Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - jasne jest że mamy wątpliwości odnośnie niektórych sprzedających ale nie rzucajmy zbyt pochopnie oskarżeń.

Pisanie o wątpliwościach, niezgodnym opisie itd to informacje. Natomiast nazywanie kogoś oszustem to oskarżenie. Unikajmy takich wypowiedzi.

Ukryłem jeden post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno nic nie wystawialem na alledrogo i nie zamierzam w najblizszym czasie. Zawsze sprzedawalem trupki i w opisie jasno i czytelnie niesprawny, nie przyjmuje zwrotu, kupujesz co widzisz.

 

Choc zgadzam sie kolegami, odnosnie sciem i retuszu fotek, z drugiej strony czesta sprawa o ktorej nie raz slyszalem jest "harvesting" czesci. Kupuje taki zegarek, szabruje co mu potrzeba, zamienia czesci na uszkodzone, a potem wciska ciemnote ze sikor zepsuty byl.....

No tu nie był trupem tylko rzekomo zegarek w idealnym stanie bez ubytków złocenia itd

400zł poszło ale wróci bo już za to się zabrałem .

A zegarek chodzi dobrze nie jest zepsuty

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomnę że jeżeli sprzedający nie jest przedsiębiorcą a osobą fizyczną to nie ma obowiązku przyjmowania zwrotów i odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Można wykorzystać pewnie inny instrument prawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomnę że jeżeli sprzedający nie jest przedsiębiorcą a osobą fizyczną komstyl.pl

Zegarki.komstyl to nie ma obowiązku przyjmowania zwrotów i odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Można wykorzystać pewnie inny instrument prawny.

Ale w tym przypadku osoba jest przedsiębiorcą

Która wystawia lewe paragony oczywiście ich nie daje później mi na maila wysyła z błędna kwotą ...

zero już kontaktu jest ,zastanawia mnie jakby wyglądała ta gwarancja co daje 60 dni ,pewnie tak samo jak możliwość odstąpienia od umowy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez De_lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie ma o czym mówić. Ale przed Tobą i tak długa i wyboista droga. Zacznij od zgłoszenia do Allegro odmowie wykonania obowiązku ustawowego przez sprzedawcę. Może mu konto zawieszą ale znając ich politykę.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie ma o czym mówić. Ale przed Tobą i tak długa i wyboista droga. Zacznij od zgłoszenia do Allegro odmowie wykonania obowiązku ustawowego przez sprzedawcę. Może mu konto zawieszą ale znając ich politykę.....

oni ręce umywają jedynie piszą że chętnie z sądami współpracują olx tak ma jak i Allegro

Operator serwisu OLX.pl nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte wykonanie bądź niewykonanie przez Strony umów związanych z ogłoszeniem”.

Jednym słowem można dostać cegłę, radź sobie sam:(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Chopaky mam pytanie, jest może gdzieś na sprzedaż jakieś bateryjne radzieckie Pepsi w fajnym stanie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Gdyby jeszcze była "zero" to kto wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rk7000, ten przystojniak z tarczy o fizjonomii Frankensteina, to Ronald R ??


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rk7000, ten przystojniak z tarczy o fizjonomii Frankensteina, to Ronald R ??

Ja kiedyś słyszałem że to prezydent ale Coca-Coli

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Panowie prośba o pomoc do kolegów lepiej znający temat.

Chodzi mi o Pobiedę "Sektorówkę". Czy ktoś ma może wiadomości, linki, materiały co kol wiek co mogło by dokładniej ustalić lata i zakłady produkcji tego modelu. Szukałem w sieci, niestety za wiele nie znalazłem. Właściwie to nawet stoję w miejscu. Jedyne co mi pozostaje to porównywanie zdjęć, ale wiadomo jak z tym jest.

Dla jasności chodzi o ten model:

zdjęcie z internetu

pobeda-1949.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

To ZIM-owska Pobieda.

Wg mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ich CEO między 1981 a 1997, czyli Roberto Goizueta, był łysy jak kolano :)

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d4/Roberto_Goizueta.jpg

Ciekawe z którego roku jest zdjęcie? Obstawiam że ten pan jednak kiedyś mial włosy. To tak w naturze często się zdarza że ten co nie ma to kiedyś mial

 

 

post-47356-0-75208300-1499982294.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Jacek, no widzisz, skłaniam się z Twoją teza. Częściej widywałem ten model z werkiem ZiM-a, ale spotkałem się też z mechanizmem z 1.MFZ tak jak na załączonym zdjęciu. W tej chwili mam u siebie dwie (ZiM, 1.MFZ) i przyglądając się tarczy różnią się tak na prawdę detalami. Stąd moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, no widzisz, skłaniam się z Twoją teza. Częściej widywałem ten model z werkiem ZiM-a, ale spotkałem się też z mechanizmem z 1.MFZ tak jak na załączonym zdjęciu. W tej chwili mam u siebie dwie (ZiM, 1.MFZ) i przyglądając się tarczy różnią się tak na prawdę detalami. Stąd moje pytanie.

Ja mam z Zimem 1-53.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Krzysztof wiem. :D Widziałem i zazdroszczę. Piękny stan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Jeszcze są dwa kroje wskazówek. Grubsze i cieńsze. Oraz różna czcionka cyfr na tarczy. Być może produkowana była w 2 fabrykach?

 

Zadałem pytanie na ruskim forum. Zobaczymy co odpowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Dziękuję Jacek. Będę pilnował odpowiedzi. ;)

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z forum potrafi przełożyć mi werk w zegarku Szturmanskie Space Pioneers - polecany na forum zegarmistrz z Łodzi powiedział, że nie pracuje na częściach klientów i nie chce tego zrobić.

Mam nowy kompletny werk. 


były: Zaria, Vostok, Poljot, Orion, Timex, Orient, Strela

będzie : Ulysse Nordin - jak dopisze totolotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.