Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Ladnie leży reszta fakt, na Twoim nadgarstku wygladja na kowadełka

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Andrzej248 napisał(-a):

 

Czy ty jesteś poważna osobą ?? :) Chodziło mi o to, że jeden jest model 58, a drugi nie... i prosiłem tylko o wyjaśnienie. Patrzysz przez pryzmat swojej osoby, która ma wiedzę na temat akurat tych modeli. Kolejna rzecz to, że podawałem rozmiary, to po to żeby rozróżnić, bo chyba nie ma modelu 58 w rozmiarze 41mm. Jednym pasują zegarki duże jak 45mm czy 46mm a innym 38 mm. Pytania kierowałem nie po to by dobrać odpowiedni rozmiar. Wy nie rozumiecie podstawowych rzeczy i zwykłych pytań, a oceniacie 🙂. Ja mam zegarki od 40mm do 46mm. I nie o rozmiar zegarka mi chodziło... i kto tu nie potrafi zrozumieć prostych rzeczy.

Bo model 58 to 58, a 41 to 41.

Z Legnicy do Poznania nie jest 450km, tam w Starych Browarach obejrzysz i przymierzysz oba.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, tommly napisał(-a):

Bo model 58 to 58, a 41 to 41.

Z Legnicy do Poznania nie jest 450km, tam w Starych Browarach obejrzysz i przymierzysz oba.

 

Pisałem o Warszawie w Poznaniu nie ma modelu BB 41mm


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do tematu default_wink.png
Dokupilem zamszowy paseczek ale na tej bransie on jest idealny f1e1dac116b010df9e0d44125bb139c1.jpg&key=8d5a41462de42e64b255c12891effa512e1390d572e973bb561b97bfc48fa869

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka



To jest BB czy BB58 ?


A tak do tematu, to czym różnią się te dwa modele ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, a_team napisał(-a):


To jest BB czy BB58 ?


A tak do tematu, to czym różnią się te dwa modele ? emoji23.png

To BBB ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, lukAsz752 napisał(-a):

Zdjęcia z moich przymiarek:

Najpierw Pelagos, potem BB (41mm), GMT, Chrono.

 

Pelagos zdecydowanie najbardziej mi się spodobał. Reszta moim zdaniem już za duża.

 

I Pelagos rzeczywiście najlepiej. Co wskazuje na to, że i BB58 i nawet Ranger również będą dobrze leżały bo to bardzo podobna koperta. 

Edytowane przez wojtek91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To BBB

A to takiego nie znam a też nie siedzę w Tudorach i też chyba tylko ten mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, a_team napisał(-a):


A to takiego nie znam a też nie siedzę w Tudorach i też chyba tylko ten mi się podoba emoji28.png

Podstawowa linia Black Bayów (Heritage w rozmiarze 41mm) różni się kolorami: czerwony, niebieski i czarny bezel. Czasami skrótu BBB używa się do określenia modelu Black Bay... Black albo Blue, a skrótu BBR - Black Bay Red. Sprawy się skomplikowały po wprowadzeniu koperty z brązu, bo to też BBB (od bronze)😄 Do tego doszła limitka od Bucherera: BBBBB (Black Bay Bronze Bucherer Blue)...🤯


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podstawowa linia Black Bayów (Heritage w rozmiarze 41mm) różni się kolorami: czerwony, niebieski i czarny bezel. Czasami skrótu BBB używa się do określenia modelu Black Bay... Black albo Blue, a skrótu BBR - Black Bay Red. Sprawy się skomplikowały po wprowadzeniu koperty z brązu, bo to też BBB (od bronze) Do tego doszła limitka od Bucherera: BBBBB (Black Bay Bronze Bucherer Blue)...

No ta ostatnia wersja BBBBB to ekstremalna nazwa Dzięki za wyjaśnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ledr napisał(-a):

Podstawowa linia Black Bayów (Heritage w rozmiarze 41mm) różni się kolorami: czerwony, niebieski i czarny bezel. Czasami skrótu BBB używa się do określenia modelu Black Bay... Black albo Blue, a skrótu BBR - Black Bay Red. Sprawy się skomplikowały po wprowadzeniu koperty z brązu, bo to też BBB (od bronze)😄 Do tego doszła limitka od Bucherera: BBBBB (Black Bay Bronze Bucherer Blue)...🤯

Dlarego ja wziąlem kiedys Pelagosa LHD- inaczej bym wzial cos czego nie chcialem 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, przemekspce napisał(-a):

53416509109_c474729b63_b.jpg

Świetny. To jest wersja na ecie/sellicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, diodon525 napisał(-a):

Wesołych Koleżanki i Koledzy ;)

20231225_132601.jpg

Wszystkiego Najlepszego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy można w Wawie przymierzyć Pelagosa 39?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.