Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

19 godzin temu, ASTRAL napisał:

Tudor P01 "po przejściach".
Zaledwie roczny egzemplarz postarzony przez zmianę koloru lumy na vintage'owy plus nadanie "zmęczonego" wyglądu kopercie i paskowi.

Wygląda faktycznie wintydżowo....

Edited by dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

????????????

Teraz nie trzeba się tłumaczyć z wydania kwoty 5 cyfrowej na taj brzydki zegarek. Można udawać, że po dziadku...

Edited by wieloryb

Teraz ma nie tylko brzydki, ale i zniszczony zegarek.

Od wczoraj ten komentarz wywołuje uśmiech na mojej twarzy.
Brzydal nawet bez tych zabiegów ;)

Fakt, P01 jest brzydki jak noc (nowy jak i poharatany), choć całkiem dobrze układa się na nadgarstku.

1 minutę temu, mario1971 napisał:

Fajny jest ten GMT.

Niestety coraz częściej na różnych forach pokazują się wpisy o problemach z datownikiem. Tudor za każdym razem wymienia w ramach gwarancji werk na nowy...

Dokładnie, lata lecą, a nie słychać, aby firma wdrożyła procedury serwisowe.

Pewnie kiedyś to ogarną, do końca gwarancji jest jeszcze kilka lat.

11 minut temu, mario1971 napisał:

Fajny jest ten GMT.

Niestety coraz częściej na różnych forach pokazują się wpisy o problemach z datownikiem. Tudor za każdym razem wymienia w ramach gwarancji werk na nowy...

https://forums.watchuseek.com/f23/black-bay-gmt-service-5198909.html

Przerobiłem temat dogłębnie przed zakupem(po zakupie w sumie tez ) . Jeden gość zrobił nawet na jednej z grup Tudora ankietę dla użytkowników Gmt. W seriach produkowanych od listopada/grudnia 2019 problem z data praktycznie nie występuje. Wcześniejsze sztuki maja awaryjność na poziomie 18%. 
Oczywiście zakup tego modelu tylko z aktywna gwarancja wchodzi w grę. Jeden z ciekawszych sportowych zegarków na rynku. 

Edited by Scaut

Przerobiłem temat dogłębnie przed zakupem(po zakupie w sumie tez ) . Jeden gość zrobił nawet na jednej z grup Tudora ankietę dla użytkowników Gmt. W seriach produkowanych od listopada/grudnia 2019 problem z data praktycznie nie występuje. Wcześniejsze sztuki maja awaryjność na poziomie 18%. 
Oczywiście zakup tego modelu tylko z aktywna gwarancja wchodzi w grę. Jeden z ciekawszych sportowych zegarków na rynku. 
Wierzę Ci. Jednak awaria w co piątym zegarku powoduje, że każdy właściciel GMT siedzi jak na rozgrzanym grillu, a potencjalni nabywcy biją się z myślami; brać, czy iść w inne modele/marki. Na bazarku są ze trzy sztuki, to także o czymś świadczy. Ale raz jeszcze podkreślę - sam zegarek wizualnie jest świetny. Niestety zamontowany mechanizm jeszcze niejednego posiadacza doprowadzi do podwyższonego ciśnienia.

19 minut temu, mario1971 napisał:
3 godziny temu, Scaut napisał:

Pokaż więcej  

Wierzę Ci. Jednak awaria w co piątym zegarku powoduje, że każdy właściciel GMT siedzi jak na rozgrzanym grillu, a potencjalni nabywcy biją się z myślami; brać, czy iść w inne modele/marki. Na bazarku są ze trzy sztuki, to także o czymś świadczy. Ale raz jeszcze podkreślę - sam zegarek wizualnie jest świetny. Niestety zamontowany mechanizm jeszcze niejednego posiadacza doprowadzi do podwyższonego ciśnienia.

Jasne. Zgadzam się. W tym sporcie nie może być hasła pod tytułem „jest ryzyko jest zabawa”. 😉

6 godzin temu, mario1971 napisał:

Fajny jest ten GMT.

https://forums.watchuseek.com/f23/black-bay-gmt-service-5198909.html 

U mnie już 3 tydzień po serwisie i jak na razie problemów nie ma. Niestety nie powiedzieli mi jakich napraw dokonali. Z drugiej strony jak Tudor wyeliminuje problem z datownikiem a Tobie trafi się wadliwy to masz unikat :)

Edited by Majk2

Teraz, Majk2 napisał:

U mnie już 3 tydzień po serwisie i jak na razie problemów nie ma. Niestety nie powiedzieli mi jakich napraw dokonali. 

A nie wymienili jak to mają w standardzie całego mechanizmu na nowy?  

Gdzie znalazłeś informacje że wymiana mechanizmu to ich standard?

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Powiedzieli, że teraz zegarek działa. Był sprawdzony w serwisie i parę dni u AD. Nie wchodziłem w szczegóły bo większość obsługi to sprzedawcy, którzy nie mają zbyt dużego pojęcia o zegarkach ale sprzedawcy wyjątkowej urody :) wysokie, blond Norweżki można zapomnieć po co się przyszło bo nie samymi zegarkami człowiek żyje.

Ja tam żadnych problemów z datownikiem nie zauważyłem, a mój GMT jest na bazarku tylko i wyłącznie z powodu zmiany kolekcji

I'm not myself, but not dead and not for sale...

25 minut temu, Lotus napisał:

Gdzie znalazłeś informacje że wymiana mechanizmu to ich standard?

Informacje bezpośrednio od użytkowników z  WUS i TRF.

11 minut temu, lukebor napisał:

Ja tam żadnych problemów z datownikiem nie zauważyłem, a mój GMT jest na bazarku tylko i wyłącznie z powodu zmiany kolekcji emoji1.png

🤞👍

A ok czyli nie jest to standard a jedynie opinie internautów .

Sporo było spekulacji na ten temat od wymiany mechanizmów po lubrykant etc.

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Informacje przekazane z serwisu użytkownikom, którzy przesłali do Tudora zegarki z wadą datownika: nie naprawiamy tylko wymieniamy cały mechanizm na nowy.