Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Plan 9 napisał(-a):

Dwóch Pogan (Poganinów?) zawitało.

 

IMG_20230810_160037__01.jpg

Pagaństwo się szerzy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ICE napisał(-a):

Pytanie dla bardziej doświadczonych bywalców Ali - co sądzicie o tym sklepie ‐ bezpiecznie ‐ https://m.aliexpress.com/store/1102521182?shopId=1102521182

Może trochę nie ten dział, ale to ma być nowy chiński nabytek 😉

Ja właściwie nie zwracam uwagi na sklep. Ani razu nie zostałem oszukany na Ali a zakupów już robiłem sporo. Poza tym sklep ma 8 miesięcy i 100% pozytywnych opinii, czyli wg mnie nie ma czym się martwić. Co masz na celowniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja właściwie nie zwracam uwagi na sklep. Ani razu nie zostałem oszukany na Ali a zakupów już robiłem sporo. Poza tym sklep ma 8 miesięcy i 100% pozytywnych opinii, czyli wg mnie nie ma czym się martwić. Co masz na celowniku?

Dzięki za info. Poszukuje pilota Uhr B, chciałem kupić Escapement Time na PT5000, ale sklep "jest na wakacjach" i wszystko jest nieaktywne, a w dodatku brak informacji jak długo mają te wakacje (zastanawiam się czy nie na stałe 🙁) , dlatego nie wiem czy warto czekać czy brać coś innego.

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.08.2023 o 11:24, jarek08s napisał(-a):

Kiedyś o nim myślałem ale żeby sprawdzić czy bedzie ok. kupiłem zestaw wymiarowo i wizualnie podobnych za cale 120zl za 3 szt. Też dodam że stosunek cena/ jakość to jakiś kosmos, bransolety są droższe.

Ps. Zegarek no mój nadgarstek ciut za duży a po  zdemontowaniu osłony taki jakiś dziwny

20230806_111828.jpg

Nie chcesz któregoś sprzedać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie puszczam dalej swój najnowszy chiński nabytek, jeśli ktoś jest zainteresowany

🙂

2117155319_3DSCN3620.jpg.16aecdbdbe413e3c30be70634cea4425.jpg

 

 

W dniu 28.06.2023 o 21:11, Paulus57 napisał(-a):

Powiem tak, jak już masz model w wykonaniu Seesterna, to odpuść sobie alternatywne. Ja mam trzy i jeszcze dwa kolejne na oku. Pewnie wkrótce dogonię San Martina i Pagani Design w ilości. Może z dogonieniem Casio będzie problem. ;) 

 

 

20230628_072709.jpg

 

Ja bym to określił nie jako inspirację 62masem, ale Glashutte Original SeaQ. Poza położeniem okna datownika (oraz złoceniami) wszytko jak u niego.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Właśnie puszczam dalej swój najnowszy chiński nabytek, jeśli ktoś jest zainteresowany

🙂

2117155319_3DSCN3620.jpg.16aecdbdbe413e3c30be70634cea4425.jpg

 

 

 

Ja bym to określił nie jako inspirację 62masem, ale Glashutte Original SeaQ. Poza położeniem okna datownika wszystko (oraz złoceniami) wszytko jak u niego.

Chyba nie określiłem prezentowanego zegarka jako homara 62masa. Oczywiście dla tego pierwowzorem był SeaQ. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie taki nowy nabytek ale jeszcze go nie prezentowałem na forum😉

 

IMG20230702104510.jpg

 

Na parcianym pasku zdecydowanie bardziej mi odpowiada jego wygląd. ;)

 

IMG20230820120650.jpg

 

IMG20230820120644.jpg

 

I wspólna fotka z pierwowzorem. Całkiem fajnie majfrendom wyszedł ten "hołd" :)

 

IMG20230707154139.jpg

Edytowane przez Bonthyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Berni, też kiedyś planowałem zakup, ale wciskany dekiel mnie ostatecznie zniechęcił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się od dłuższego czasu nad homarem Tudora bb. Rok temu miałem Poganina i był ok, ale wada mechanizmu przekonała mnie do zwrotu. Teraz wybór padł na Cronosa... powiem krótko sztos!!! Tarcza w obłędnie czarnej czerni, ceramiczny bezel w tej samej piekielnej czerni, świetne złote wskazówki i indeksy, luma jak w latarce zarówno na tarczy jak i bezelu. Jakość spasowania, centrowania, szlifów petarda. Do tego wszystkiego pięknie płynący sekundnik mechanizmu pt5000... no miodek. Na ręce leży świetnie. Ogólnie to bardzo dobrze wydane 980+40 skasował listonosz. O dziwo poczta nie robiła żadnych problemów z odprawą celną. Zegarek po dwóch tygodniach trafił do mnie, a jedyna opłata to 40zł. Polecam gorąco
Zdjęcia liche bo niewiedziec czemu forum pogarsza mi jakość mimo wrzucania fotek w dużym rozmiarze8e14b1de5484642600ca24d6effb5b25.jpge91f8b47273b7d285412fad5651fe4b0.jpgb1e3e87139bcde07a97125199892b241.jpg141505355ee0b032eb72f4d5811473c9.jpg4c298eac5bd59c0027df98ffdaaae0bb.jpg

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, chociaż przesadzili z tym bezelem. Nie twierdzę, ze kopia musi być koniecznie 1:1, jednak w BB58 bezel jest bez lumy i świetnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Fajny, chociaż przesadzili z tym bezelem. Nie twierdzę, ze kopia musi być koniecznie 1:1, jednak w BB58 bezel jest bez lumy i świetnie wygląda.

Najprostszy sposób żeby mieć coś jak w oryginale, to kupić oryginał 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ceteth napisał(-a):

Najprostszy sposób żeby mieć coś jak w oryginale, to kupić oryginał 🤣

 

Amen. Wiem, miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

Amen. Wiem, miałem.

Wredny portfel zmusza do substytutów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet niekoniecznie. Ale jeśli chce się szukać czegoś nowego, to masowe kupowanie z ciekawości zegarków po dwie duże dychy wymaga naprawdę mocnego sponsora. A tu można zaspokoić ciekawość i pożądanie za jedną dwudziestą tej sumy i jeszcze nie mieć trudności z odsprzedażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wjechał SM i powiem wam, że miodzio. Niestety nie obyło się bez opłat.... ef50c6782321ffbe5fb1283eaa8a7159.jpg06f3f29c89a3eb89c7da4227a4ae3bcd.jpg5009c68d5c24b7f359e05cb43494e008.jpgf299b4c2eb1c1446137399f0e5a7842b.jpg

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Nawet niekoniecznie. Ale jeśli chce się szukać czegoś nowego, to masowe kupowanie z ciekawości zegarków po dwie duże dychy wymaga naprawdę mocnego sponsora. A tu można zaspokoić ciekawość i pożądanie za jedną dwudziestą tej sumy i jeszcze nie mieć trudności z odsprzedażą.

Ja się nie będę wypowiadał, bo jakakolwiek opinia poza tą, że chińczyki są super, niczego nie kradną i nie kopiują, bo zmienili logo i tak będzie skasowana żeby nie psuć humoru kółka wzajemnej adoracji. 

 

@blaise

Pierwszy ładny i nie kopiujący niczego SM, który widzę. Jednak można...

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ceteth napisał(-a):

Ja się nie będę wypowiadał, bo jakakolwiek opinia poza tą, że chińczyki są super, niczego nie kradną i nie kopiują, bo zmienili logo i tak będzie skasowana żeby nie psuć humoru kółka wzajemnej adoracji. 

 

@blaise

Pierwszy ładny i nie kopiujący niczego SM, który widzę. Jednak można...

 

Już lecę kasować. Faktycznie, straszny hitleryzm tu panuje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mówię na konkretnym przykładzie. Ostatnio zwrócenie uwagi, że zmiana loga nie sprawia, że coś nie jest ewidentną podróbą, spotkało się ze skasowaniem postów. 

 

Ale co ja tam wiem, rzeczywiście widać choćby kilka postów wyżej, że mówimy tu o lekkich inspiracjach, a nie ewidentnym złodziejstwie.

 

image.png.306b1b1977d4648e760a7da153456dca.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie do Steeldive’a dołącza Aknight. Powiem Wam, że jak za 80 zł z przesyłką to fajny sikor. Zobaczymy jak będzie po czasie, ale pierwsze wrazenie bardzo fajne. W zestawie było tez narzędzie do skracania bransolety. 

IMG_1324.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różowa landrynka. Też go kiedyś klikłem, ale jeszcze tego samego wieczora przyszło otrzeźwienie i anulowałem. Ciekawi mnie jakość tej koperty, jak to przetrwa np. 6 mcy🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.