawu? :)

I do tego nowoczesnego :D :D

Nie mogę się doczekać.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też się pochwalę...może już nie nowy nabytek, bo kupiłem około rok temu, poleżał trochę w szufladzie Zegarek nie był na chodzie, zacinał się, koperta zniszczona, koronka również, brak paska....po zakupie oddałem go w ręce zegarmistrza Pana Grzegorza Ostrowskiego ze Stargardu. Jest to już drugi zegarek, który mi "wyleczył", poprzedni można obejrzeć tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/84970-hampden-watch-co/?do=findComment&comment=1128398 Wczoraj miałem przyjemność go odebrać, dziś już wylądował na ręce.

post-67863-0-60765500-1477033351_thumb.jpg

post-67863-0-54782300-1477033358_thumb.jpg

post-67863-0-15249700-1477033368_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tego nowoczesnego :D :D

Nie mogę się doczekać.

 

No to sie nie doczekasz :) Naprawde oczekujesz ze wstawie swoje zdjecie na forum? Ja nawet facebooka nie mam - zajmuje sie na codzien m.in. sprawami prawnymi zwiazanymi z internetem i jakos nie mamochoty na dowolnym miejscu publicznym wrzucac swoich zdjec, szczegolnie jesli chodzi tylo o zaspokojenie czyjejs ciekawosci, szczegolnie jesli zaraz bedzie nabijanie sie ;P

Natomiast jesli jestes ciekawy, to prosze, mowa o tej koszuli: https://www.denley.pl/pol_pl_Zolta-koszula-meska-elegancka-z-dlugim-rekawem-Bolf-1721-1-36558_2.jpg przy czym nie chodze w niej rozpietej od pepka w dol jak na manekinie. Jak dla mnei jest wystarczajaco elegancka do czarnej marynarki i doskonale do niej pasuje.

 

A zeby post nie odbiegal od tematu - oto moj nowy nabytek, tzn stary, ale wlasnie wrocil od zegarmistrza :) [w tle martwa natura ; ) ]

post-83781-0-40390500-1477040428_thumb.jpg

Edytowane przez kubah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest elegancka koszula :(


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest elegancka koszula :(

 

I wlasnie dlatego smiac mi sie chce z takich prosb... zaraz bedzie dyskusja o tym co dla kogo i jak bardzo jest eleganckie. Dla mojego ojca jedynym eleganckim typem jest garnitur, krawat i klasyczna koszula. Dla innych jedynym kanonem elegancji jest muszka. A sa tacy ktorzy lubia eksperymentowac i jak dla mnie jest przestrzen miedzy frakiem, potem garniturem, a jeansami. mozna byc i eleganckim i nowoczesnym, chociaz oczywiscie eksperymentowac na balach noworocznych nie jest kulturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, męska elegancja jest zdefiniowana podobnie na całym świecie, są pewne kanony, fasony, style które są eleganckie. Ta koszula do nich się nie zalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.