Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Taki... mroczny rycerz :P  Jeszcze wczoraj wieczorem cyknięte, ale BabyBB w każdym świetle wygląda dobrze - jak każdy BB :D

mroczny-rycerz.jpg

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

Ale ten Tudorek robi robote!  :wub:

post-24476-0-47812500-1582030929_thumb.jpg

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

PS

Tak serio to cieszę się szczęściem Kolegów i chętnie oglądam foty, bo jest piękny

Edited by Szyszkops

Guest tbn

Ja do nowych Tudorów mam dwie uwagi. Te pseudo nity są zbędne, poprzednia bransoleta jest fajniejsza. Do tego różnica w kolorze, między kopertą a bransoletą. Niestety raczej nic z tego nie poprawią przy okazji Basel. 

Newcomer :)

"Polecam użytkownika @pablo122. Dobry kontakt, szybka transakcja. Interesy z nim to czysta przyjemność" :D

Co w rodzinie, to nie zginie. Gratulacje!

Otóż to!

Czuję, że Kolega Wadim ściągnie nam na forum nie jeden jeszcze wypasiony zegarek 

Prorocze słowa? Plan jest taki, by w weekend przywieźć dwa całkiem różne zegarki, jeden dla mnie, jeden potencjalnie dostępny dla forumowiczów - ale nie zapeszajmy :P

@tbn

Teraz przez ten koronawirus w Chinach i utrudnienia w eksporcie/imporcie, może się okazać, że dziwnym trafem kolor i jakość stali w bransoletach zacznie się zgadzać z tą stosowaną w kopercie ;) 

Edited by MasterMind

ng6mnrm.png

Gratuluje świentych Tudorów i nieśmiało zapisze się do klubu ze swoim "maluchem":

PHJ7PRS.jpg

Coś czuję, że bardzo się polubimy, mój nadgarstek to jakieś 16 - 16, 5 więc rozmiar jest okej, 38 moooże było by bardziej okazałe jednak jako takie EDC, a w zasadzie zegarek na każdą okazję, bo i do marynarki czasem go założę z jakimś pachem jest super, nie za gruby, nie za wielki, jednym słowem SUPER. Marka zawsze mnie fascynowała, do końca wiem czemu, ale chciałbym żeby to nie był jedyny Tudor w mojej kolekcji.

Edited by DUBHEAD

ile by nie było to i tak jest za mało...

Guest fidelio

Gratuluje świentych Tudorów i nieśmiało zapisze się do klubu ze swoim "maluchem":

Coś czuję, że bardzo się polubimy, mój nadgarstek to jakieś 16 - 16, 5 więc rozmiar jest okej, 38 moooże było by bardziej okazałe jednak jako takie EDC, a w zasadzie zegarek na każdą okazję, bo i do marynarki czasem go założę z jakimś pachem jest super, nie za gruby, nie za wielki, jednym słowem SUPER. Marka zawsze mnie fascynowała, do końca nie wiem czemu, ale chciałbym żeby to nie był jedyny Tudor w mojej kolekcji.

Czyli 36 mm, a więc prawdziwie męski rozmiar  :D Mam, chwalę sobie, wielokrotnie polecałem. Będzie Kolega zadowolony. Bardzo  ;)

Czyli 36 mm, a więc prawdziwie męski rozmiar :D Mam, chwalę sobie, wielokrotnie polecałem. Będzie Kolega zadowolony. Bardzo ;)

Zazwyczaj nosiłem 42 - 40, ale miałem też odczynienia z różnymi zegarkami vintage i doszedłem do wniosku, że mój ideał to 38/40, ale 2mm w dół lub górę też są całkiem spoko.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Leży naprawdę dobrze na Twoim nadgarstku. Ten mniejszy m.zd. ma idealne proporcje. Niestety duży nie robi już takiego wrażenia.

Gratuluje, trzydziestkiszóstki są bardzo fajne ;)

Dzięki! Na pewno się polubimy :) Twoja też jest świetna, przez to, że jest jasna wygląda masywniej, bardziej 38. Jakiś oysterdate też mi się marzy...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk