Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KRZYSIO napisał:

, klasyka gatunku - 

Jaka klasyka i jakiego gatunku?

😂


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to ja też mogę sobie przymierzać bez podróżowania ale wcześniej tak łatwo nie było :P

P7217161.JPG


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz przymierzyć granatowego, to zapraszam do Wielkopolski

Chetnie do Polski mam ponad 1000km i 6h promu, musze ogarnac cos na miejscu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego wcześniej nie mówiłeś - skąd mam wiedzieć, skoro nie masz w stopce lokalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego wcześniej nie mówiłeś - skąd mam wiedzieć, skoro nie masz w stopce lokalizacji.

Spoko nic sie nie dzieje, jako ciekawostka czas oczekiwania na BB Blue od 3 do 6 miesiecy w Norge.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, sabuniek napisał:

czas oczekiwania na BB Blue od 3 do 6 miesiecy w Norge.

 

a w kraju 3 lata na klasycznego, ciekawe ile u nas trzeba na blue (ponoć za granicą już się mówi baby smurf) czekać, ktoś pytał AD?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
a w kraju 3 lata na klasycznego, ciekawe ile u nas trzeba na blue (ponoć za granicą już się mówi baby smurf) czekać, ktoś pytał AD?

W PL nie bylo jeszcze premiery. W polowie lipca szefostwo jednego z salonow twierdzilo wrecz, ze zegarek nie trafil jeszcze nigdzie na swiecie do sprzedazy (sic!). Nikt nie wie kiedy przyjada pierwsze egz do PL.

Takze, tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców marki: ile kosztuje serwis modelu Black Bay 36 po tych powiedzmy 5 latach od zakupu?

 

Ktos ma już może serwis za sobą i może podzielić się wrażeniami? Chodzi mi o serwis Tudora.

Wiem, że zegarek jest na ETA 2824-2 ale czytałem coś o jakiś modyfikacjach plus nie wiem jak z dostępnością uszczelek itp.

Teoretycznie ten mechanizm powinien ogarnąć każdy kumaty zegarmistrz ale wole spytać u źródła czyli Was :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyrdzewiało się trochę tudorkowi 😁

Teleskopy opanowane przez rudą tak się zapiekły, że nie jestem w stanie ich zdjąć. Użyłem siły, nozyk mi się wmsknał i zajechałem rysę przez cały dekiel. Nie wiem o co chodzi, normalne wakacyjne użytkowanie.

Rano basen zewnętrzny poniżej 20° machanie grabiami , sauna 100° i grota lodowa, zadnej solanki nie kojarzę 🤔 Tak użytkuje każdy zegarek nie vintage i pierwszy raz takie coś widzę. 

Na plus, machanizm igła, chod perfekt, odchyłki niemierzalne gołym okiem 👍

Teraz jeszcze bardziej cieszy mnie ten zegar 🙂

 

20200809_104554.jpg

20200809_104530.jpg

20200809_105801.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Tommaso napisał:

Kiepskiej jakości teleskopy. Masz tam oryginały?

 

Mozliwe, że nie. Nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo, mam pytanie dot. graweru. Jak oceniasz jakość, podrzucisz namiary na priv.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego strucla z szuflady wyjąłem Dużo razem przeżyliśmy.
5f323d5d43a674b0b6406353d2f2562c.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, KRZYSIO napisał:

Co on taki brudny w piachu :) 

 

Lupka na kleju superglue przyklejona, nie ma piasku :)


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, KRZYSIO napisał:

To trochę słabo wygląda.

Kupić orginalne szkło(w normalnych pieniądzach) to jak wygrać w totka albo 1200pln w serwisie :)


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.