evilym 8101 #5551 Posted February 12, 2021 (edited) Co tam u klubowiczów słychać? U mnie po kilkudniowej absencji, wrócił na nadgarstek C65. Edited February 12, 2021 by evilym 5 Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610 Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 86590 #5552 Posted February 12, 2021 3 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
Major Tom 37 #5553 Posted February 13, 2021 Witam 6 Share this post Link to post Share on other sites
dawid_999 1571 #5554 Posted February 14, 2021 Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu TapatalkaEdit:Nie wiem czemu, ale jakość zdjęcia została popsuta przy wstawianiu. 2 Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 86590 #5555 Posted February 14, 2021 3 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44288 #5556 Posted February 15, 2021 4 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
emszyp 0 #5558 Posted February 19, 2021 W dniu 15.01.2021 o 14:29, TRobert napisał(-a): U mnie to był strzał w 10, jak zobaczyłem ten zegarek, to pomyślałem chcę go 😃 Cena mnie odstraszała ale na -40% nie mogłem się oprzeć, co prawda na ręku od 2 godzin ale już wiem, że zakup udany 🙂 A pudełko faktycznie super w porównaniu do tego które mam od C7 Poszukuję dokładnie tej kolorystyki. Ktoś, coś ? BTW -40% ? Gdzie takie promki były ? 0 Share this post Link to post Share on other sites
TRobert 12241 #5559 Posted February 19, 2021 (edited) 10 minut temu, emszyp napisał(-a): Poszukuję dokładnie tej kolorystyki. Ktoś, coś ? BTW -40% ? Gdzie takie promki były ? To dość nowy model, więc w wyprzedaży był w związku z pewną niedoskonałością, mianowicie napis: "super compressor" nie był idealnie wycentrowany, czego praktycznie nie widać podczas użytkowania. Pewnie była taka cała seria tego koloru, i obecnie jest niedostępny. Myślę, że ten kolor wróci do oferty bo jest super, ale wątpię czy szybko będzie znowu w takiej cenie... Edited February 19, 2021 by TRobert 0 Share this post Link to post Share on other sites
emszyp 0 #5560 Posted February 19, 2021 To dość nowy model, więc w wyprzedaży był w związku z pewną niedoskonałością, mianowicie napis: "super compressor" nie był idealnie wycentrowany, czego praktycznie nie widać podczas użytkowania. Pewnie była taka cała seria tego koloru, i obecnie jest niedostępny. Myślę, że ten kolor wróci do oferty bo jest super, ale wątpię czy szybko będzie znowu w takiej cenie... Dzięki za wyjaśnienie tematu mogę wiedzieć w jakiej cenie finalnie udało się Ci go kupić? 0 Share this post Link to post Share on other sites
TRobert 12241 #5561 Posted February 19, 2021 (edited) 8 minut temu, emszyp napisał(-a): Dzięki za wyjaśnienie tematu mogę wiedzieć w jakiej cenie finalnie udało się Ci go kupić? Normalnie na bransolecie kosztuje 1000f, ja kupiłem za 600f właśnie na -40% Edited February 19, 2021 by TRobert 0 Share this post Link to post Share on other sites
Guest Kwiatek #5562 Posted February 19, 2021 Chłopaki czy ta oferta to ktoś od nas? https://m.olx.pl/oferta/christopher-ward-super-compressor-automat-szafir-CID87-IDIAZc0.html 0 Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44288 #5563 Posted February 19, 2021 (edited) 7 minut temu, Kwiatek napisał(-a): Chłopaki czy ta oferta to ktoś od mas? Nie kojarzę. Jest z Krk jak ja. Edited February 19, 2021 by Dorian06 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
tomek.wzr 151 #5564 Posted February 19, 2021 28 minut temu, Kwiatek napisał(-a): Chłopaki czy ta oferta to ktoś od nas? https://m.olx.pl/oferta/christopher-ward-super-compressor-automat-szafir-CID87-IDIAZc0.html Oferta jest też w grupie Czasoholików na fb, gdzie sprzedający jest dość aktywnym użytkownikiem. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Dorian06 44288 #5565 Posted February 20, 2021 Lokowanie produktu. 1 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Share this post Link to post Share on other sites
dawid_999 1571 #5566 Posted February 20, 2021 Luma w moim C60 Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka 1 Share this post Link to post Share on other sites
Lincoln Six Echo 86590 #5567 Posted February 20, 2021 1 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Share this post Link to post Share on other sites
MShR 2478 #5568 Posted February 22, 2021 Panowie, gdyby ktoś szukał C65 Vintage - pojawił się mój na bazarku Mocna cena! Oczywiście - zapraszam 0 Share this post Link to post Share on other sites
Callahan 6467 #5569 Posted February 23, 2021 (edited) Szkoda, że nie C9 Jumping Hour MkII, chętnie bym przytulił . Edited February 23, 2021 by Callahan 0 Share this post Link to post Share on other sites
qwerf 185 #5570 Posted February 23, 2021 Panowie (i Panie), co myślicie o modelu CW Grand Tourer C3? Stylistyka podoba mi się, choć jest co prawda trochę mały (39 mm) i nie wiem jak on pasował będzie do ok. 18,5 nadgarstka. Niestety w kwarcu, ale czy przez to nie wart zainteresowania? Jest opcja zakupu nowego za ok 1.5 k chociażby tutaj (wystawiony także na fb) - nie wiem czy to dobra cena, jeśli idzie o CW nie mam rozeznania jeśli chodzi o rynek i możliwe rabaty przy zakupie nowych. https://allegrolokalnie.pl/oferta/christopher-ward-c3-grand-tourer-nowy 0 Share this post Link to post Share on other sites
cordi7 9039 #5571 Posted February 24, 2021 Wyprzedaż na stronie CW jest dwa - trzy razy w roku i trafiają się niezłe przeceny, teraz chyba jakoś w okolicy maja powinna być? Co do rozmiaru - 39 mm na 18,5 cm nadgarstek to IMO bardzo dobry rozmiar zwłaszcza, że model o którym piszesz ma wąską lunetę przez co optycznie będzie wydawał się większy. 0 Share this post Link to post Share on other sites
michszy 6837 #5572 Posted February 24, 2021 A ja uważam, że będzie zdecydowanie za mały. Miałem ten model i na żywo sprawia wrażenie delikatnego/małego, odczucie potęguje jeszcze jego niewielka grubość. A nadgarstek mam zdecydowanie mniejszy niż 18,5 cm. 0 Share this post Link to post Share on other sites
sielwolf 1812 #5573 Posted February 24, 2021 11 godzin temu, qwerf napisał(-a): Niestety w kwarcu Czemu niestety? Wiadomo czemu mechaniki są fajne ale czemu kwarce są złe? 0 Share this post Link to post Share on other sites
cordi7 9039 #5574 Posted February 24, 2021 Godzinę temu, michszy napisał(-a): A ja uważam, że będzie zdecydowanie za mały. Miałem ten model i na żywo sprawia wrażenie delikatnego/małego, odczucie potęguje jeszcze jego niewielka grubość. A nadgarstek mam zdecydowanie mniejszy niż 18,5 cm. Mysle, ze to kwestia subiektywna. Nie mowie nawet o vintage ale majac 18 - 18.5 cm nadgarstek podbieralem zonie MV Redentore 36 mm, ktory dla mnie lezy bardzo dobrze (ale ja lubie mniejsze zegarki): Sam mam w kolekcji i czesto nosze Seiko SARB 035, ktory ma 38 mm srednicy i 45 mm L2L i tez lezy idealnie. 0 Share this post Link to post Share on other sites
michszy 6837 #5575 Posted February 24, 2021 1 godzinę temu, cordi7 napisał(-a): Mysle, ze to kwestia subiektywna. Nie mowie nawet o vintage ale majac 18 - 18.5 cm nadgarstek podbieralem zonie MV Redentore 36 mm, ktory dla mnie lezy bardzo dobrze (ale ja lubie mniejsze zegarki): Może i tak, teraz patrzę na zdjęcia to w porównaniu do c65 vintage wygląda na sporo większy, natomiast wrażenia na żywo były z goła odmienne. 0 Share this post Link to post Share on other sites