Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Ile płacicie za przegląd zegarków zegarków (czyszczenie, smarowanie, regulacja)??

 

U mnie w Lublinie ceny wahają się w granicach 80-100zł, co często jest więcej niż wart jest sam zegarek

 

Znacie może jakieś tańsze zakłady, które obsługują klientów "wysyłkowo"?? Przy kilku sztukach może to miałoby sens

@ostek, w Lublinie raczej taniej nie znajdziesz. Ja wysyłałem co prawda na próbę do Krakowa, zbiorczo kilka sztuk, i wtedy było 60 zł/szt. + przesyłka, czyli wychodziło podobnie. Przy przesyłce jest ten minus, że dopiero po jej otrzymaniu (i wcześniejszym opłaceniu) jest możliwość obejrzenia skutków zabiegów. No i jak się okazało, że owszem, werk jest przeleciany oliwą, ale poza tym syf w kopercie sam się nie uprzątnął, to dałem spokój z wysyłkami. Jaki zegarek masz do zrobienia?


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Express TTV i informacje o zmianie czasu. Ciekawy zegarek wybrali

 

4bdfa9219213e7e4198672daeba6f33b.jpg

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, żeby nie zaśmiecać tu Ci odpowiem, zobacz nie ma też Wolfa, Rybaka czy innych kolegów, Krokodyl Łukasz też gdzieś przepadł... Ale przychodzą nowi: każdy dodaje cegiełkę i interes dalej się kręci, zobacz jak się Po bieda udziela.

Co jakiś czas ktoś wraca coś tam dorzuci od siebie i to jest fajne, jakoś się składa. Spokojnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Łukasz przepadł :( Ostatnio szukał damskiego zegarka, może dlatego nie ma czasu na forum ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, żeby nie zaśmiecać tu Ci odpowiem, zobacz nie ma też Wolfa, Rybaka czy innych kolegów, Krokodyl Łukasz też gdzieś przepadł... Ale przychodzą nowi: każdy dodaje cegiełkę i interes dalej się kręci, zobacz jak się Po bieda udziela.

Co jakiś czas ktoś wraca coś tam dorzuci od siebie i to jest fajne, jakoś się składa. Spokojnego dnia.

I miejcie świadomość, że 80% mojej wiedzy pochodzi z tego forum, omówień, samouczków, dyskusji prowadzonych - dajmy na to - nad prawilnością werku 2809. Tak więc, szanowni moi, wiedzcie, że to Wy bujaliście tą kołyską :)

A skoro już padło hasło, to mam ostateczny dowód, że były Wołny z białym werkiem precyzyjnym 22 kam. i Wostoki również.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A skoro już padło hasło, to mam ostateczny dowód, że były Wołny z białym werkiem precyzyjnym 22 kam. i Wostoki również.

A czy toś w to kiedyś wątpił? :) Ale co rozumiesz pod pojęciem "biały werk precyzyjny"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy toś w to kiedyś wątpił? :) Ale co rozumiesz pod pojęciem "biały werk precyzyjny"?

A owszem, były takie wątpliwości. Mówię (piszę) o werku 28xx, 22 kamienie, mikroregulacja, produkcji CzCzZ. W wątku tego dotyczącym były sugestie, że jak Wostok, to żółty werk, a Wołna - biały. Ja wiem, że Ty, mając "białego" Wostoka, a w sumie licząc do kupy kilkadziesiąt  (chyba dobrze pamiętam) Wołen/Wostoków/Ałmazów, i dwa razy tyle tych, które przeszły przez ręce - takich wątpliwości nie miałeś. Piszę z głowy, mam nadzieję, że nic nie pokićkałem. 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Łukaszem ostatnio SMS/owałem, on nie zajmuje się teraz zegarkami ze względu na inne priorytety, przynajmniej tak zrozumiałem. A my róbmy swoje...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Łukaszem ostatnio SMS/owałem, on nie zajmuje się teraz zegarkami ze względu na inne priorytety, przynajmniej tak zrozumiałem. A my róbmy swoje...:)

Łukasz jak syn marnotrawny: wracał i teraz też wróci. Prędzej czy później...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Łukasz to artysta! I to w najlepszym znaczeniu tego słowa. On żyje swoim artystycznym życiem :) nie ma co go porównywać do nas... Zegarkowych popaprańców ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz to artystyczna dusza - wróci :)

Pokażcie jakiegoś unikatowego kraba, zacznie go swędzieć za lewym uchem i się pojawi jak przysłowiowy Dżin :D

 

Dziś tak sentymentalnie cofnalem się o kilka tysięcy postów w temacie nowych nabytków - mile wspomnienia :)

Aż strach sobie przypomnieć jaką kiedyś toczyliśmy rywalizację jeśli chodzi o nowe nabytki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko było nawet nawiązać do niektórych... Nie dość że rzadkie to jeszcze w pięknych stanach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnego wieczoru!

Nie za słodko ?

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żonie ciśnienie skacze jak widzi jak piję! A ja że słodyczy był śledź albo kiełbasa!

Dobrze jak żonie, ja jak piję  to mnie skacze, a to niezdrowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zaproszenie na rugby :)

Dziś o 10 na Polsacie Sport finał MŚ. Mecz z polskim komentarzem a panowie dużo tłumaczą więc ogląda się dobrze :)

Finał Anglia-RPA zapowiada się wyśmienicie.

Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faf de Klerk powinien być wzorem dla dorastających sportowców. Już wiesz komu kibicuje?

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.