Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tomaliusz

Casio do kwadratu

Recommended Posts

Jest jakaś różnica między GX56-BB made In tailand a china?Mi dostało sie z tailandji

Może tajski dla odmiany nie będzie parował...

Jest jakaś różnica między GX56-BB made In tailand a china?Mi dostało sie z tailandji

Podstawową różnicą jest pochodzenie :P  :D no i druga sprawa Tailandia słynie z tanich operacji plastycznych, więc może się okazać że ten GX-56BB był kiedyś GW-5600BB który na skutek kuracji hormonalnej i drobnego retuszu plastycznego obecnie wygląda jak wygląda...  ;)  :ph34r: 

:)

różnica jest tak subtelna, że na pierwszy rzut oka wyglądają tam samo.

Dzięki za to porównanie , dopiero przy wnikliwej obserwacji widać różnicę w poszczególnych wersjach . GD-1 wygląda na najbardziej stonowane bo kolorystykę ma w beżo-szarościach (jakoś inaczej nie potrafię określić tego koloru).

Z pewnej zabawy forumowej z przed lat :)

linka:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/124783-bardzo-tanie-casio-w-podr%C3%B3%C5%BCy-dooko%C5%82a-polski/

Może by tak coś puścić w obieg? ;)

Puszczaj, tylko coś konkretnego a nie jakąś popierdółkę   ^_^

Na wszelki wypadek to:

1. tomaliusz

2. ...

3. ...

:D

Edited by tomaliusz

Guest mrovka

Mi się zawsze marzyła forumowa wymiana zegarków do oględzin - zwłaszcza w sytuacjach gdy nie mamy pewności  jak dany czasomierz zaprezentuje się na naszym nadgarstku.

Pamiętam jak Piowa chciał oblukać GWF1000..nie wiele myśląc, napisałem post, że jak mi odda, to chętnie mu wyśle swój model do zapoznania się z nim. No i wysłałem.

Zegarek został odesłany do mnie i nawet dostałem mały upominek od kolegi Piowa w postaci koszulki. Chodzę w niej do teraz :P

Dzięki Piowa,niezapomniane doświadczenie !!!

Sam osobiście pomacałbym GWF D1000 i jakiegoś stalowca.

Może tajski dla odmiany nie będzie parował...

Ustaliliśmy kiedyś umownie, że to wlasnie tajskie parują bo wiesz tam taka a nie inna wilgotność plus zawiewa z dżungli... ;)

Do tańca i do różanca...znaczy do dresów i do garniaka ;-)4ac803ecde65fcde1309735acd325679.jpg9ae049792c228fb4b591e2248b378beb.jpg

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Mi się zawsze marzyła forumowa wymiana zegarków do oględzin - zwłaszcza w sytuacjach gdy nie mamy pewności  jak dany czasomierz zaprezentuje się na naszym nadgarstku.

Pamiętam jak Piowa chciał oblukać GWF1000..nie wiele myśląc, napisałem post, że jak mi odda, to chętnie mu wyśle swój model do zapoznania się z nim. No i wysłałem.

Zegarek został odesłany do mnie i nawet dostałem mały upominek od kolegi Piowa w postaci koszulki. Chodzę w niej do teraz :P

Dzięki Piowa,niezapomniane doświadczenie !!!

Sam osobiście pomacałbym GWF D1000 i jakiegoś stalowca.

Podobnie miałem i ja. Kilka lat temu dobry człowiek, nie jaki Kot20 podesłał mi do przymiarki dwa MRG, 110 i bodajże 210, pamietam że byłem co najmniej zdziwiony i mile zaskoczony tym że od tak mi zaufał i powierzył na ponad tydzień te dwa unikalne egzemplarze.

Do dziś jestem mu bardzo wdzięczny bo gdyby nie ta sytuacja to pewnie nie sprawił bym sobie jednego z powyższych modeli. :)

SYGNATURA.jpg

Panowie, a podpowiecie gdzie teraz można w sensownej cenie zamówić kompozytową bransoletę do zakręcanego DW-5000SL? i jak powinna mieć symbol/numer?

Panowie, a podpowiecie gdzie teraz można w sensownej cenie zamówić kompozytową bransoletę do zakręcanego DW-5000SL? i jak powinna mieć symbol/numer?

Rozważyłbym jeszcze zakup cieńszych teleskopów, cena niewielka a montaż staje się lekki, łatwy i przyjemny.

https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/5286--oryginalny-teleskop-casio-16-mm-grubosc-18-mm-.html

Jutro to dziś - tyle że jutro.

Fajne te czerwone wstawki w bransolecie

Edited by DawPi

No właśnie, czy na pewno po wewnętrznej?

Trochę to by było bez sensu.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka