Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy materiał o Cadisenie c1032, potwierdza raczej jakość adekwatna do wydanych pieniędzy...bez gwarancji nawet na spokój z mechanizmem, skoro znany i lubiany seiko na pokładzie.

 

 

Choć tutaj źródłem problemu nie był sam mechanizm, to z rozmowy z pewnym zegarmistrzem - zdarzają się partie mechanizmów nie spełniających wymogów jakościowych, ale niestety nie oznacza to, że trafiają na śmietnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nowy nabytek.

 

Witam, proszę o podanie modelu bardzo mi się spodobał...na ali nie ma go nawet w officjalnym sklepie...THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Nie wiem po co mi to było no ale oto jest.

post-108913-0-08757800-1577808205_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Noodles, mi się też podoba, wskazówki rewelacja, dałeś za tego rasowego "nurka" około 100 PLN, dobrze pamiętam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

50 dyszek! Szedł 2 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i z czego ta koperta? To białe to luma czy udawana?


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben Nevis czyli rasowy szkocki nurek. Ciekawe czy Szkoci wiedzą, że uwieczniono w ten sposób ich najwyższą górę. Można by rozszerzyć tę metodę, chętnie zobaczyłbym zegarek z Chin marki np. Krzemionki Opatowskie. Albo (jeśli trzymać się geografii fizycznej) - Łysica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Noodles

Napisz coś więcej, jak chodzi bezel, ile klików, czy rzeczywiście to nierdzewka, jakie wymiary? Bo opisy Majfrendów są nieco enigmatyczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Thomas

zerknij w temat o dajwerach do setki, tam są odpowiedzi i na Twoje, i na moje pytania :)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/181566-nurek-do-100-zeta/

 

Oczywiscie chodzilo mi o 50zł.

Generalnie jest to swietna atrapa zegarka nurkowego. Cos tam swieci, bezel sie obraca i na pierwszy a nawet drugi rzut oka zegarek sprawia wrazenie solidnego. Jednak jak popatrzec dokladniej to wychodzi koperta ze stopu, wciskany dekiel, bezel z luzami, ktory jest bardzo ciezki w obracaniu no i chyba najwiekszy mankament: ustawianie czasu. Wciskanie koronki za kazdym razem powoduje skok wskazowek. Czasu nie da sie dokladnie ustawic. Tyle. It is what it is.

Edytowane przez Noodles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to oszukują, bo w opisie twierdzą, że materiał koperty to stainless stell... :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/181566-nurek-do-100-zeta/

 

Oczywiscie chodzilo mi o 50zł.

Geberalnie jest to swietna atrapa zegarka nurkowego. Cos tam swieci, bezel sie obraca i na pierwszy a nawet drugi rzut oka zegarek sprawia wrazenie solidnego. Jednak jak popatrzec dokladniej to wychodzi koperta ze sgopu, wciskany dekiel, bezel z luzami, ktory jest bardzo ciezki w obracaniu no i chyba najwiekszy mankament: ustawianie czasu. Wciskanie koronki za kazdym razem powoduje skok wskazowek. Czasu nie da sie dokladnie ustawic. Tyle. It is what it is.

Czyli co generalnie szajs? Chyba byś wrogowi nie polecił? Pomijając już fakt, że źle czas i datę pokazał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy wcześniej sugerowali jest to powód do zgłoszenia niezgodności z ofertą i częściowej rekompensaty. Sam skorzystałem i wyszło, że Sinobi wyszedł za 33 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Czyli co generalnie szajs? Chyba byś wrogowi nie polecił? Pomijając już fakt, że źle czas i datę pokazał...

Wiele siÄ™ nie spodziewaĹ‚em.... ustwiony jeszcze raz i zobaczymy jak pochodzi. Najgorszemu wrogowi to może nie ale za 5 dyszek jest jak jest. Pomysle nad refundem. Jak nie będzie dobrze chodzil to zglosze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym werkiem to kłania się ich brak QC. Loteria jest. Załóż spór, coś Ci zwrócą zapewne. Mechanizm ewentualnie sobie podmienisz z jakiegoś tańszego wypustu


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles

Z tym werkiem to kłania się ich brak QC. Loteria jest. Załóż spór, coś Ci zwrócą zapewne. Mechanizm ewentualnie sobie podmienisz z jakiegoś tańszego wypustu

I zwrócicli :) niemniej odpuszczam sobie zabawę z tym barachłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe "gwiazdkowe" nabytki. Pagani zostanie na dłużej - świetnie wykonany i dobrze leży na ręku. Loreo, pomimo dobrego wykonania świetnej tarczy,idzie na sprzedaż - dla mnie za mały.

 

Ten Pagani mi się podoba, jak z jego trwałością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Pagani mi się podoba, jak z jego trwałością?

Z tym może być różnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym może być różnie.

To fakt, na 4 różne PG jakie posiadałem, z jednym miałem poważny problem. Z tym konkretnym to zobaczymy. Na razie ładnie chodzi, dobrze się nakręca. Zobaczymy za kilka tygodni.


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, na 4 różne PG jakie posiadałem, z jednym miałem poważny problem. Z tym konkretnym to zobaczymy. Na razie ładnie chodzi, dobrze się nakręca. Zobaczymy za kilka tygodni.

Wygląda nawet ciekawie, więc oby był tym dobrym egzemplarzem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś wysyłka Flyt Express? Miała być szybsza niż normalna, minęło już 19 dni a zegarek dalej leży już od paru dni w Wlk. Brytanii i dalej nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.