Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za przydatne informacje. Szkoda, że są trudności, bo czasem coś fajnego tam się trafia. Chyba dam sobie na wstrzymanie.  Jedno mnie zastanawia, skoro nie chcą handlować z Polakami, to po co stronka jest po polsku i jest opcja wysyłka do Polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przydatne informacje. Szkoda, że są trudności, bo czasem coś fajnego tam się trafia. Chyba dam sobie na wstrzymanie.  Jedno mnie zastanawia, skoro nie chcą handlować z Polakami, to po co stronka jest po polsku i jest opcja wysyłka do Polski?

Muszę to jeszcze raz sprawdzić bo dawno nie wchodziłem. Na razie się zalogowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę to jeszcze raz sprawdzić bo dawno nie wchodziłem. Na razie się zalogowałem :)

Jest opcja kraju zamieszkania jako Polska przy rejestracji, tylko że mało jest aukcji, gdzie chcą wysyłać do Polski :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja kraju zamieszkania jako Polska przy rejestracji, tylko że mało jest aukcji, gdzie chcą wysyłać do Polski :(

Zawsze można napisać do sprzedającego i zapytać o możliwość wysyłki do Polski czy negocjować cenę. Problem w tym że ten portal tego nie ułatwia bo nie widzę opcji kontaktu z sprzedającym. Chyba tylko pisząc w komentarzu aukcji ale to bez sensu żeby tam podawać maila do kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można napisać do sprzedającego i zapytać o możliwość wysyłki do Polski czy negocjować cenę. Problem w tym że ten portal tego nie ułatwia bo nie widzę opcji kontaktu z sprzedającym. Chyba tylko pisząc w komentarzu aukcji ale to bez sensu żeby tam podawać maila do kontaktu.

Oczywiście masz racje, ale chyba rzeczywiście szkoda fatygi. A gdzie najlepiej robić zakupy na wschodzie? Meshok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz racje, ale chyba rzeczywiście szkoda fatygi. A gdzie najlepiej robić zakupy na wschodzie? Meshok?

Meshok i Newauction. ua lub ru  . Przynajmniej nie ma dziwnych utrudnień na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meshok i Newauction. ua lub ru  . Przynajmniej nie ma dziwnych utrudnień na stronie.

 

Dzięki! Spróbuję tam.

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy koperty radzieckich złotych zegarków były numerowane kolejno, czy licznik się czasem przekręcał i zaczynali od nowa?. Pytam, bo widziałem Poljota bociana nr 00305 nr 5-cyfrowy, więc to chyba jakiś wczesny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam jest problem z zarejestrowaniem się chyba.

Był problem. Ja rejestrowałem się tam z miesiąc temu i oczywiście nie mogłem aktywować konta. A po tygodniu zadzwoniła do mnie pani z działu obsługi i poinformowała że konto zostało aktywowane.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat do dyskusji o innych użytkowników forum.

6 postów nie jest już widocznych.

 

Edycja

Mam nadzieje, że niektórzy pseudokoledzy są usatysfakcjonowani.

Zamiast poinformować o błędzie lepiej było nakręcić guwnoburze. Pięknie. Bądźcie z siebie dumni.

 

Przykro mi że pożegnał się z forum kolega który dla wszystkich zawsze był życzliwy i zawsze służył pomocą.

Osobiście z dumą mogę powiedzieć że bylismy i nadal pozostaniemy kolegami a forum na wczorajszych i dzisiejszych wydarzeniach straciło ogromnie dużo. A ten dział stracił najwięcej. Ale tak jest jak się s..a we własne gniazdo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście o odchodzeniu ludzi z Forum. Wiecie może co stało się z Łukaszem Kokodylem Tik Takiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kufa kogo znowu to forum straciło ?

Niestety Krisa...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo zostaną tylko ci co noszą na nadgarstku drogie marki, i ci co chwalą ich zdjęcia nadgarstkowe w temacie jaki zegarek masz dziś na ręku, marząc o posiadaniu drogich marek. Plus oczywiście ci co im chętnie te drogie marki sprzedadzą z upustem dla wspaniałych forumowiczów.

 

A całe to wczorajsze"zajście" podsumowuje jedno słowo - szambo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co się dzieje i będzie działo zależy od Nas samych forumowiczów.

 

Zróbmy jakiś przewrót- obudźmy to forum niech zacznie żyć, wymyślmy coś co zachęci to udzielania się- nowe tematy, konkursy coś co pobudzi wszystkich do działania. Może zróbmy temat gdzie będzie można wpisać co Nam forumowiczom brakuje tutaj ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakaś. Źle się dzieje jeśli z forum odchodzą osoby z taką wiedzą jak Kris. :(

Niektórzy mogę być zadowoleni z siebie - w końcu dopięli swego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ale jaka ta wiedza ? Kolega po takim czasie funkcjonowania na forum nie odroznial podrobki od repliki. Przyznam, ze czytam te Wasze posty z zazenowaniem. Rozumiem, ze byl Waszym dobrym kolega i takim pozostanie, ale to nie powod, zeby usprawiedliwiac to co probowal zrobic.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziel się zatem z Nami swoją wiedzą. Chętnie poczytamy coś co nie wzbudzi takich uczuć jak u Ciebie a pozwoli Nam się czegoś nowego dowiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* a czy ty kupiłeś każdą piosenkę którą masz na pendrive, oglądałeś tylko filmy, za które zapłaciłeś w sieci lub kinie, a na każde posiadane na dysku zdjęcie masz zgodę jego autora?

Ed.

To do kolegi 70'

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziel się zatem z Nami swoją wiedzą. Chętnie poczytamy coś co nie wzbudzi takich uczuć jak u Ciebie a pozwoli Nam się czegoś nowego dowiedzieć...

Ale kolega 70' nigdzie nie pisze, że ma ogromną wiedzę... Pisze, że jego zdaniem Kris nie ma aż takiej wiedzy, skoro nie odroznil podróby Taga i sprzedawał go za 300 złotych

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krisa nie obchodzą tagi, on zbiera radzieckie zegarki i innymi się nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krisa nie obchodzą tagi, on zbiera radzieckie zegarki i innymi się nie interesuje.

A zaczęło się tak niewinnie.

Mały kamyk pociągnął lawinę.

Nie kontynuujcie tego.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ale jaka ta wiedza ? Kolega po takim czasie funkcjonowania na forum nie odroznial podrobki od repliki. Przyznam, ze czytam te Wasze posty z zazenowaniem. Rozumiem, ze byl Waszym dobrym kolega i takim pozostanie, ale to nie powod, zeby usprawiedliwiac to co probowal zrobic.

Zaraz sam sobie bana dam za to co napiszę. :angry:  Nie przypominam sobie żadnych postów których byłeś autorem przynajmniej w tym dziale a na pewno postów wartościowych. Natomiast Kris ze swoja kolekcją i wiedzą na temat zegarków był filarem tego działu. I nawet jeśli niefortunnie sprzedawał podróbkę z głupim opisem to nie przekreśla jego zasług i zaangażowania które wykazywał dzieląc się wiedzą i służąc niejednokrotnie forumowiczom pomocą. Za jeden błąd nie rozstrzeliwuje się człowieka! Twojego zaangażowania nie zauważyłem z wyjątkiem chęci linczu co oczywiście pozostanie w mojej pamięci na długo. :angry:

A zaczęło się tak niewinnie.

Mały kamyk pociągnął lawinę.

Nie kontynuujcie tego.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Masz rację. Zamykam temat póki co i proszę nie próbować kontynuować tematu gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.