Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Do przemyślenia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Gdzie kucharek sześć... tam cycków dwanaście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze raz wklejam listę kandydatów i jednocześnie bardzo proszę wszystkich którzy nie wyrazili zgody aby jeszcze raz zweryfikowali swoją decyzję w związku ze zmianami wyboru kandydata.

Aronus, PawełBury, sthool - będziecie musieli jeszcze raz to rozważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm - znalazłem się na liście..... Ehmmm - nie godzien jestem tego zaszczytu tym bardziej, że głosuję na Romana więc zdecydowanie dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro moderatorzy Tarant i cook oddali swoje głosy oddam i ja 

Są sugestie aby był jeden i pewnie macie racje bo jak wszyscy zostaną moderatorami to komu tu "BANA" dać - jeden da a on sobie sam zdejmie  :D

Na wszelki wypadek dam 3 swoje głosy w kolejności takiej jak bym chciał aby zostali wybrani

1 - kchrapek

2 - rk7000

3 - Wojciech1500

I bez urazy takie mam typy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pozamiatane , szkoda ze nie będzie ankiety

moje typy to :

 

rk7000

kchrapek

Wojciech1500


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma po co głosować, puki nie rozpocznie się oficjalne głosowanie, a takie raczej będzie, bo zarząd jasno napisał " wybierzcie sobie".

Ed. Gdyby jednak już się rozpoczęło :) to głosuję jak powyżej

1 roman

2 kchrapek

3 wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh - Do 22.00 dajmy sobie czas. Później listę prześlę Prezesowi. Jak On zadecyduje i wybierze tak będzie. Jak powie żeby przeprowadzić ankietę to pewnie którys z przyjaznych nam moderatorów przeprowadzi ankietę.
Ja jednak uważam że ankieta  to kiepski pomysł.

 

Panowie - już teraz wykreślam tych którzy się nie decydują  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że moderatorów powinno być dwóch. W razie niedyspozycji jednego, można będzie prosić o pomoc drugiego. Mniejsza jak i większa liczba może być kłopotliwa. Jak również mam nadzieje na wybory, bo lubię narzekać na to, na co sam głosowałem i na tych na których głosowałem. :P  Ja obstaję za swoimi żelaznymi kandydaturami: kchrapek i rk700.


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Moje typy :

kchrapek

rk7000

Wojciech1500

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się wszyscy uparli typować ;) Miło jest widzieć zaufanie forumowiczów ale 

 ja zapytam - a dlaczego nie sthool i gregch? Staż na forum - aż miło. Fachowcy nieprzeciętni. Marek - najlepszy specjalista od kwarców, Grzesiek - kto lepiej zna katalogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romanie, może dlatego że Marek (jak napisał w poprzednich postach) i ja nie bardzo mamy czas żeby moderować.

Dziękuję za to że Chcesz mnie na kandydata, ale ja z uwagi na pracę w której niespodziewanie może mnie wciąć na tydzień albo i dłużej- proszę o skreślenie mnie z listy.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się wszyscy uparli typować ;) Miło jest widzieć zaufanie forumowiczów ale 

 ja zapytam - a dlaczego nie sthool i gregch? Staż na forum - aż miło. Fachowcy nieprzeciętni. Marek - najlepszy specjalista od kwarców, Grzesiek - kto lepiej zna katalogi?

To zacni fachowcy i nie ma co dyskutować 

Kwarcowe imperium sthool-a nie ma sobie równych (wiedza w krysztale kwarcu)   :rolleyes:

gregch katalogowy guru - czasem mam wrażenie że wie o nich tyle bo sam je pisze  ;)

Ale to niestety za mało  :(  tu potrzeba kogoś z forumowym ADHD powinien być wszędzie i na czas - usuwać zbędne i nieregulaminowe posty jeszcze zanim zostaną napisane - jak już pisałem wcześniej nie faworyzować wybranych - traktować równo wszystkich czy ma postów 2 miliony czy dopiero zaczyna.Nadajecie się do tego własnie Wy z " listy trzech" 

Pora się z tym pogodzić, lud was wybrał i liczy na was Towarzysze !!!

post-68206-0-67864300-1438240129.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOooopssss... Przepraszam pomyliłem pomniki 

Ten jest właściwy

post-68206-0-62548200-1438240212.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie dlatego, że cały obs...y?? - przyszły los moda??? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paweł Bury - ten "właściwy" to z Legnicy, tak???

a tamten "niewłaściwy" z parady-równości :)) to gdzie stoi? wygląda jakby z okolic 1-wszej lub 2-giej moskiewskiej... jeśli tak, to byłby dla mnie szok


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

Bycie moderatorem to "akcja charytatywna", bez przychodów, tylko dużo poświęconego czasu na sprzątanie i pilnowanie porządku, więc weźcie to też pod uwagę. 

 

Myślę że nie ma co wysyłać listy do Darka aby zaakceptował któregoś z Was, bo on i tak pewnie nie bardzo kojarzy te osoby (choćby ze względu że na forum są tysiące ludzi) i w odpowiednim dziale moderatorów zada pytanie co o tym sądzimy. To nie są wybory prezydenckie z określoną kadencją - jak mod się sprawdzi to nim jest, jak się nie nada, to jest dymisja. 

W związku z tym, proponuję:

1. w określonym w temacie terminie, zakończyć składanie deklaracji na kogo się oddaje się głos,

2. organizator akcji podsumował wyniki

3. napiszę do Darka o wyborze i od jutra jest nowy mod.

4. jutro robi porządek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie moje o taką formę jak zaproponowałem poszło do Prezesa wczoraj. Dziś dostałem odpowiedź - ok :) Wiem że p

Prezes nas nie kojarzy więc pewnie Wam moderatorom przekaże sprawę. Poczekajmy na 22.00 a poźniej na decyzję Prezesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do mojej kandydatury.

Nie mam specjalnego parcia na tę funkcję z powodów takich jak wyżej wymienił Krzysiek_W. Jeśli ewentualnie zostałbym moderatorem to tylko w przypadku jeśli będzie jeszcze conajmniej jedna osoba. Mimo iż jestem na forum dużo to jednak praca i życie zajmuje, więc nie zawsze będę mógł działać. Dlatego uważam ze modów powinno być dwóch lub nawet trzech żeby zawsze ktoś był jak będzie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzadko zabieram głos, choć czytam regularnie. Wg mnie potrzebnych jest dwóch moderatorów, idealnym rozwiązaniem byłoby trzech, spowodowałoby to bardzo duży komfort dla ich pracy. Sam jestem moderatorem na innym forum i patrzę na to od drugiej strony. Jeżeli mogę przedstawić swoje kandydatury to najchętniej widziałbym następujące osoby:

rk7000

nightdream

fankaDaktarina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotąd nie zabierałem głosu, bo wg mnie tak jak jest, jest dobrze. Nie narzekam na brak porządku, nie widzę specjalnej potrzeby powołania nowego moderatora, ale skoro uważacie inaczej, to niech tak będzie. Każda z proponowanych osób mi odpowiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Mało się udzielam na forum, ale dużo czytam i moje typy to:

1.Wojciech1500

2.Kchrapek

3.Rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Została niecała  godzina  - do 22.00 można jeszcze zgłaszać kandydatów na moderatorów :)

 

Zakłądając ten temat nie myślałem o sobie jako o potencjalnym moderatorze  a przedwczoraj byłem prawie pewny że odmówię kandydowania. 

Czytając Wasze wpisy i prowadząc rozmowy na pw jestem ogromnie zaskoczony tak szerokim poparciem,  dziękuję wszystkim, którzy widzą mnie na tym odpowiedzialnym stanowisku.

 

Przejrzałem całość tego tematu  - jedyną osobą, której wpisu nie widziałem a która jest na liście kandydatów  jest Marlena. Możemy jednak uznać  że jak Daktarin wie o temacie to wie i fankaDaktarina :)

Proponuję jednak przyjąć zasadę, że Ci co wiedzieli o temacie i są ujęci jako potencjalni moderatorzy to mogli się wycofać  a skoro tego nie zrobili to znaczy że zgadzają się abym ich nicki przesłał Prezesowi KMZiZ 

 

Lista  - tym razem wg kolejności alfabetycznej wygląda tak:

 

daktarin

fankaDaktarina

kchrapek

Kris2

Nightdream

Oprzemysław

rk7000

Sthool

Wojciech1500

 

Oczywiście do 22.00 jest to lista wirtuualna :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina 22.00 koniec czasu na zgłaszanie kandydatów.

 

Listę w takiej forme jak powyżej prześlę na pw Prezesowi KMZiZ 

Raczej na pewno ktoś z tej listy zostanie moderatorem a może dwie osoby?!

Wszystkim życzę powodzenia :) i mam nadzieję że nowy moderator będzie przyjęty przez wszystkich serdecznie a z czasem będzie świetnie moderował nasz dział :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Została niecała  godzina  - do 22.00 można jeszcze zgłaszać kandydatów na moderatorów :)

 

Zakłądając ten temat nie myślałem o sobie jako o potencjalnym moderatorze  a przedwczoraj byłem prawie pewny że odmówię kandydowania. 

Czytając Wasze wpisy i prowadząc rozmowy na pw jestem ogromnie zaskoczony tak szerokim poparciem,  dziękuję wszystkim, którzy widzą mnie na tym odpowiedzialnym stanowisku.

 

Przejrzałem całość tego tematu  - jedyną osobą, której wpisu nie widziałem a która jest na liście kandydatów  jest Marlena. Możemy jednak uznać  że jak Daktarin wie o temacie to wie i fankaDaktarina :)

Proponuję jednak przyjąć zasadę, że Ci co wiedzieli o temacie i są ujęci jako potencjalni moderatorzy to mogli się wycofać  a skoro tego nie zrobili to znaczy że zgadzają się abym ich nicki przesłał Prezesowi KMZiZ 

 

Lista  - tym razem wg kolejności alfabetycznej wygląda tak:

 

daktarin

fankaDaktarina

kchrapek

Kris2

Nightdream

Oprzemysław

rk7000

Sthool

Wojciech1500

 

Oczywiście do 22.00 jest to lista wirtuualna :)

 

Fajnie, fajnie, ale ja się na to nie piszę - brak czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.