Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Wasyl

Jaki zegarek vintage masz dziś na ręku?

Recommended Posts

W takim razie gratuluję nabytków, jak to mawiają koledzy -'niech się noszą" :);)

P.S Nie myślaleś o zalozeniu tematu, taki dydaktyczny-" Moje składaki, czyli jak kupic buble i mieć z tego radość" ?

Marek mój przyjacielu - nie ładnie, dał bym Ci minusa gdyby były  <_<

Paweł, poczytaj posty kolegi, na miłe slowa ( nie tylko moje ) ze nakupił bubli ( a raczej go oszukano) reaguje jak powyzej- nonszalancją...

Wiec co mozna innego napisać?, jak tylko pogratulować.....

Nie. To jestkolekcja po dziadku znaleziona przez przypadek na strychu u wujka ktory na stale mieszka w Stanach :))))

Kolego @radekvintage niepotrzebny sarkazm.,Nikt tu się nie raduje z tego ,że zostałeś "skaleczony" na kilka,kilkanaście czy kilkadziesiąt tysi .,Przeciwnie mnie szkoda tych zegarków ,które zostały bezpowrotnie zniszczone przez wytwórców tej galanterii.,Twoje pieniądze są do odzyskania ,masz kwity co jest w tym wypadku bardzo mądrym posunięciem.,Pisz do sprzedawców ,walcz i odzyskuj swoje.,

Akurat ten który pokazałem ma tarczy ma 21, a na mechanizmie też 21:), tyle tylko ze tu jest Felsa 690, a u kolegi 1560...

I nic. Wychodze z firmy i jade do domu na obiad. ;)

Smacznego :), popatrz na zegarek byś się nie spóżnił :);)

Dość słabo pomalowana tarcza....

Też z Amsterdamu ?

Ja bym raczej obstawiał "ścianę wschodnia". Przedmieścia Lublina?

Dalej utrzymujesz minusa ? :) Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Paweł, poczytaj posty kolegi, na miłe slowa ( nie tylko moje ) ze nakupił bubli ( a raczej go oszukano) reaguje jak powyzej- nonszalancją...

Wiec co mozna innego napisać?, jak tylko pogratulować.....

Dalej utrzymujesz minusa ? :)

A ja naiwny zapisując się tydzień temu do tego forum myślałem, ze chodzi o wspólna pasje pod tytulem ZEGARKI. Powodzenia Panowie.

Dalej utrzymujesz minusa ?  :) 

:lol:  spokojnie ja nie szukam zaczepki - święta idą, zima, budujmy cieplejszą atmosferę  ;)

A ja naiwny zapisując się tydzień temu do tego forum myślałem, ze chodzi o wspólna pasje pod tytulem ZEGARKI. Powodzenia Panowie. 

Radku bez pochopnych decyzji - słabi się wycofują a Ty mi na takiego nie wyglądasz 

Gdybym zrywał z forum za każdym razem jak ktoś mi dopiekł to miałbym więcej startów niż kolega M.....c 

Edited by Paweł Bury.

Dość słabo pomalowana tarcza....

Też z Amsterdamu ?

Na moje grzeczne pytanie, czy kolejny egzemplarz został nabyty w tym samym miejscu odpowiadasz tak :

Ja bym raczej obstawiał "ścianę wschodnia". Przedmieścia Lublina?

A pożniej piszesz tak:

Więc odpowiem, tak chodzi o pasję, i trzeba byc przygotowanym na to ze kazdy z nas popełnia bledy, 'wziać to na klate' i juz :)

Pozdrawiam

Pozdrawiam, Marek

post-68111-0-52284400-1479028632_thumb.jpg

"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Jeszcze z przedwczoraj. ;)

c1c4988c1e6c065bf0ac3b37ddec0517.jpg

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Dzięki Frantz

Twojemu też nic nie brakuje

"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

post-68111-0-56027700-1479039994_thumb.jpg

arekor - Dynamic "Racing" - klasa Q !

Co do "bialej" Kolegi Radka to faktura tarczy a la "drobna kaszka" bywała w tym i innych kolorach tarczy. Sprzyjało to niestety osadzaniu się drobinek nieczystości.

Tutaj 2 sztuki dla porównania ( zdjęcia z netu):

post-60800-0-47381500-1479052285_thumb.jpg

post-60800-0-84224500-1479052297_thumb.jpg

Brunet wieczorową porą

post-68111-0-30646700-1479070714_thumb.jpg

Wqurf codzienny ;)

To ile ty masz tych rak?!

Ze te wszystkie masz dziś na ręku? ;):D

Przyjemny zbiorek! :P

Edt

Ps

Wyślij je do mnie zostaw sobie jednego to nie będziesz miał porannych rozterek i dylematów! :D

Edited by szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Ty to dopiero masz problem, który założyć. :D  ;)

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin