Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, tbn napisał(-a):

Na watchuseek wrzucili zdjęcie z jakiegoś magazynu, rzekomo nowy 58. Czarny, bez złota na bezelu, czyli tak jak moim zdaniem powinien od początku wyglądać. 
image.thumb.jpeg.ecd9ed99bec5b075579ec2636e7fc819.jpeg

 

Z jednej strony na plus pozbycie się tego ala złota/beżu z bezela. Z drugiej strony kłują w oczy proporcje wskazówek, indeksów i koronki - dziwnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, indeksy zdecydowanie wyglądają na większe. Cała tarcza ma inne proporcje. Mimo wszystko chętnie bym zobaczył na żywo taki mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz zobaczyłem to zdjęcie w jakiejś grupie to myslalem ze to znieksztalcone zdjecie 54 ktore ktoś opisał jako 58 ale proporcje są faktycznie zaburzone. Równie dobrze to może byc fake / fanart jakich pelno


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUS piszą że magazyn dostał nie ten co trzeba render, więc może coś z tego będzie a może to jakiś wewnętrzny koncept, który nigdy się nie zmaterlizuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na WUS piszą że magazyn dostał nie ten co trzeba render, więc może coś z tego będzie a może to jakiś wewnętrzny koncept, który nigdy się nie zmaterlizuje.

Oby to ostatnie

Temczasem:IMG_4768.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieję na odświeżenie 58, należy mu się. Ale co do tego rendera też jestem sceptyczny, w sensie tych proporcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzieję na odświeżenie 58, należy mu się. Ale co do tego rendera też jestem sceptyczny, w sensie tych proporcji. 

Burgundowy bezel i nowe zapięcie dla mnie by starczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 58 powinien miec zmiany jak suby, niezauważalne dla laika. No i wiadomo update zapiecia, nie to ze mi aktualne przeszkadza tylko po prostu nalezy się.

 

IMG_20230422_231015_edited.thumb.jpeg.40c125511dde966f7378a15d9ae5b570.jpeg

 

 

Swoją drogą juz listopad trzeba powoli myslec o przełożeniu 58 na zimowe gacie (pasek) 😅

 

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burgund jest w nowym 41, który jest cieńszy w końcu. Nie ma sensu 58. Ja czekam na bardziej na czarną, noszalną wersje dla mnie wlaśnie ze zwykłym bezelem. Niestety ten żółty w obecnym odpada. Nawet nity przeżyję. :) 54 zbyt idealnie odtworzony, bo w 38mm był by ok dla mnie.y

1 minutę temu, Jan napisał(-a):

Jak dla mnie 58 powinien miec zmiany jak suby, niezauważalne dla laika. No i wiadomo update zapiecia, nie to ze mi aktualne przeszkadza tylko po prostu nalezy się.

 

IMG_20230422_231015_edited.thumb.jpeg.40c125511dde966f7378a15d9ae5b570.jpeg

 

 

Swoją drogą juz listopad trzeba powoli myslec o przełożeniu 58 na zimowe gacie (pasek) 😅

 

 

 

Nie przesadzajmy, to tylko zegarek w stylu "wintydż" , który już chyba przemija w branży powoli. Moim zdaniem nigdy nie będzie klasykiem przez to, bo to produkt mody danego okresu. Nawet Tudor już robi bardziej nowoczesne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej czy ktoś miałby kartę kruk która ma 20% i chciałby jej użyczyć do zakupu? ;) 
 

ps. Ja z kolei nie rozumiem, że ktoś uważa że odzież trzeba mieć co roku nową. Wystarczy się ubierać uniwersalnie i nie latać za modą więc to nie tak że zegarki ktoś tylko zmienia co roku bo tak chce z odzieżą jest podobnie. :) to zależy jak kto żyje i czego potrzebuje 

Edytowane przez lisciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tbn napisał(-a):

Na watchuseek wrzucili zdjęcie z jakiegoś magazynu, rzekomo nowy 58. Czarny, bez złota na bezelu, czyli tak jak moim zdaniem powinien od początku wyglądać. 
 

Coś tu nie pasuje (pomijając zniekształconą perspektywę) - powinien mieć na tarczy "Master Chronometer" napaćkane, bo to jedna z ważniejszych zmian między wersjami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Bay 58 na skórzanym pasku.

Doszły mnie słuchy, że firmowy pasek jest słabej jakości i szybko się zużywa. Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć, jakieś doświadczenia?

Zdjęcie ze strony Wkruk. b3860957340bd0a06095d73b57077c49.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paskiem skórzanym to trochę tak jak się szanuje tak się ma...

Z drugiej strony pasek skórzany co jakiś czas i tak się wymienia.

 

Mój na dzień dobry był "postarzony" - fabrycznie przecierany, miał sprawiać wrażenie chropowatego, a w rzeczywistości jest miękki i przyjemny w dotyku. 

Nie mogę powiedzieć żeby był kiepskiej jakości bo dalej dobrze wygląda i dobrze się trzyma. 

 

953057eb-c8e1-46bc-bd41-95944308b20a.thumb.jpg.a79d91280bdca007d66e81f62bedf825.jpg

 

b73efe26-a718-41f5-90fa-4dc6aeb2161d.thumb.jpg.dac52302c30e164736fb9b1926811469.jpgcba1716a-4c71-441f-9765-0bf93e3416dd.thumb.jpg.f54307dfd06f92a3f08babef01b5a0fa.jpg

 

5e2bca78-8193-4a91-93e5-4471c0d6c82d.thumb.jpg.189610ebc385a9d79c460c9e77754dd6.jpgd6b8d768-9f98-4c18-a8a8-b4bdfe076af2.thumb.jpg.133ca6dfbe68a2919f1581b0156bd872.jpg

 

64f11756-77e9-4b60-b6db-c2863d81f9a6.thumb.jpg.673162ea0d042db1d885986f0ba8c2ec.jpgca8b9e45-a9f8-4666-82c0-bcb5b0af36fc.thumb.jpg.229b478259214409b25c03d91ebacdc0.jpg

 

 

Jedyne czego bym się przyczepił to przy mocowaniu do koperty w uszach mógłby być nieco grubszy / wyższy / bardziej mięsisty ale poza tym świetnie się trzyma :) 

 

No i żeby być fair to wypadałoby go porównać do innych marek i ich pasków w przedziale cenowym około 21 k zł i jak tam paski wyglądają i się użytkują po czasie. 

 

6b95c431-26c9-4bc5-b57e-b54ecd16593c.thumb.jpg.61b7d4e023f88d30213a08768b04fe6a.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie chce psa uderzyc to zawsze kij sie znajdzie. Jak wyzej kolega napisal jak dbasz tak masz i tyle w temacie slabej jakosci paskow. Z tego wszystkiego jutro chyba poszukam mojego by go zalozyc 🤦‍♂️ 


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygodnie - niech się nosi...:-)

 

Preferuję bransolety nad paskami (oprócz Paneraia i jeszcze kilku innych może), a jubilee jest chyba najwygodniejsza z tych, które do tej pory nosiłem.

 

Ps. A która to? - Forstner, Uncle Seiko czy jeszcze coś innego? 

 

Pozdrawiam.IMG_20230905_172755673.thumb.jpg.fffc2cf30d82f80feff6a4fb2226aac8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

jestem zdecydowany na zakup zegarka Tudor Ranger. Mam pytanie, czy jest możliwość dostania na niego rabatu w którymś z salonów w.kruk w Warszawie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, michail85 napisał(-a):

Witam serdecznie,

jestem zdecydowany na zakup zegarka Tudor Ranger. Mam pytanie, czy jest możliwość dostania na niego rabatu w którymś z salonów w.kruk w Warszawie? 

Najlepiej- przejsc, porozmawiac…..

5% mozna dostac….eeszta umiejetnosci

Bardxo dobry wybor z Rangerem- fajny zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, michail85 napisał(-a):

Witam serdecznie,

jestem zdecydowany na zakup zegarka Tudor Ranger. Mam pytanie, czy jest możliwość dostania na niego rabatu w którymś z salonów w.kruk w Warszawie? 

W Kruku z kartą Platinum jest teraz -20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage jakie ceny mają rangery z 2022/23 to nawet -20% w Kruku nie jest oszałamiające (no chyba ze zależy na super nówce)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ledr napisał(-a):

Wszystkim, którzy proponują mi wymianę bezgotówkową za suba lub Nautilusa, jestem zmuszony stanowczo odmówić. Ten niebieski maluch nigdzie się nie rusza!

 

IMG-4739.jpg

Szanuję i popieram!! 😆👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.