Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tarcze po 40 zł na alledrogo widziałem. Ja kupiłem cały za 242. Mechanizm chyba lata siedemdziesiąte. dda60c4424074d380d5c59276a518fbf.jpg8558acc789ec07b9c6bc3cf9f7652968.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebuję pomocy w zakupie niedrogiego zegarka na ukraińskim portalu. Niby pikuś ale sprzedawca nie odpisuje na maile widocznie nie ma ochoty wysyłać za granicę. Wiem że ktoś kiedyś oferował m taką pomoc ale nie pamiętam kto :ph34r: Sorry. Jeśli ktoś może pomóc to proszę o priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia nie pomogła w mistrzostwie :( ale wicemistrzostwo też cieszy :)

post-27093-0-50563100-1496610771_thumb.jpg

post-27093-0-05264600-1496610788_thumb.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, trzeba było rakietę założyć, może by pomogło ;) szkoda, że nie byłem, ale i tak sukces :)


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia nie pomogła w mistrzostwie :( ale wicemistrzostwo też cieszy :)

Zamiast wydawac kase na bilety,lepiej odkladaj na zegarki bo odkladam dla ciebie do pudeleczka takie do ogarniecia :) .A 1-go sierpnia jestem w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wydawac kase na bilety,lepiej odkladaj na zegarki bo odkladam dla ciebie do pudeleczka takie do ogarniecia :) .A 1-go sierpnia jestem w Polsce.

Kasa na zegarki jest z innej kieszeni niż na bilety :) tak że czekam na sygnał jak Będziesz. Napewno coś wybiorę.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dach na stadionie Jagi to JA robiłem!

Super. Gratuluję dobrej roboty. Dzięki Tobie nie pada mi na głowę.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tak umieć :) już nawet kilka rozebrałem ale żadnego nie udało mi się złożyć :(


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Chciałbym tak umieć :) już nawet kilka rozebrałem ale żadnego nie udało mi się złożyć :(

Mam tak samo, dlatego się nie biorę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tak umieć :) już nawet kilka rozebrałem ale żadnego nie udało mi się złożyć :(

 

Mam tak samo, dlatego się nie biorę ;)

 

Trochę teorii i filmów z yt i idzie coś samemu zrobić, ale nie ma lekko. Ja nie zdążyłem opanować w mechanizmach z ręcznym naciągiem - zakładania kółek zębatych i przykrywania ich płytką  :blink: bo zawsze jakiś czop się ułamał oraz ręcznie nawijania sprężyny/taśmy. Obecnie nie mam czasu na eksperymenty, jednakże uważam czas spędzony z mechanizmami za interesujący :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Zegarmistrz tez musi z czegoś żyć ;)

Ja o swojego majstra dbam, więc regularnie coś tam mu zanoszę do roboty.

Ale nie do poprawek po mojej dewastacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tak umieć :) już nawet kilka rozebrałem ale żadnego nie udało mi się złożyć :(

Mam tak samo, dlatego się nie biorę ;)

Szacun Panowie. Zaczynacie naukę zegarmistrzostwa od rozbierania Rolexòw?

Ja to chyba jakaś Molnie rozbióre a później będę się martwił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

................- zakładania kółek zębatych i przykrywania ich płytką  :blink: bo zawsze jakiś czop się ułamał ........

 

O to to, najtrudniejsze też dla mnie. Jak nałożyć płytę i nie połamać gdzieś czopu jednej z osi? :( Chyba,jednak praktyka i trening czyni mistrzem ;)

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szacun Panowie. Zaczynacie naukę zegarmistrzostwa od rozbierania Rolexòw?

Ja to chyba jakaś Molnie rozbióre a później będę się martwił :)

Roman, ja prawdziwego rolexa to nawet nie widziałem :) chyba że tudor się liczy... A testowałem swoje umiejętności na pobiedach noworuskich bo mołni było mi szkoda...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufa. Miesiąc po Nocy Muzeów zabrałem się za układanie z powrotem na półki. Tydzień układania minimum. Załamka.

 

62eee508becaea440ccef995ba223883.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Problem z nadmiarem ? Chętnie uwolnię Cię w części od tego balastu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.