Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.10.2023 o 23:59, tommly napisał(-a):

Tęsknię za moją byłą ... Carrerą 😅

Gdyby ktoś miał podobną na zbyciu, to wiecie gdzie mnie szukać.

 

26392F81-AEA9-42E9-94E7-C5263974D86C.JPG

 

Generalnie jest za czym, a przy takiej fotce, to już szczególnie😉 Ale z tego, co pamiętam z tego wątku, to chociaż nowy właściciel jest zadowolony😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymiarka z ciekawości, ale lepiej mu na sklepowej półce. 😅 Strasznie gruby zegarek i fatalna bransoleta. 

IMG_6183.jpeg


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransa do tego zegarka imho średnio pasuje, na pasku wygląda lepiej, zwłaszcza w innych kolorystykach. Ale tak jak piszesz - kloc z niego straszny, więc tak kupować tylko do pudełka to trochę lipa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nomateus napisał(-a):

Przymiarka z ciekawości, ale lepiej mu na sklepowej półce. 😅 Strasznie gruby zegarek i fatalna bransoleta. 

IMG_6183.jpeg


Lubię u kogoś jak są na pasku..ale sam się nie mogę do monaco przekonać

Póki co jak dla mnie z TH to Carrera Nr one
tak jak 911  🙂

Edytowane przez 7David7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, TheQ1 napisał(-a):

 

Generalnie jest za czym, a przy takiej fotce, to już szczególnie😉 Ale z tego, co pamiętam z tego wątku, to chociaż nowy właściciel jest zadowolony😎

No ja myślę ;)

Ciężko teraz znaleźć ten model. Dzisiaj mierzyłem tego skeletona, ale niestety to 45mm jest dużo za duże.

TAG Heuer Carrera Calibre Heuer 01 Ceramic Skeleton


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam pytanie odnośnie zegarka, który trafił w moje ręce. Jest to Tag Heuer CAZ101AH. Z tyłu oprócz tego numeru jest jeszcze dodane WZL5877. Szukając po stronach internetowych nie znalazłem jednak takiego numeru. Są różne, ale tego nie. Czy to numer seryjny tej sztuki, czy jakaś wariacje tego modelu? A może to podróbka? Będę wdzięczny za wszelkie informacje.4088f8fe962010c298e97d0b834a25ab.jpg

Wysłane z mojego Pixel 6a przy użyciu Tapatalka


Maciej (MSc04)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten nr WZL wygląda tak jak na zdjęciu poniżej to jest to nr seryjny indywidualny dla tego zegarka. Czy jest oryginalny? Po tym jednym zdjęciu to tylko jasnowidz Jackowski może się wypowiedzieć merytorycznie.

23762573-1580-4ad2-a44e-9fab3913b3b3.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ten nr WZL wygląda tak jak na zdjęciu poniżej to jest to nr seryjny indywidualny dla tego zegarka. Czy jest oryginalny? Po tym jednym zdjęciu to tylko jasnowidz Jackowski może się wypowiedzieć merytorycznie.
[]
Dziękuję, dokładnie o to mi chodziło. Co do autentyczności nie mam w sumie wątpliwości.
Wysłane z mojego Pixel 6a przy użyciu Tapatalka



Maciej (MSc04)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wpisze sobie ten nr wlz  w odpowiednie miejsce na podanej stronie www. Będzie ciekawie.

 

https://www.was.tagheuer.com/AfterSalesService/CustomerWarranties


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega wpisze sobie ten nr wlz  w odpowiednie miejsce na podanej stronie www. Będzie ciekawie.
 
https://www.was.tagheuer.com/AfterSalesService/CustomerWarranties
Dziękuję, wpisałem. Gwarancja się skończyła. Specem nie jestem, więc w sumie nie wiem co tu ciekawego.

Wysłane z mojego Pixel 6a przy użyciu Tapatalka


Maciej (MSc04)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Andrzej248 napisał(-a):

😊 Witam, a taką nowością u mnie się przywitam. Jeszcze nawet nie ustawiony.

 

1000003964.thumb.jpg.25af1d0d05fd26c1267a5aa96f35c4c6.jpg

Swietny niech się nosi 👍😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki 😉

Edytowane przez Andrzej248

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Andrzej248 napisał(-a):

😊 Witam, a taką nowością u mnie się przywitam. Jeszcze nawet nie ustawiony.

 

1000003964.thumb.jpg.25af1d0d05fd26c1267a5aa96f35c4c6.jpg

Świetna. Gratuluję.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wongszen napisał(-a):

Witajcie! Pierwszy post (nie licząc przedstawienia się) i nowy nabytek. Choć może nie do końca nowy bo na ręce od połowy maja. 
 

Co sądzicie o nowych „glassboxach”? Jak dla mnie to jedne z najładniejszych Carrer ostatnich lat. Dzięki mniejszemu rozmiarowi - 39 mm świetnie leży na mojej dość wąskiej ręce. 

IMG_1534.jpeg

Gratulacje, jest to absolutnie jest to najładniejsza seria nielimitowana wypuszczona przez TH od jakiegoś czasu (zaryzykuję, że od pierwszej Autavii z tym werkiem). Zegarek jest niewielki, ale to bardzo dobrze, bo to szkło faktycznie go powiększa. Mnie pozamiatał Skipper - jest po prostu genialny, ale każda wersja jest ładna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, wongszen napisał(-a):

Witajcie! Pierwszy post (nie licząc przedstawienia się) i nowy nabytek. Choć może nie do końca nowy bo na ręce od połowy maja. 
 

Co sądzicie o nowych „glassboxach”? Jak dla mnie to jedne z najładniejszych Carrer ostatnich lat. Dzięki mniejszemu rozmiarowi - 39 mm świetnie leży na mojej dość wąskiej ręce. 

IMG_1534.jpeg

Gratuluję. 

Bardzo fajny model. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.11.2023 o 18:28, Andrzej248 napisał(-a):

😊 Witam, a taką nowością u mnie się przywitam. Jeszcze nawet nie ustawiony.

 

1000003964.thumb.jpg.25af1d0d05fd26c1267a5aa96f35c4c6.jpg

 

Świetnie się komponuje z tym paskiem. Według mnie lepiej niż na bransolecie.

Edytowane przez RiddickB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2023 o 11:40, RiddickB napisał(-a):

 

Świetnie się komponuje z tym paskiem. Według mnie lepiej niż na bransolecie.

 

Dzięki 😉


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się mówić: "Coś ty kupił? Jak Monaco to tylko cal.11 Steve McQueen"


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.