Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje. Kiedy go kupiłeś? Bo jak byłem u Pieśkiewicza w poniedziałek to Pelagosa nie widziałem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Kiedy go kupiłeś? Bo jak byłem u Pieśkiewicza w poniedziałek to Pelagosa nie widziałem.

dzięki

tak jak powyżej napisałem, dzisiaj sobie wycieczkę jednodniową do stolicy zrobiłem, może miał schowanego ;) bo poprosiłem telefonicznie o odłożenie do czwartku czyli do dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kwintesencja toolwatcha. Gdybym jeszcze raz kupował Tudora i miałbym możliwość mierzenia Pelagosa i BB to nie wiem co bym wybrał.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Pelagii i jak najmniej rys :)

dzięki, myślę, że nie będzie tak źle z tym tytanem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza, że tytanu nie naprawia się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak ten tytan sprawdzi się na dłuższą metę :)

Ma szanse przetrwać w kolekcji aż pokażą się pierwsze ślady użytkowania czy raczej adhd? ;)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ecipeci

nie jesteś w stanie tego obiektywnie oszacować posiadając zegarek niecałe 24 godziny. Nic Ci nie wierzę;)

 

Możesz powiedzieć jak w kwestii wielkości ma się BB do Pelagosa? Chodzi mi głównie o L2L.


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ecipeci

nie jesteś w stanie tego obiektywnie oszacować posiadając zegarek niecałe 24 godziny. Nic Ci nie wierzę ;)

 

Możesz powiedzieć jak w kwestii wielkości ma się BB do Pelagosa? Chodzi mi głównie o L2L.

Pelagos lepiej mi się układa na ręku, L2L dla obu to 50 mm, Pelagos ma 42 mm średnicy a BB 41 mm, mimo to optycznie wydaje się ( przynajmniej mi) że Pelagos jest mniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelagos lepiej mi się układa na ręku, L2L dla obu to 50 mm, Pelagos ma 42 mm średnicy a BB 41 mm, mimo to optycznie wydaje się ( przynajmniej mi) że Pelagos jest mniejszy

Miałem odwrotne odczucia co nie zmienia faktu że zegarek super się układał.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem odwrotne odczucia co nie zmienia faktu że zegarek super się układał.

jak to mówią - ile ludzi tyle opinii :)

Pelagosa mam na bransolecie i póki co nawet nie próbuje zmieniać na dołączone do zestawu Tudorowe gumy, bransoleta jest świetna :)

 

3a0f3c108004.jpg

Edytowane przez ecipeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem odwrotne odczucia co nie zmienia faktu że zegarek super się układał.

Ja ma odczucie jak kkwpk. Z perspektywy czasu jak miałem Pelagosa i teraz czasami go widuję to wygląda jak mały naleśnik. Chyba kwestia monotonii całego zegarka i małych kontrastów.

wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem i ciągle o nim myślę. Świetny zegarek. Akurat wersja na pasku jest najsłabsza.

ranger_zpsftkozqge.jpg


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo! Piękny. Mnie się najbardziej podoba na pasku z podkładką i na nato. Zresztą, pasek najmniej ważny, zegarek kapitalny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.