Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki - AP od dawna jest firma, ktorej zegarki nie sa tymi, co od razu "wpadaja do serca". Do ich wygladu trzeba przywyknac i albo beda wydawac sie brzydkie/okropne, albo ktos sie w nich zakochuje i podoba mu sie taka wlasnie stylistyka - cos jak z Panerai (celowo nie pisze tu o tym, ze trzeba do nich dojrzec  ;) ). Do lini AP Concept rowniez wielokrotnie podchodzilem i mi nie przypasowywala, ale teraz te modele sa dla mnie bardzo ciekawe i charakterystyczne. I choc nie sa to oczywiscie zegarki dla jednozegarkowcow i nie pasuja do wszystkiego, to na 100% sa nietuzinkowe (pisze tu wylacznie o designie, bo co do kunsztu zegarmistrzowskiego uzytego do powstania werkow w nich uzytych, to chyba nie ma watpliwosci, ze sa z najwyzszej polki). Co do modelu ktory pokazalem, to oczywiscie mozna dyskutowac czy takie zestawienie kolorystyczne jest cool czy nie, jednak ja chcialem przede wszystkim zwrocic uwage na fakt dodawania kolorow ostatnio przez AP nie tylko w RO etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może nie chodziło o to , żeby zegarek podobał się szerokim masom , jak nie przymierzając Rolek jakowyś .

Masz racje, raperom i celebrytom sie na pewno spodoba. Jest duzy, kolorowy i duzo sie dzieje na tarczy. To im wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze zlote Daytony i "Presidenty" wysadzane diamentami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi nadal sa nie do pobicia w tym swiecie "gwiazd"  :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Nie jesteś na bieżąco, teraz Ałdemarsy w złocie i kamieniach są trendy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

charakterystyczne.

...

to na 100% sa nietuzinkowe (pisze tu wylacznie o designie, bo co do kunsztu zegarmistrzowskiego uzytego do powstania werkow w nich uzytych, to chyba nie ma watpliwosci, ze sa z najwyzszej polki).

...

Dokładnie jak piszesz.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś na bieżąco, teraz Ałdemarsy w złocie i kamieniach są trendy  ;)

 

Nie zapominajmy o Nautilusach, ktorych wysyp na nadgarstkach nawet miernych pilkarzykow z pierwszych stron gazet jest zatrzesienie - az PP tak sie wystraszyl, ze zablokowal dostepnosc  ;)

 

A tak na powaznie - nie jest wazne - jak ktos chce przyszpanowac i zlote zegarki z diamentami zaklada czy to od R czy AP czy od Cartiera - bez roznicy - brak najczesciej gustu i tyle. Za to R w tej materii nic nie pobije  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król ;) jest jeden

Resized_1522166191560430302822001.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota kupa chyba , ale oczywiście król jest jeden .

Tylko jaki ma związek ten Rolek z Audemarsem powyżej ?

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota kupa chyba , ale oczywiście król jest jeden .

Tylko jaki ma związek ten Rolek z Audemarsem powyżej ?

Hmm, tracisz dystans...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król ;) jest jeden

 

Dzizasfakenkrajst! Kolega na przyszłość ostrzega przed wklejaniem czegoś takiego, że to dla widzów od 18-tu lat 3 cuś w ten deseń.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki - ale faktycznie ten model idealnie pasuje do Warwicka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... daleko mi jeszcze do mistrza :( , wiec chociaz o klimat staram sie zadbac  ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo grane - fajna parka :)

Super strzał.

Na gitarach się nie znam ale AP super.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Bylo grane - fajna parka :)

Gratuluję, nie wiedziałem, że grasz.  :)  Miałem kiedyś ESP Eclipse, ale od jakiegoś czasu jest fanem wyłącznie Gibsona, a konkretnie modelu Flying V - genialne wiosło. Do mojego Patka jednak nie bardzo pasuje. Tu raczej widziałbym zestawienie ze skrzypcami, np. mistrza Guarneriego del Gesú.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię grać na gitarze mając zegarek Ale to pewnie daltego, że jestem leworęczny I gram jak prawo :D Tak mi wygodniej, Kurt Cobain też tak robił, tylko na odwrót ;) (chociaż jeśli chodzi o solówki, to wolałbym go nie naśladować :D)

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Claptonowi pasował ;-)

 

Jak się gra z takim mistrzem, jak Wynton Marsalis, to musi pasować.  :) 

 

Nie potrafię grać na gitarze mając zegarek Ale to pewnie daltego, że jestem leworęczny I gram jak prawo :D Tak mi wygodniej, Kurt Cobain też tak robił, tylko na odwrót ;) (chociaż jeśli chodzi o solówki, to wolałbym go nie naśladować :D)

W przypadku Kurta trudno mówić o solówkach. To raczej przypomina zlepek dźwięków pełnych sprzężeń zwrotnych. Jak powinno się grać ostrą muzę na gitarze pokazał zespół Megadeth. Modelowy przykład solidnej techniki...

 

 

Edytowane przez The Lord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się gra z takim mistrzem, jak Wynton Marsalis, to musi pasować. :)

 

 

W przypadku Kurta trudno mówić o solówkach. To raczej przypomina zlepek dźwięków pełnych sprzężeń zwrotnych. Jak powinno się grać ostrą muzę na gitarze pokazał zespół Megadeth. Modelowy przykład solidnej techniki...

 

https://www.youtube.com/watch?v=DLp2E9nvVo0

 

Solówki Kurta nigdy nie miały być pokazem nieziemskich umiejętności, akurat jeśli chodzi o grunge, to chętnie z Tobą podyskutuje, ale to nie ten temat :D

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Solówki Kurta nigdy nie miały być pokazem nieziemskich umiejętności, akurat jeśli chodzi o grunge, to chętnie z Tobą podyskutuje, ale to nie ten temat :D

 

Tak, ale były zespoły, które pokazały, że wiedzą jak używać gitary. Przykład...

 

 

 

Przypomniały mi się czasy szkoły podstawowej.  :)

 

Kurt był charyzmatyczny, a jego kawałki grało się na ogniskach, żeby zaimponować dziewczynom. Od trony technicznej to było jednak przedszkole. Dobra, wracamy do zegarków.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę słuchać prostego hałasu, ze sprzężeniami, ale z pomyślunkiem i dobrze skomponowanego niż bezmyślnych technicznych popisów na przykład Malmsteena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.