Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

7be8d659221ac9c89c0f27eb4911f65a.jpg

Racja! Przykleił się i jakby z nim nie gadać to nie ma mowy żeby zszedł z łapy ;)

ile by nie było to i tak jest za mało...

Guest tbn

Racja! Przykleił się i jakby z nim nie gadać to nie ma mowy żeby zszedł z łapy ;)

Śmiem twierdzić, że to najlepiej zaprojektowany zegarek w obecnej kolekcji Tudora. Wszystko jest w nim na miejscu.

Śmiem twierdzić, że to najlepiej zaprojektowany zegarek w obecnej kolekcji Tudora. Wszystko jest w nim na miejscu.

Mi podoba się jeszcze parę modeli, ale to nie prędko...

Póki co, coś takiego poczyniłem wieczorową porą, nawet świeci coś. Aaa! I sekundnik jest, nie zgubił się, po prostu długie naświetlanie zrobiło mi nie ładny szlaczek na tarczy więc pozwoliłem sobie lekkiego moda zrobić, Two Hands Variant Limited Edition 1/1 laugh.png

bdoe9xG.jpg

Edited by DUBHEAD

[quote name="fidelio" post="2718428"

Pełna zgoda :-)

Edited by paul221

Cześć,

Czy Tudor produkuje jeszcze zegarki na ETA? Chce dołączyć do Waszego klubu kupując BB 79220N i tak się zastanawiam czy zamawiając w Kruku dostanę nowy czy jakiegoś 3 latka z salonu ze świata?

Oni twierdzą inaczej bo podali mi cenę i czas oczekiwania :)

Z niewiadomych powodów pojawiły się na stronie internetowej wersje na ecie. Faktycznie mało tego podają czas oczekiwania na jeden rok i proszą o zaliczkę 10%. 

Albo ignorancja Kruka sięgnęła zenitu, albo wznowili produkcje co wydaje się mało prawdopodobne.

Mnie podali nawet krótszy czas oczekiwania niż rok

Z niewiadomych powodów pojawiły się na stronie internetowej wersje na ecie. Faktycznie mało tego podają czas oczekiwania na jeden rok i proszą o zaliczkę 10%. 

Albo ignorancja Kruka sięgnęła zenitu, albo wznowili produkcje co wydaje się mało prawdopodobne.

Mnie podali czas oczekiwania nawet krótszy niż rok, czyli co to jest nierealne i nie ma co wchodzić w temat?

Mnie podali nawet krótszy czas oczekiwania niż rok

Mnie podali czas oczekiwania nawet krótszy niż rok, czyli co to jest nierealne i nie ma co wchodzić w temat?

W dzisiejszym świecie nie ma nic pewnego. możliwe jest, że znaleźli jakiś zaginiony kontener itd. Produkcji raczej nie wznowili, bo skąd by wzieli etę.

Można by się z nimi podroczyć, zamówić, zapłacić i zażądać zegarka o referencji zgodnej z umową.

Prawnicy wcale nie są tacy drodzy, szczególnie jak mają procent od wytarganej kwoty  ;)  

W dzisiejszym świecie nie ma nic pewnego. możliwe jest, że znaleźli jakiś zaginiony kontener itd. Produkcji raczej nie wznowili, bo skąd by wzieli etę.

Można by się z nimi podroczyć, zamówić, zapłacić i zażądać zegarka o referencji zgodnej z umową.

Prawnicy wcale nie są tacy drodzy, szczególnie jak mają procent od wytarganej kwoty  ;)  

Prawników to ja sobie daruje, w końcu są te inni producenci zegarków :)

Zapytam Kruka co wiedzą o produkcji na ecie i może coś sie wyjaśni

Prawników to ja sobie daruje, w końcu są te inni producenci zegarków :)

Zapytam Kruka co wiedzą o produkcji na ecie i może coś sie wyjaśni

Pewnie. Całkiem możliwe, że na maile odpowiada gość, który pojęcia nie ma, ale to nie tłumaczy pojawienia się nieprodukowanej wersji na stronie w sytuacji gdy (może się mylę) na stronie nie ma 58 i gmt

Poza odpowiadaniem ''z kapelusza'' to wzrosły ceny  np BB41  o 500 zł , a Pelagos o 400zł.

Dziś taki staruszek, kryty szczerym złotem, trochę zmęczony życiem, ale nadal całkiem żwawy.

gallery_65341_2751_3624322.jpg

ng6mnrm.png

Dziś taki staruszek, kryty szczerym złotem, trochę zmęczony życiem, ale nadal całkiem żwawy.

Piękny! Po prostu..

Jaki rozmiar?

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Piękny! Po prostu..

Jaki rozmiar?

34mm

Koperta kryta walcowanym złotem, mocno poobijana - ten zegarek swoje w życiu przeżył, ale nadal dużo sobą reprezentuje.

Świetna tarcza.

Rzeczywiście, ma fajną teksturę, szlif pionowy. 

ng6mnrm.png

Tato, tato! Misio niech założy!

To założył...

6efa1e4c113b13fb7adde9f21c3c971f.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Misio wie co dobre :D.

Chyba tak, nawet jakby tak trochę nieśmiało się uśmiecha na widok nowego nabytku :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk