Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Passero

Znowu przy orzeszkach jak kiedys :)

 

 

Cud, miód i orzeszki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za mile slowo. Coz - faktycznie zdjecia tego modelu powinny jak najlepiek ukazywac jego dopracowanie w kazdym calu i choc to nie jest latwe, to daje wiele radosci a udany efekt koncowy cieszy bardzo  :)

 

@Muzzy - niedlugo (moze w ten weekend) poczynie galerie dla tego modelu i wtedy tam bedzie ich troszke wiecej  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mariusz :) - coz - poziom zdjec na forum sie podnosi, wiec trzeba sie i weekend czasem napocic ;)

 

Zegarek fakt - jeszcze sie nie znudzil.... :rolleyes: - dajesz Pama i Rolka i jest Twoj :D;)

Nie zamieniałbym Nie rób głupstw

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko - bede pamietac B) , jednak na inny projekt Genty chetnie bym zamienil  :P  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy inny projekt Genty jest gorszy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie przeszkadzało by mi to.

Wczoraj widziałem na ręce u jakiegoś goscia czarnego RO. Przepiękny zegarek.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - jakos mnie ominelo... :rolleyes:

Coz - kilka srub w bezelu, to wg mnie nie "zerzniecie"... - baaaa - ten Atlantic to jakis koszmarek :wacko: (nie ujmujac innym bardzo ladnym modelom tej marki) a to co Genta zaproponowal, to kompletny design poczawszy od koperty i konczywszy na bransolecie, gdzie Atlantic wyglada jak poskladany z roznych zegarkow... :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz byl, to nie bylo chetnych - a taki okaz Nautilusa umknal... :angry:

Mówisz o 5711? Po podniesieniu ceny katalogowej w tym roku o 20%, uwzględniając bardzo długie kolejki, szaleństwo cenowe z używka mi, nie wiadomo jak to się zakończy. Obiektywnie nowy 5711, w ofercie "od ręki" na pewno nie jest wart tyle co 2 nowe 15400,czy 2 nowe overseasy.

Zastanawiam się czy GP laureato będzie stabilny cenowo, czy jak kupi nowego za ok 30 tys zł, nie będzie problemu ze sprzedażą za parę lat za chociaż połowę tej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wiesz - ceny podane w ogloszeniach sa cenami "zyczeniowymi" i bardzo czesto jest mozliwosc negocjacji, co oczywiscie nie zmienia faktu, iz po podwyzce i oficjalnym ograniczeniu tego modelu stal sie on dosc mocno przesacowany w stosunku do tego co oferuje (podobnie jak nowa Daytona w ceramice w stali). Jednak zdarzaja ciekawe oferty, co nie zmienia faktu, iz RO jest w tym co przezentuje i oferuje bardzo dobra alternatywa. Dlatego nie pogniewam sie jak finalnie ze mna zostanie jako docelowy zegarek  ;)​ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie gniewałbym się. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Szkoda, ze ceny 15300 tak poszybowaly, bo tak ludzie mieliby alternatywe. Jednak w tej sytuacji, to jakbym mial teraz kupowac, to ani chwili nie zastanawialbym sie czy 15300 czy 15400, bo wg mnie 15400 (jesli komus nie przeszkadza 2mm wiecej) jest lepiej zaprojektowany pod wzgledem tarczy - indeksy, datownik, ksztalt sekundnika (a i mechanizm jest juz w calosci poprawiony ;) ).

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Royal Oak Concept Flying Tourbillon :)

0.jpg

1.jpg

2.jpg

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Casual friday

9dc78eddaad0fe5265875be041d05392.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyjechales z grubej rury  ;)

Taki mechanizm na palcach jednej reki mozna policzyc, ktore firmy bylyby zdolne zaprojektowac i zlozyc - szkoda tylko, ze tak piekne rzeczy sa przeznaczone dla nielicznych...  :( Choc z drugiej strony "cebuli" i tak bym nie nosil/uzywal - tylko by lezal  :P

 

Dzieki za filmiki  B)

 

ps

chyba 30 (a nie 3) razy drozszy  ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyjechales z grubej rury ;)

Taki mechanizm na palcach jednej reki mozna policzyc, ktore firmy bylyby zdolne zaprojektowac i zlozyc - szkoda tylko, ze tak piekne rzeczy sa przeznaczone dla nielicznych... :( Choc z drugiej strony "cebuli" i tak bym nie nosil/uzywal - tylko by lezal :P

 

Dzieki za filmiki B)

 

ps

chyba 30 (a nie 3) razy drozszy ;)

Wpisz sie na newsletter hodinkee, bo Cie wiele omija. @nicon wszystkiego nie podlinkuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme, to już nie jest lekka kawaleria ale prawdziwa jazda zaciężna spoko fota!

 

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.