Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

tts pięknie Ci to wyszło :)

 

Jak zwykle "sukces" ma wielu ojców. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tts bardzo ładny zestaw. "Gancko" się komponuje. Wesołych Świat wszystkim miłośnikom CW i nie tylko .

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dank!

 

Wesołego Alleluja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe chrono:

c1000-kccn-ce_1_nf.jpg

 

Ciekawe materiały, znośny wygląd, tylko czy przebije nowości Fortisa i innych?

Edytowane przez arek314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 miesiecy na nadgarstku i nadal bawi mnie ten zegarek tak samo jak pierwszegp dnia :)

 

Szczęściarz. Gratuluję! Mnie póki co zapał opadł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Ciekawy jestem jak te 38 mm wyglądało by na mojej ręce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Tak ogólnie myślę. 43 za dużo, 38... no właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tym samym sobie myślę :) W recenzjach wszyscy piszą, że ta 38mka wypada wizualnie na większą niż wskazuje rozmiar.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie myślę. 43 za dużo, 38... no właśnie...

 

 

Dokładnie o tym samym sobie myślę :) W recenzjach wszyscy piszą, że ta 38mka wypada wizualnie na większą niż wskazuje rozmiar.

 

I mnie tego typu myśli ciągle nachodzą (mimo tego, że cały czas piszę, że już pasuję... ;)) jak patrzę na moje 43mm. Wizualnie jest większa niż moje zegarki w rozmiarze 44mm. W przypadku 38mm jest kwestia wysokości koperty czyli czy proporcje są zachowane, ale... z drugiej strony widzę, że jak zegarek (nawet mały) jest wygodny, to wysokość koperty nie ma znaczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Miałem kiedyś Conquest'a w rozmiarze 39 mm (nie hydro) i jako zegarek nawet bez bezela był dla mnie trochę mały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś Conquest'a w rozmiarze 39 mm (nie hydro) i jako zegarek nawet bez bezela był dla mnie trochę mały...

 

A czy zdjęcia 38 na nadgarstku 18, które pokazał PistolPete nie są odpowiedzią na Twoje pytanie? Dla mnie ważniejsze czy za duży, mały jest to czy jest wygodny... Milsub na ręku Connery'ego jeszcze z NATO 16mm nie sprawiał wrażenia za małego, a w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Lubię zegarki małe, bez kłopotu noszę 34 mm - maxbill. Nurek dla mnie jednak musi mieć odpowiednio wyważone proporcje. Powtórzę - dla mnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię zegarki małe, bez kłopotu noszę 34 mm - maxbill. Nurek dla mnie jednak musi mieć odpowiednio wyważone proporcje. Powtórzę - dla mnie :)

 

Jasne. W końcu wszystko rozbija się o odczucia użytkownika. Zaciekawił mnie temat proporcji. Rozwiniesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Średnica tarczy - szerokość ringu bezela (cholerka nie ma jakiejś innej nazwy... :)) W 43 i 38 są takie same czy różne? Chyba takie same...

Edytowane przez Cyrhla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnica tarczy - szerokość ringu bezela (cholerka nie ma jakiejś innej nazwy... :)) W 43 i 38 są takie same czy różne? Chyba takie same...

Ok, rozumiem ale nie znam odpowiedzi na to pytanie. PistolPete mógłby nam na to pytanie odpowiedzieć. Ze zdjęcia tak nie wynika: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/120463-christopher-ward-butikowy-d%C5%BCentelmen-z-aspiracjami/page-5?do=findComment&comment=1675101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Nie widziałem tej fotki. Dzięki. Jest mniejsza więc powinno być OK. Teraz tylko pytanie... Orientujecie się czy wersja w tytanie jest w 38 mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie widziałem jeszcze taką:

 

IMG_2865_zpstvebgdlf.jpg

 

Jak dla mnie 43mm na niektórych fotach wygląda jak gigant :D

 

Tytan to nowa linia i póki co jest tylko w 43mm, Podejrzewam, że w 38mm też wypuszczą, bo wszystkie inne wariacje są w obu rozmiarach.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę i dam znać.

 

Dank! 

 

Orientujecie się czy wersja w tytanie jest w 38 mm?

 

Na stronie nie widzę, vide: http://www.christopherward.eu/watches/dive.html?case_finish=511

 

Jak dla mnie 43mm na niektórych fotach wygląda jak gigant :D

Ano, tak jak pisałem 43mm przez bezel wygląda na bardziej okazały niż większe zegarki ale skoro to ma być zegarek nurkowy, to dobrze.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

No to kicha. Podoba mi się ten tytan, ale jak nie ma... to będę musiał kupić SUB'a Glycine :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzone moim kaprawym okiem i "profesionalną" linijką . 38mm: tarcza 24mm, grubość bezela 4,5mm, uszy 4mm. 43mm: tarcza 33mm, grubość bezela chyba też 4,5mm, uszy 6mm. Co do długości uszu to nie jestem pewien bo ciężko linijką zmierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

O co chodzi z tą przeceną zatytułowaną "Nearly new"-to są jakieś modele ze zwrotów, powystawowe?

 

Na stronie np. można kupić tego samego tridenta gmt 38mm przecenionego i po starej cenie...

 

http://www.christopherward.co.uk/watches/view-all-watches/trident-collection/c60-38-gmt-skks.html

 

http://www.christopherward.co.uk/spring-clearance/nearlynew/nnc60-38-gmt-skks.html

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.