Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lawnowerman

!!! Uwaga oszut na forum - user el_nino !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak kupuję  od kogoś z forum zawsze wchodzę w profil i sprawdzam z kim mam do czynienia[no chyba,że już z kimś wcześniej robiłem deal] 

Ostatni większy zakup był od kolegi z jednym czy dwoma postami i to było jednak trochę ryzyka bo zegarek był w Warszawie  ale przy pomocy starszych stażem kolegów [cook] wszystko odbyło się bardzo profesjonalnie 

Cook na moją prośbę spotkał się ze sprzedawcą i dodatkowo sprawdzili zegarek u Pana Zbyszka  będzie mnie to kosztowało parę piwek :D ale warto było.Więc jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości zawsze może zwrócić się do kogoś z Forum o pomoc.

Kolega od którego kupiłem ten zegarek u nas nie miał dużo postów natomiast na forum CW był już bardziej znany oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Jednak na oszustów zawsze trzeba uważać :o  bo nie sądzę żeby ktoś kto jest na Forum kilka lat chciał kogoś naciągnąć na kasę

Zawsze sprawdzam profil sprzedającego, czy ma znajomych, gdzie pisze i co ;) na razie się jeszcze nie naciąłem. :ph34r:  Co nie zmniejsza mojej czujności. Jednak i tak uważam, że kupowanie na forum jest zachowaniem ryzykownym ;), ale ciężko się powstrzymać  :D

 

Artur, od dawna już to tak nie wygląda. Bazarek jest też miejscem gdzie ludzie sprzedają dla zysku zawodowo zegarki i akcesoria i często to jedyna ich aktywność na forum.  Myślę, że rzadko też ludzie pozbywają się zegarków w cenach okazyjnych, każdy na chłodno kalkuluje - wcale się temu nie dziwię, w 2006 roku mogłem sprzedawać okazyjnie zegarek, aby pasjonat kupił, teraz nie bawię się w to, bo wiem, że pojawi się na bazarku za 20% więcej, albo na allegro - nie narzekam, tylko dostosowuję się do aktualnej sytuacji.

Niestety też mam czasami takie wrażenie. Jak sprzedawałem starą Delbanę (po okazyjnej cenie po jakiej ją kupiłem), to sądząc po pytaniach na priva i składanych ofertach, to z pewnością kilku handlowców do mnie napisało :rolleyes:

Cóż, tego się nie uniknie. 

Myślę, że jest też grupa osób, która sprowadza zegarki z dalekiego wschodu regularnie w celu sprzedaży z zyskiem... 

I niech nie przestają, bo czasem można coś fajnego kupić  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nawiązaniu kontaktu z żoną Marcina i mi się udało rozwiązać problem, dostałem przelewem drugą ratę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Strzala w końcu udało się. drinks.gifdrinks.gifdrinks.gif

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nawiązaniu kontaktu z żoną Marcina i mi się udało rozwiązać problem, dostałem przelewem drugą ratę.

Super wiadomość, bardzo się cieszę że udało się Wam odzyskać pieniądze i zegarki

 

A tak przy okazji Strzała czemu nie wrzuciłeś info o nieuczciwym zachowaniu el_nino także na KMZiZ?

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie na forum staram się darzyć ludzi dużym zaufaniem i długo zwlekałem z wystawianiem opinii, jak już się zdecydowałem to po wejściu na KMZiZ widziałem, że ma bana, więc stwierdziłem, że tu i tak nie handluje.

 

Teraz widzę, że popełniłem błąd i powinienem napisać mimo wszystko również tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nawiązaniu kontaktu z żoną Marcina i mi się udało rozwiązać problem, dostałem przelewem drugą ratę.

I to jest dobra wiadomość :)  i to jeszcze 13 w piątek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mnie trochę tej żony szkoda. Wydaje mi się, że kobieta jest w bardzo nikomfortowej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna! To nie jest portal handlowy! Przypomnijcie sobie po co tu jesteście, co wami kierowało i jak to się nazywa! Bazarek to miejsce gdzie miłośnicy- fanatycy zegarków zamieniają, sprzedają zegarki nie dla zysku a dla nowego nabytku ! I jest przy okazji! Celem tego forum jest zupełnie coś innego! Chcę ufać forumowiczom i proszę nie odbierać mi tej przyjemności! A jakby ktoś chciał wiedzieć dlaczego to niech trochę poszuka! :) pozdro

Tak wyobrażałem sobie funkcjonowanie tego forum i oczywiście bazarku, ale czy tak jest, chyba inni mają racje, nasz bazarek stał się bardzo komercyjny i może nie jest to najgorsze, że każdy chce sprzedać swój zegarek jak najdrożej, ale prowadzenie biznesu to lekka przesada. Ale to tylko moje zdanie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę tej żony szkoda. Wydaje mi się, że kobieta jest w bardzo nikomfortowej sytuacji.

Dzięki Żonie może sprawa będzie miała happy end .

A co do działu - " uwaga" - można zamiast kasować historyczne posty lepiej przenosić tam wszystkie wątki o transakcyjnych wpadkach . Problemem mogą być ewentualne fałszywe lub pochopne oskarżenia. Ale takie archiwum wpadek by się przydało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, sprawniej niż allegro :).

Mimo, że sprawa mnie nie dotyczy, to gratuluję zorganizowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę o zlikwidowanie bazarku ,bo widocznie nie każdy dorósł by byc pasjonatem.

Tylko sprzedawcy profesjonalni i koniec.

A z kolegami kolekcjonerami i tak się 'odnajdę' jak czegoś zegarkowego bedę szukał.

Handlarze i marudy _allegro:-)

Pozdrawiam.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę o zlikwidowanie bazarku ,bo widocznie nie każdy dorósł by byc pasjonatem.

Tylko sprzedawcy profesjonalni i koniec.

A z kolegami kolekcjonerami i tak się 'odnajdę' jak czegoś zegarkowego bedę szukał.

Handlarze i marudy _allegro:-)

Pozdrawiam.

Mądrego to i warto posłuchać- dobry pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady, nie wylewa się dziecka z kąpielą  :)  W sumie sporadyczne jakby nie było przypadki nieuczciwej transakcji, nie mogą od razu powodować zlikwidowania bazarku. Mimo wszystko dzięki niemu wielu z Nas udało się kupić coś fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, skazujesz się zatem na obracanie w kręgu tych samych zegarków (kolekcjonerskich oczywiście ;-) Świeża krew,okazje, zegarki na miejscu w kraju z dość łatwą i tanią opcją osobistego odbioru/ weryfikacji oraz oczywiście stali użytkownicy czynią z bazarku wyjątkowo kompletną i atrakcyjną alternatywę dla zananych portali aukcyjnych. Sam sprzedałem/kupiłem na bazarku kilka fajnych zegarków i akcesoriów ale mam też w pamięci historie których negatywnymi bohaterami byli wciąż aktywnie sprzedający. Obserwuję też jak szybko i z jakim komentarzem wracają na forum ich zegarki. Więc swoje wiem i też bym sobie poradził bez takiej rubryki ale znacznie łatwiej jest mieć to w jednym miejscu. Podkreślam - tylko historie ku przestrodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za powiew geniuszu, tak jest, zlikwidować bazarek, niech nas doją handlarze, którzy z godnym podziwu zapałem kolekcjonują przede wszystkim banknoty.

Z drugiej strony poczułem się jak jeleń, nie wiedziałem nic o kupowaniu zegarków na raty na forum, a tyle pięknych przeszło mi koło nosa, bo brakowało kilku złociszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż za powiew geniuszu, tak jest, zlikwidować bazarek, niech nas doją handlarze, którzy z godnym podziwu zapałem kolekcjonują przede wszystkim banknoty.

Z drugiej strony poczułem się jak jeleń, nie wiedziałem nic o kupowaniu zegarków na raty na forum, a tyle pięknych przeszło mi koło nosa, bo brakowało kilku złociszy...

Proponuje zapoznać się ze swierdzeniem "przemyślane wypowiedzi".

Uprzejmie dzziękuje.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona Marcina mówiła, że Marcin chce napisać dlaczego tak wyszło.

Czekamy na info tu i na CW.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że coś rzeczywiście wyjaśni, a nie pograży się jeszcze bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziecinada :D może jeszcze mamy odzyskać zaufanie do niego ;) Jak się nie ma pieniędzy to się nie kupuje zegarków lub kupuje się takie na jakie nas stać !!! A jeżeli chce się uzyskać jakieś pieniądze wyłudzając nasze to dla takich osób według mnie nie jest to forum_ Są przecież banki i inne instytucje, które udzielają pożyczek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesze raz proszę o przemyslane i wyważone wypowiedzi.

Podniecenie jest dobre, ale w innym miejscu.:-)

Dziękuję.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesze raz proszę o przemyslane i wyważone wypowiedzi.

Podniecenie jest dobre, ale w innym miejscu.:-)

Dziękuję.

Ważniejsze od słuchania prawdy jest mówienie prawdy :-) pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak Marek, ale zgadzam się z a717533.

Dla mnie nie ma żadnego wytłumaczenia chociaż stroną w sprawie nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Dziecinada :D może jeszcze mamy odzyskać zaufanie do niego ;) Jak się nie ma pieniędzy to się nie kupuje zegarków lub kupuje się takie na jakie nas stać !!! A jeżeli chce się uzyskać jakieś pieniądze wyłudzając nasze to dla takich osób według mnie nie jest to forum_ Są przecież banki i inne instytucje, które udzielają pożyczek ;)

 

Ważniejsze od słuchania prawdy jest mówienie prawdy :-) pozdr.

 

dziecinada?

to ty jestes dziecinny... niewiesz co kierowalo tym czlowiekiem... prawda?

wiec nie osadzaj

i wcale prawdy nie mowisz, bo jej poprostu NIE ZNASZ.

 

ps. niech facet ma szanse sie jakos z tego wytlumaczyc... i dopiero pozniej osadzajmy innych

 

 

pozdrawiam angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziecinada?

to ty jestes dziecinny... niewiesz co kierowalo tym czlowiekiem... prawda?

wiec nie osadzaj

i wcale prawdy nie mowisz, bo jej poprostu NIE ZNASZ.

 

ps. niech facet ma szanse sie jakos z tego wytlumaczyc... i dopiero pozniej osadzajmy innych

 

 

pozdrawiam angelo

Pana Pania Angelo nie osądzam tylko tego oszusta _ dwa razy zostałem oszukany nie przez niego ale...- za pierwszym kupiłem zegar za 2300zł, zero odzewu- sprawa zawieszona z uwagi na ukrywanie się sprawcy już ponad rok. Drugi raz zegar za 1900zł, przyszedł, ładny ale uszkodzony mechanizm- sprawa umorzona z uwagi na brak znamion przestępstwa także proszę mi Panie Angelo nie mówić, że jestem dziecinny_ Osądzam i będę osądzał takich ludzi ponieważ ja jestem uczciwy i robiąc z kimś interesy także tego od niego oczekuję_ a mnie pieniędzy nikt za darmo nie daje, ciężko pracuję _koniec kropka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

dwa razy zostałem oszukany nie przez niego 

o tym fakcie nie wiedzialem  ;) mea culpa

dziwi mnie tylko, jak mozna sie dac oszukac dwa razy tej samej osobie ?  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.