Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Recommended Posts

Świetnie dla kogo? Dla mnie to będzie pretekst do podniesienia cen, bo są teraz takim poważnym producentem robiącym komplikacje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Świetnie dla kogo? Dla mnie to będzie pretekst do podniesienia cen, bo są teraz takim poważnym producentem robiącym komplikacje :P

Chyba jeszcze nie, bo w środku cyka Sellita. :ph34r:


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, Jogi napisał(-a):

Chyba jeszcze nie, bo w środku cyka Sellita. :ph34r:


Byłem mocno ironiczny :) A Sellita z AMT to teraz często jest aj waj inhałsem - patrz durna polityka rebrandowania mechanizmów.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Dobrego weekendu💪🏼

 

Rafał, gratuluje Tudora. Zebrała się piękna kolekcja. 


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):

Rafał, gratuluje Tudora. Zebrała się piękna kolekcja. 

Dziękuję Marcin. Troszeczkę się tego nazbierało…😬

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 23.09.2025 o 06:11, rafalmosty napisał(-a):

Dzięki Michał, tak, to od Filipa😉

Całe szczęście, że go kupiłeś. Bo chodziły mi głupie pomysły po głowie żeby wrócić do Rangera. 

 

Niech cieszy Cię długi czas. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Całe szczęście, że go kupiłeś. Bo chodziły mi głupie pomysły po głowie żeby wrócić do Rangera. 

 

Niech cieszy Cię długi czas. 

Dzięki Michał. Cieszę się, że mogłem pomóc😂

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się właśnie zastanawiam nad dalszym losem mojego GMT, czy nie uskutecznić jakiejś zamiany lub sprzedaży?
Więcej leży niż jest noszony :(
ca6e4b4df364526a5a4dbb9f43ea75bc.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.