Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, piotrek39 napisał(-a):


To miał być diament emoji6.png bardziej chodzi o to , że ten 36DD również dobrze mi na ręce siedzi emoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podpowiem Ci jak uratować skórę. Powiedz żonie, że zegarek nabierze szybko wartości i wtedy kupisz jej większy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpowiem Ci jak uratować skórę. Powiedz żonie, że zegarek nabierze szybko wartości i wtedy kupisz jej większy. 

Spokojnie , w razie potrzeby mam drugi dom w sąsiednim mieście. Pod most nie trafie. A ona i tak mi już w nic nie wierzy


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak już masz tyle tych Rolexów- najlepszych zegarków świata, to może rozdasz biedniejszym breitlingi ;)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, piotrek39 napisał(-a):


Spokojnie , w razie potrzeby mam drugi dom w sąsiednim mieście. Pod most nie trafie. A ona i tak mi już w nic nie wierzy emoji3.png
 

Ta druga też tak dobrze gotuje? 🙈


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jak już masz tyle tych Rolexów- najlepszych zegarków świata, to może rozdasz biedniejszym breitlingi ;)

Już zbyt dużo ich nie zostało (Breitling). Tylko 3 sztuki. Ale masz trochę racji w tym co piszesz. W sumie sprzedając je , to tak jak bym rozdał czy biednym ? Nie wiem. Ostatnie dwa , które sprzedałem już cieszą właścicieli w PL.
Co do Rolex , już wszystko wiem co chciałem wiedzieć. Spróbowałem , przetestowałem , obejrzałem (modele , które były w kręgu moich zainteresowań ) zdanie mam wyrobione. Tylko 3 zegarki tej manufaktury mogą mieć miejsce w mojej kolekcji. Reszta nie dla mnie.
Pomału czas przerzucić się na coś innego. A może czas już przestać gonić króliczka


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ta druga też tak dobrze gotuje? 

Może lepiej


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piotrek39 napisał(-a):

Reszta nie dla mnie.
Pomału czas przerzucić się na coś innego. A może czas już przestać gonić króliczka

Jeszcze trochę pola manewru zostało...

https://www.chrono24.pl/richardmille/richard-mille-rafael-nadal-rm-27-04-tourbillon-titacarb-limited-to-50pcs-worldwide--id20060896.htm

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wieloryb napisał(-a):

Cena brzmi jak słaby dowcip. Zabawka spekulacyjna dla ponadprzeciętnie bogatych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś drugą osobą , która podała tę propozycje RM nie moja liga i pewnie nigdy nie będzie. Prędzej sam coś w tym stylu sobie zrobię niż coś takiego kupię
Jest na liście jeden zegarek , który bym chciał mieć choćby przez miesiąc. Tylko by odhaczyć miałem
Może się skuszę , tylko będzie chyba dość ciężko go odsprzedać. IWC Da Vinci perpetual calendar moon phase w złocie. Ten mi się bardzo podoba


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, piotrek39 napisał(-a):


Jesteś drugą osobą , która podała tę propozycje emoji57.pngemoji3.png RM nie moja liga i pewnie nigdy nie będzie. Prędzej sam coś w tym stylu sobie zrobię niż coś takiego kupię emoji6.pngemoji3.png
Jest na liście jeden zegarek , który bym chciał mieć choćby przez miesiąc. Tylko by odhaczyć miałem emoji57.png
Może się skuszę , tylko będzie chyba dość ciężko go odsprzedać. IWC Da Vinci perpetual calendar moon phase emoji57.png w złocie. Ten mi się bardzo podoba emoji57.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

I niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego RM jest 250 razy droższy od tego IWC? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego RM jest 250 razy droższy od tego IWC? 

Bo z RM na ręku Rafa Nadal wygrywa Małego Szlema z IWC nie przeszedłby pierwszej rundy jednego turnieju

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego RM jest 250 razy droższy od tego IWC? 

Nie mam zielonego pojęcia w sumie nie tyko RM można przytoczyć jako przykład. Wiele takich jest. Ponad przeciętni bogacze nie mają co z kasą robić. Wiec RM wpadł na genialny pomysł by ich kieszenie czyścić


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, piotrek39 napisał(-a):


Nie mam zielonego pojęcia emoji57.png w sumie nie tyko RM można przytoczyć jako przykład. Wiele takich jest. Ponad przeciętni bogacze nie mają co z kasą robić. Wiec RM wpadł na genialny pomysł by ich kieszenie czyścić emoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Z drugiej strony "Twoje"  IWC jest 50 razy droższe od chińskiego tourbillona. ;) Dobra, żart. Nie zamierzam nikogo prowokować :). Wiadomo, że podstawą ceny jest umiejętny marketing. Z tzw. CHDR (cholernie drogie zegarki) to chciałbym mieć Astronomię Jacoba&Co. Tylko skąd wziąć ten brakujący milion złotych? 

 

 

JCo_Astro_Flawless_V01-Black_HD.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony "Twoje"  IWC jest 50 razy droższe od chińskiego tourbillona.  Dobra, żart. Nie zamierzam nikogo prowokować . Wiadomo, że podstawą ceny jest umiejętny marketing. Z tzw. CHDR (cholernie drogie zegarki) to chciałbym mieć Astronomię Jacoba&Co. Tylko skąd wziąć ten brakujący milion złotych? 
 
 
JCo_Astro_Flawless_V01-Black_HD.jpg.cbcf0124ef490be4fa6c1ea0e1e5f7ac.jpg

Tutaj przynajmniej gołym okiem widzisz za co płacisz. To już nie jest zegarek , to Sztuka przez wielkie „$”


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, piotrek39 napisał(-a):


Tutaj przynajmniej gołym okiem widzisz za co płacisz. To już nie jest zegarek , to Sztuka przez wielkie „$” emoji6.pngemoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Wiem, że wielu miłośników zegarków Astronomię uważać może za kicz, ale ta błyskotka to jednak arcydzieło zegarmistrzowskie. A swoją drogą masz rację, w przypadku tego zegarka dosłownie widać za co się płaci górę kasy. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Taki nowy (ale nie całkiem nowy) nabytek, pozyskany w ramach transferu forumowego.
emoji3.png

d810e2142800c4b7e256b471e3e80a23.jpg

8b9129231ae58765a22fcbfe945e0992.jpg

 

Świetna jest ta wersja. Przymierzałem się do niego bo była fajna oferta, ale nie zdążyłem zebrać budżetu i poszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gio napisał(-a):

Świetna jest ta wersja. Przymierzałem się do niego bo była fajna oferta, ale nie zdążyłem zebrać budżetu i poszedł.

 

No poszedł. Przyznaję się. Zapowiadane podwyżki u CW przyspieszyły decyzję.

Wygląda na to, ze to moje szczęście, że nie zebrałeś budżetu, ale w Twoim wypadku rocznicowy Laco miał z pewnością pierwszeństwo.

Ja długo się biłem z myślami, między CW a Airmanem w brązie (do którego między innymi Twoje zdjęcia mnie mocno zachęcały).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

No poszedł. Przyznaję się. Zapowiadane podwyżki u CW przyspieszyły decyzję.

Wygląda na to, ze to moje szczęście, że nie zebrałeś budżetu, ale w Twoim wypadku rocznicowy Laco miał z pewnością pierwszeństwo.

Ja długo się biłem z myślami, między CW a Airmanem w brązie (do którego między innymi Twoje zdjęcia mnie mocno zachęcały).

 

Fajny ten Krzyś, niech Ci sprawia jak najwięcej frajdy.

To chyba kroczymy podobną ścieżką 🙂

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gio napisał(-a):

 

To chyba kroczymy podobną ścieżką 🙂

 

Coś w tym jest. Pilot Stowa w brązie. Glycine Airman. Obaj je mamy. Trochę różne wersje, ale bardzo podobne wybory. 😉

A jakby pogrzebać w pudełkach, to pewnie jeszcze parę "bliźniaków" by się znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, jackm napisał(-a):

20220325_135905.jpg

Świetny, podoba mnie się 🥰


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.03.2022 o 13:32, sviety napisał(-a):

Gratulacje.

Dzięki bardzo 

Powiem szczerze że przez jakiś czas po zakupie myślałem że wpakowałem się na podróbę bo wszystkie jakie znalazłem w sieci nie miały dodatkowych indeksów między sekundami a ten ma i w dodatku czerwone.

Dopiero dzień później znalazłem takie same.

Uffffff bo już mi się ciepło robiło 

20220328_164222.jpg

20220328_164115.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.