Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam właśnie na ręku f-91 i nadal go polecam. Będzie po prostu najlepszy i najtańszy. Przez swoją karierę zdążyłem go zrzucić i pękła mi koperta przy uchu. Więc przykleiłem z powrotem i działa idealnie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bonusie jest też wyświetlanie nazwy "Casio". ;)

9d592652a48c31a927f10149b7a5dd55.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szukam czasomierza do tyrania w warunkach ciężkich za małe pieniądze, +-100pln.

Casio W-59-1VQEF czy F-91W-1 ?

 

 

Na all powinieneś znaleźć jakieś G w stanie co najmniej dobrym 2900, 7700, 9052...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwm5610, pierwsza pozytywna kostka:

post-54144-0-38087400-1586957800_thumb.jpg

Nawet nie przeszkadza mi pstrokacizna kolorów, ale.... synchronizuje się jak chce, najczęściej mu się nie chce; czas podświetlenia śmieszny, mogli przynajmniej te 3 sekundy dać; pasek to dramat, tylko ciekawe, czy ten miękki od GW5000 będzie pasował ? Jeden wielki pozytyw - no ładny jest skubaniec i czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek gw-5000 będzie pasował, możesz kupować.

P. S. Pocieszę cię, mój gw-5000 od dobrych dwóch tygodni albo i więcej, synchronizuje się tylko ręcznie, a kiedyś jako jedyny sam potrafił podczas gdy inne nie chciały..

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam stres z tym synchronizowaniem - a mój się nie synchronizuje nigdy, ale za to mam zaje-fajne napisy na wyświetlaczu i większe cyfry... :D

 

DSC02358.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywnie oceniam zmianę wyświetlacza Piotrze. Czyżby ulubiony gw-5000 spadł na drugie miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywnie oceniam zmianę wyświetlacza Piotrze. Czyżby ulubiony gw-5000 spadł na drugie miejsce?

 

GW-5000 to świetny zegarek, moim zdaniem w pełni kompletny, ale G-7800 ma szereg rozwiązań których nie znajdziesz w innych "G" a przy tym jego rozmiar jest pośredni miedzy GW-5000 a GXW-56 czyli w sam raz - świetna sprawa to większe litery i cyfry na wyświetlaczu, oraz regulacja kontrastu wyświetlacza - odnoszę wrażenie że starsze "G" maja zdecydowanie lepszą czytelność, 7800 nawet przy kontraście ustawionym na poziom 1 jest lepszy na tym polu niż GW-M5610 mojej Szanownej, a jak podkręcisz do 5 to rozwala wszystkie "G" jakie miałem z LCD, a można go podnieść do 7.

Reasumując G-7800, moim zdaniem, to świetna konstrukcja - szkoda że tak mało modeli z pozytywem wyszło no i że to była krótka seria, co też ma pewne plusy bo jest rzadko spotykanym zegarkiem, a przy tym specyficznym, a przez to zyskuje na oryginalności. 

Nie ukrywam że bardzo go lubię i od zmiany wyświetlacza na pozytyw często noszę - na przemian z jednym takim automatem Orient'a.

To kolejny przykład na to że zegarek nie musi kosztować dużo żeby był oryginalny, funkcjonalny, atrakcyjny estetycznie i żeby cieszył...

 

DSC02390.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkim. Starsze modele mają wiele ciekawych funkcji a i kontrast cyferek często jest właśnie lepszy. Ostatnie zdanie jest najważniejsze.
P. S. Gdy Tomek mi pokazał co będzie modował od razu padło "Piotra? :D "

Edytowane przez p.r.p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.04.2020 o 16:55, Krygo napisał:

Pasek poszedł w odstawkę.

 

 

Fajny ten czerwony, myślicie, że czerwień nie będzie się gryzła z błękitem gwb56002er??

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20200502_124015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTB, świetne foto!
U mnie dziś też czarna stal.
26c236f1ba4ddbeac9912578300a18e8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, p.r.p. napisał:

GTB, świetne foto!

Dzięki ? , zabawa przednia żeby zmieści się w 3sek. z zabraniem ręki , złapaniem ostrości i kliknięciem w fona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna stal robi robotę :) Obecnie poszukuję jeszcze takiego z wyświetlaczem negative. Jednak podoba mi się najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.